Kącik Rekreanta cz. X (2017)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 kwietnia 2017 18:17
Taggi nie, jest po prostu gruba 😁 W kłębie ma chyba tyle co ja, szalony 1,6m 🙂
wątek zamknięty
co prawda rzadko ostatnio wpadałam tu z fotami, za to regularnie czytam 🙂
pamięta ktoś jeszcze ,mojego czarnego pająka?trochę mu się przytyło 🙂  😀 dużo, dużo zmian i konsekwentna robota, w końcu  🙂no i jeździ się bajka
taggi, super klacza wygląda, gratuluję wytrwałości!



wątek zamknięty
co prawda rzadko ostatnio wpadałam tu z fotami, za to regularnie czytam 🙂
pamięta ktoś jeszcze ,mojego czarnego pająka?trochę mu się przytyło 🙂  😀 dużo, dużo zmian i konsekwentna robota, w końcu  🙂no i jeździ się bajka

Wow, ale piękny zwierz  😜
Świetnie się razem prezentujecie  💘
wątek zamknięty
Windziakowa jakość podłoża najważniejsza  😎
Precelek ale maszyna  😍
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna, Hermes,Windziakowa, anil22, anai, Moon dziękujemy :kwiatek:

Brzezinka Już ją powoli na Rudej widać  😀


Widać i nawet sobie z nią radzi. Filmik z ich drugiej wspólnej jazdy 🙂



Precelek, a nawet się ostatnio zastanawiałam gdzie ty się podziewasz. Ale kary wygląda obłędnie 😍
Windziakowa, gleba na kwarcu to przyjemność, 😉 gorzej gdybyś w jakieś błotko trzasnęła 🤣
Moon, fajnie się czyta że progresujecie i jest moc  🙂
anai a jednak nadszedł ten dzień 🙁.... ale zgadzam się z Tobą, że samą miłością nie da się żyć 😉 Trzymam kciuki za znalezinienie kolejnej perełki.
wątek zamknięty
Brzezinka, córka super jak zwykle, ale kobyłka wygląda na mega miłą i pomagającą.  😍 Taki profesor, super że młoda ma takie możliwości.
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 kwietnia 2017 11:17
Brzezinka super! Bardzo fajnie, że młoda jednak zaczynała na kucach i przenosi się na duże konie dopiero, jak do nich dorosła.
wątek zamknięty
Precelek Elektro  💘 jakby ci dziecko wydoroslalo 😀

Brzezinka A jak sie w ogole twoja mala zapatruje teraz na jezdziectwo? dalej ma tyle checi i samozaparcia?🙂

Moon samolocik  😜 fantazja po prostu, galopuje tez mega zacnie z tego co widzialam na filmach, extra! w ogole albo mi sie wydaje albo kula przybylo??

CzarownicaSa bardzo, ale to bardzo kibicuje ci w jezdziectwie! widac ze sprawia ci to ogromny fun i tego sie trzymaj, nie daj sie wpedzic w kompleksy ani w jakies frustracje! GO GIRL!  💃

My zaczynamy robote z trenerka, ale chwilowo przerwa na fizjoterapie 🙂 Urval jest masazowany, rozciagany i obcwiczany, dzis juz rozruch na lonzy, mam nadzieje ze w weekend wsiade o ile ta parszywa pogoda pozwoli 🙂
Troche roboty przed nami zeby zad uruchomic porzadnie, ale kto ma dac rade jak nie my 😀

Niestety czeka mnie tez dopasowywanie siodla ponowne... O losie :P

A poki co - spacering <3
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 kwietnia 2017 17:27
Faith dziekuje 😡 frajda jest naprawdę wielka, nie dość ze samą jazda jest super to możliwość pracy z koniem, poprawiania swoich umiejętności i pracy jest po prostu mega 😍 a jeszcze rok temu twierdziłam, ze chce po prostu tuptac rekreacyjnie po lesie. Do niektórych rzeczy trzeba dojrzeć 😉

Ale czeka nas teraz przerwa... Luna w poniedzialek zgubiła podkowe w lewym przodzie, w srode po południu był kowal, pod wieczor wzielam ja na jazde. Na początku szla normalnie, później jeden koń wyzszedl, drugi przyszedł, ona się cala usztywnila, rozproszla i zaczęła znaczyć przodem. Zeszlam, występowalam ja w ręku, schlodzilam nogi, obmacalam i opukalam przody,nie wyglądało jakby ja cos bolało, w stepie szla normalnie. Dzis była u niej wlascicielka- stwierdzla, ze chyba ma ropę w kopycie 🙁 dala antybiotyk, w sobote mam ja wziąć i sprawdzic czy dalej kuleje. Ponoć taki jej urok, ze jest mega wrazliwa i co chwila cos do robi. Proponowalam zwrot kasy za antybiotyk(mam mega wyrzuty, ze nie pomyślałam i wzięłam ja klika godzin po kowalu :/ ) ale powiedziala, ze nie trzeba bo ma specjalnie na takie okazje przygotowany, ze to nie pierwszy raz i mam sie nie przejmowac.
Czekam do soboty, zobaczymy jak sie to rozwinie 🙁
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 kwietnia 2017 19:42
CzarownicaSa, i stwierdziła to bez weta?
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 kwietnia 2017 19:50
Pisała że to nie pierwszy raz i że to prawdopodobnie to, bo kopyto jest gorące i tkliwe(?). Nie wnikam, zna tego konia o wiele dłużej niż ja.
Nie wykluczam też błędu w moim zrozumieniu jej 😉
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
13 kwietnia 2017 19:52
Precelek - dzięki! Wy tez super, ale przede wszystkim to dosiadu zazdroszczę 😜

i wrzucę jeszcze kilka zdjęć panienki








wątek zamknięty
Widzę, że znalazłam idealny wątek dla siebie!

Witam się z Wami, jestem typowym rekreantem, a to mój pierwszy raz w tym wątku. Od jakiegoś czasu luźno sobie czytam i tyle ciepła od waszych zdjęć płynie, że i ja się przedstawię mimo, że po wyścigach mam straaaasznie dużo do nadgonienia. Klepię tyłek i powoli czekam na lepszą pogodę by ogarnąć trenera, który podejmie się wyzwania  😁

A w międzyczasie witam się z wami z taką kluseczką, w której jestem zakochana po uszy  😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
13 kwietnia 2017 20:37
faith, ano przybyło Kula w końcu tam gdzie powinno 😉 po zimie i zmianie paszy deko oklapł, ale wróciliśmy do Improvera i w ciągu skarmiania jednego (!) Worka tak odbudował się - oczywiście wszystko poprzedzone robotą 😉
I lata, oj lata syn, mam nadzieję że ta tendencja zostanie <3
A Wy, do roboty, też trzeba lać i paczeć czy równo puchnie 😉 Kul też się regularnie masuje i poleca masażyki plerków 😉

CzarownicaSa, zdrowia dla baby!

Precelek, przybyło karuska! Co teraz robicie? Jakieś plany zawodowe?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 kwietnia 2017 07:38
Brzezinka widzę, że już poważnie się robi 😀
CzarownicaSa wygląda na bardzo sympatyczną, szybkiego powrotu do zdrowia
Pracelek To już zdecydowanie nie jest Elektronek, tylko kawał Elektrona 😁
taggi kawał baby z tej Lilki
Ten mój Kucyk to jest jednak niesamowity 💘
Ale to zasługa naszej Pani Trener 😜 😍
Jako najsłabsze ogniwo w zespole, muszę się przykładać, żeby nie opóźniać roboty.
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 kwietnia 2017 09:20
Precelek, zacznę Cię ignorować.. czemu Twój Dzidź musi wyglądać jak do schrupania? 😍

A ja dostałam fotki z sobotnich zawodów i w jednym znów jestem zakochana 😜 jeszcze gdybym ja nie przekombinowała na tych zawodach..
wątek zamknięty
lusia722 jako on jest skupiony fajnie  💘 super, poza tym ze oczywiscie jest przesliczny 😀
Hermes alez ci sie kadr z kwiatem trafil 😀
wątek zamknięty
lusia722 Superowy jest. 😍
Hermes jak zwykle jest moc.
taggi ekstra sie na Was patrzy 🙂
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 kwietnia 2017 10:04
Hermes alez ci sie kadr z kwiatem trafil 😀


Ekhem Ekgem  🙄 Przypominam, że męczę Cię takie od dawna  😁 Nie moja wina, że wybierasz stajnie bez kwiatów  😁
wątek zamknięty
Precelek ale Ci zmężniał koń! Fajnie wygląda 🙂
Lusia722 kucyk jest meega, super się na niego patrzy 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
14 kwietnia 2017 17:46
Hermes, śliczne! Takie do ramki, idealne! 😉
Ja w ogóle coś przegapiłam - ty nie miałaś już swojego-swojego gniadego młodziana?

Powyskakuję jeszcze z lodówki napakowanym Kulem, im więcej rzeźbię, tym bardziej nie mogę się doczekać majowych konsultacji  😍


+ moje lekkie zdziwko na kulowy lot 😉





wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 kwietnia 2017 17:56
Ale on fajnie lata! 😀

Dziękujemy  :kwiatek: jutro do niej jade, zobacze jak sie czuje.
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 kwietnia 2017 18:20
faith, te zdjęcia z zawodów coraz bardziej mi się podobają 😍
anil22, dziękujemy :kwiatek:
Moon, dziękujemy :kwiatek: to fakt, zdjęcia z Paco w większości są takie "do ramki" 😁
A mój Młody specjalnie dla Ciebie:

UFO chciało go porwać 😂
wątek zamknięty
jeeeeeeeeej przede wszystkim dziękuję wszystkim za tyle ciepłych słów :kwiatek: zmotywowaliście mnie do częstszego wpadnia na forum 🙂

Merka, anil22 bardzo bardzo miło mi słyszeć, dziękuję w imieniu czarnego konia  :kwiatek: :kwiatek:
brzezinka, jakoś zrobiło mi się ostatnio mało czasu i trochę zaniedbałam czytanie forum 🙁 ale twoja córa niezmiennie to mistrzostwo świata. Dziękuję w imieniu Elektronka 🙂
faith, Libella  :kwiatek: faktycznie trochę dorósł, ale prawda jest taka że on dopiero teraz wchodzi w prawdziwą, intensywną robotę 🙂 zobaczymy co będzie dalej.
faith zazdroszczę możliwości pójścia na spacer do lasu, nie ukrywam że tego najbardziej mi aktualnie brakuje 🙁 niestety nie mam takiej możliwości, może wymyślę coś latem 🙂
taggi, piękny kawał klaczuszki  😍 dziękuję za miłe słowa  :kwiatek: ale dużo mam do poprawiania. Ostatnio, już myślałam że będę siedzieć w miarę przyzwoicie, a zaczęła uciekać mi do tyłu lewa łydka  😵 (automatycznie oszczędzam swoją nogę po kontuzji, walczę z tym)
Moon dziękuję w imieniu Elektronka 🙂 my aktualnie intensywnie trenujemy, po kolei konsekwentnie przepracowujemy nasze jeździeckie problemy, mamy obydwoje niesamowitą po prostu frajdę z jazdy i pracy  😍. Muszę kiedyś nagrać film, bo to dobrze obrazuje nastawienie do pracy tego konia, jeżeli powiem że sam zakłada ogłowie  🤔 - autentycznie wkłada łeb w paski, łapie zębami wędzidło i zadowolony czeka na siodło  😵  😁
potrzebuje jeszcze z miesiąc, dwa solidnej roboty i pomyślę żeby może coś postartować, zobaczymy, jakoś ciśnienia nie mam, choćby z uwagi na natłok obowiązków i tych zawodowych i tych w życiu prywatnym. Przyznaję że bardzo dużo wysiłku i organizacji kosztuje mnie posiadanie dwóch koni. Ot, takie uroki dorosłego życia, gdy dochodzi się do wniosku że chciałoby sie przy tym wszystkim mieć jeszcze jakieś życie prywatne  😉
Moon ja chcę więcej zdjęć synka  😍 😍
lusia722 dziękuję, to już faktycznie bardziej elektron :P niż elektronek
Hermes hahaha, nie dam się ignorować, szczególnie jak wpadacie na zawody w aro 🙂 respekt ile pracy włożyłaś w tego rudego, bardzo fajny koń
a młody jak pączuszunio  😍 piękny
Libella  :kwiatek:
jeszcze pokażę Wam jak się bawimy kłusem w wolnym czasie  🏇
wątek zamknięty
U nas też dzisiaj miał być kłus , ale wyszły galopady pt. ogon jak arab, lub dzikie rodeo. Jutro wsiadam módlmy się  😁
Oprócz tego dzisiaj pierwszy raz koń miał przerywaną grzywę, nawet nie drgnął.
Ale za to kolega jechał na zawody i panikował, więc Regan musiał solidarnie razem z nim 😁
Pierwsze moje fryzjerstwo, myślę że potrzebujemy więcej na to afro  😁
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
14 kwietnia 2017 21:23
anil - on ma Regan na imię?? Jest taka książka "Człowiek o 24 twarzach" na faktach o człowieku z rozszczepieniem osobowości. Jedna z nich miała na imię Regan i był to słowiański zabójca, strażnik gniewu. 😁 Jedna z moich ulubionych postaci ;-)

Precelek - oj tam... lewa noga... ja Cię proszę, jakbym tylko taki problem miała z dosiadem, to i tak byłabym w 7 niebie 😉 Wyglądacie super, a pracować nad czymś zawsze trzeba
Hermes - z przyjemnością patrzę, jak skaczecie, a gniady kojarzy mi się z Querrido (kiedyś taki popularny koń na rv, ale dawno go tu nie było)
wątek zamknięty
taggi, Haa! Też pamiętam Querido 😉 został sprzedany za granicę, właścicielką była salto piccolo 🙂

nawet zdjęcie znalazłam  😁

Ale mnie wzięło na wspomniki, to przez taggi 😉
Cała lista koni staro-voltowych... ile to już czasu minęło  😲 😲
wątek zamknięty
taggi Tak Regan, ty mi juz tu przestań z tym rozszczepieniem hahah
On czasem zachowuje sie jak stary wyjadacz, a czasem jak przystało na 4 latka  😁
W stajni zwany El Prsidente od Ronalda Regana  😁
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
14 kwietnia 2017 21:52
noooo... zajebisty koń.... i w pamięć mi mocno zapadł, bo swego czasu mój ideał (nawet jak na gniadosza;-) )
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 kwietnia 2017 07:06
Precelek, dziękuje :kwiatek: trochę łez i potu to kosztuje za każdym razem, bo im dalej w las tym więcej drzew. Bardzo chce żeby Paco przytył trochę, bo jak dla mnie ciagle jest chudzinka 😁 ale czuje gigantyczna różnice od Czesi co widziałyśmy się w Aro, nie jest sztywny jak kołek, wygina się, skraca, dodaje. Zrobił się jezdny 😍
anil22, zazdroszczę, ja nie umiem przerywać, kończy się to brakiem części grzywy, albo zupełny jej brak 😂
taggi, ojoj dziękujemy! :kwiatek: tamten koń piękny 😍 ale fakt, Młody to jest koń, który mi się bardzo podoba. Jest proporcjonalny, ma ładna główkę, ale i dobra głowę 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.