Praca magisterska - prośba o pomoc

Kochani!

Bardzo Was proszę o wypełnienie kwestionariusza do mojej pracy magisterskiej dotyczącej wpływu trenerskiej informacji zwrotnej i stosunku do trenera na motywację autonomiczną zawodników w sportach jeździeckich. Zajmie to jakieś 15 min., a mi ogromnie pomoże 🙂 Będę dozgonnie wdzięczna za Wasze wsparcie  :kwiatek:

https://goo.gl/forms/lO7PtnLc7Iz19HQC2
Bardzo fajny temat.

Osobiście jestem często przerażona poziomem kultury osobistej (bo inaczej tego nazwać nie można) trenerów.
Wielokrotnie widziałam jak poniżają swoich podopiecznych, demotywują, swoją niewiedzę i brak umiejętności przekazywania wiedzy maskują krzykiem i obrazą.

Dodofon, moja trenerka nie poniża, nie obraża, motywuje... mam szczęście>
Kachuś0802, próbowałam, ale nie przebrnęłam przez pytania w kółko o to samo, szczególnie ciągle sugerujące że moja trenerka to samo zło , a ja muszę mieć niskie poczucie własnej wartości 🤔
Po 3 stronie ankiety miałam wrażenie, że próbujesz właśnie to udowodnić 🙁
Kachuś0802 też chciałam pomóc, ale dotarłam jedynie pod koniec 3 strony i miałam dość, dalej nie przebrnęłam. Temat fajny, ale nad pytaniami bym jeszcze popracowała.
_Gaga, ja nie piszę, że wszyscy bo są setki świetnych szkoleniowców z kulturą i pasją - ale problem jest - bo niestety jest wielu, którzy nie potrafią wiedzy przekazać - i nadrabiają krzykiem
Dodofon, wiem, że to nie jest proste , ale ... nie lepiej z takich rezygnować? Serio...
_Gaga, Szalona😉 co do pytań, nie jestem ich autorką 😉 Szukając kwestionariuszy pasujących pod wybrany przeze mnie temat, to były najlepsze, jakie znalazłam, choć oczywiście rozumiem, że pytania częściowo mogą wydawać się podobne (co jest bolączką wielu psychologicznych kwestionariuszy, niestety...) lub mające wydźwięk negatywny - ale taka jest specyfika pytań w skali odwrotnej.

Jednak absolutnie nie staram się udowodnić, że trenerzy to wszelkie zło! 😀 Wręcz przeciwnie! Sama miałam na tyle szczęścia, że trafiałam na dobrych lub bardzo dobrych instruktorów i trenerów, więc jestem jak najdalsza od odsądzania ich od czci i wiary. Celem tej pracy jest potwierdzenie, że kompetentny i wyrozumiały trener, którego szczerze lubimy, a także wysyłane przez niego wartościowe komunikaty, pozytywnie wpływają na nasz rozwój jeździecki i ewentualne rezultaty, jakie osiągamy na zawodach 😉

Tak czy siak, dziękuję Wam za próbę (może jeszcze jedno podejście? 😉 ) i zachęcam innych do wypełnienia 🙂 Nie jest aż tak strasznie!  😅  :kwiatek:

I naturalnie dziękuję tym, którzy już przebrnęli 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 marca 2017 18:20
Ciekawe czemu ten wątek został zamknięty, hm? 😉

Ale, przeczytałam i.. Dziewczyno zamierzasz zrobić plagiat w swojej magisterce i piszesz o tym jawnie? :O czy zamierzasz napisać 'nie umiałam ułożyć pytań więc użyłam gotowców z neta '? 😉
Wypełniłam. Ciekawy temat, można z tego fajną pracę zrobić 😉
smarcik plagiatem byłoby skopiowanie czyjejś pracy magisterskiej, a nie skorzystanie z dostępnych w bazie EBSCO kwestionariuszy. Po to one tam są jako narzędzia do badań i jest to raczej dość powszechna praktyka. Poza tym pamiętaj, że piszę tę pracę pod kierunkiem promotora, który raczej na plagiat by mi nie pozwolił, także Twój komentarz jest dla mnie nieco dziwny 😉

Chainsy ślicznie dziękuję  :kwiatek:


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się