Nasza twórczość fotograficzna cz. II

madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 marca 2017 20:01
dzięki!
Mam do Was dwa pytania  🙂 Pierwsze- czy nie nasunęły się wam nigdzie dobre  fotografie sprzedażowe koni, chętnie bym pooglądała  😉
a drugie pytanie- mam lightrooma 4.4 i od czasu zmiany puszki nie czyta mi w ogóle rawów, robiłam aktualizację, ale niestety dalej mam ten sam problem..ktoś miał podobny i może mi pomóc ?
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 marca 2017 15:43
patid1220, a na jaką puchę zmieniłaś, bo to istotne :P
abre   tulibudibu
19 marca 2017 16:06
Stare wersje Lightrooma i Photoshopa nie są kompatybilne z aparatami nikona wyprodukowanymi po dacie wypuszczenia konkretnej wersji programu. Prawdopodobnie czeka Cię upgrade oprogramowania albo konwersja do DNG.

Po dobre zdjęcia sprzedażowe zajrzyj na np. http://wechtaequestrian.eu
smartini zapomniałam napisać- Canon 7D II
abre  dzięki za link  🙂
patid1220 ja jak zmieniłam na tego Canona co ty, to musiałam mieć nowszego Lightrooma, bo inaczej nie dałoby rady.
flygirl no właśnie chyba tak będę musiała zrobić, bo zabawa za każdym razem w konwersje zdjęć to nie na moje nerwy...
Nie ma tu może fotografa okolic łódzkich? Z powodów zawodowych szukam zdjęć Pabianic (park, zamek) do legalnego kupienia. Na sesję ani sezon, ani pora, więc może ktoś coś ma w szufladzie. Może coś podpowiecie? Fotolia i Shutterstock wypluły niewiele 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 marca 2017 15:38
Teodora, może poszukaj gdzieś na grupach fotografii krajobrazu? 🙂
Dzięki, porozglądam się. A jakby któreś miało pomysł, to będę wdzięczna za cynk 🙂
Teodora polecam grupę na fb - Fotograficzna Łódź: https://www.facebook.com/groups/FotograficznaLodz/?fref=ts 😉
Merci!
Czy któraś z was miałaby ochotę uratować mi 3 zdjęcia z pokazu lekką obróbką (przekłamane kolory i lekka nieostrość) 🏇 :kwiatek: Będę dozgonnie wdzięczna  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 marca 2017 19:23
Jak na rozruch po zimie to nawet jestem zadowolona  🤣

Nawet zadowolona  😀 jak dla mnie są świetne,  zwłaszcza 4 i 5 💘
Facella Fajne, mi najbardziej podoba się 3. Ma coś w sobie  😀
A mi 2 i 3, choć wszystkie super 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
29 marca 2017 10:44
Facella, drugie mega turbo kozak!
Facella, drugie i trzecie rewelacja 🙂


Ja odkurzyłam Silesię 2015:
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 marca 2017 22:55
Przyznam się, że drugie wyszło przypadkiem. Tzn. kadr i generalnie pomysł szerokiego kąta na tej przeszkodzie były przemyślane, ale całą resztę udało mi się zrobić na ślepo 😂 czasem warto się zdać na intuicję!
W każdym razie dziękuję za miłe słowa, mam nadzieję że uda mi się podnosić poziom w trakcie sezonu.
Moon   #kulistyzajebisty
30 marca 2017 07:32
wymodelowana, lubię takie foty przy zachodzącym świetle 😉
Na CSIO***** poszłam nawet krok dalej, próbując przy takim słońcu stać... pod słońce :P





Facella, a robiłaś to jakimś szerokim kątem, czy kitem? Bardzo fajny efekt wyszedł 🙂
Aż spapugowię pomysł w Sopocie :P
wymodelowana, lubię takie foty przy zachodzącym świetle 😉
Na CSIO***** poszłam nawet krok dalej, próbując przy takim słońcu stać... pod słońce :P

I to był dobry pomysł, mają klimat te fotki  😍
Facella, piękne. U nas niedługo wkkw 😉
wymodelowana, Moon, faktycznie cudowne światło.
Mógłby mi ktoś doradzić w sprawie robienia czarnego tła? Mam mały problem. :kwiatek:
FLYGIRL a czego oczekujesz?Co dokładnie chcesz wiedzieć? Bo trochę się na zdjęciach na czarnym tle znam....
*edit poprawiona literówka
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 marca 2017 14:31
Moon na razie kitem śmigam, najwygodniej mieć go na drugim body, ale akurat teraz nie miałam. Zamierzam dokupić pilota, bo nie zawsze da się stać tak blisko, ale statyw już przejdzie. A później kupię coś szerszego, ale to są plany na bardzo odległą przyszłość.
Papuguj do woli, myślisz że oryginalnie ja na to wpadłam? 😁

BTW to ja was podziwiam, że się tak potraficie odnaleźć na parkurze. Ja chyba nigdy nie jestem zadowolona ze swoich parkurowych zdjęć...
Moon, ja też 🙂 Pod światło też gdzieś na pewno mam. Podoba mi się to Twoje z Chabento, ale chyba ucięłabym prawy bok, żeby nie łapać tego stojaka.
anai,  :kwiatek:
Sucha, piękne zdjęcia! Bardzo takie lubię, szczególnie podoba mi się pierwsze i drugie, chociaż to drugie chyba widziałoby mi się bardziej w kwadracie 🙂
Facella, ja zamierzam zadebiutować na WKKW w Sopocie, może być zabawnie 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 marca 2017 21:59
Pierwszy raz na crossie opiera się na jednej złotej myśli - nie dać się zabić 😁 czekam na efekty!
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 marca 2017 08:49
Facella, eee, ja mój pierwszy raz na crossie przeżyłam piknikowo 😂
Zjadłam więcej ciastek niż zrobiłam zdjęć... :P Jednak nie jeździ się na cross na niewyspaniu po finałach ME reiningowych :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 marca 2017 10:57
Bo Ty miałaś profesjonalne wsparcie Kaskala 😀 ja jechałam na swój pierwszy cross sama, to czułam się jak dziecko z buszu wypuszczone do miasta czyt. cokolwiek zrobię będzie bardzo źle 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się