Końska Rewia Mody XI 2017

xxagaxx może z jednolitymi owijkami wyglądałby spoko, sama nie wiem 😀
emptyline, dzięki!

No to może Norek w Nici Violet:

Lub w Navy z Mango:
wątek zamknięty
Szmatoholicy 😀
Pytanie natury taktycznej: zdarzyło się wam kiedyś kupić za długie owijki? Podcinaliście je kiedyś? Mam śliczne bordowe ale jak zawijam całe to wyglądają jak kokony, bo konik ma krótkie nogi.

I niech mi ktoś wytłumaczy proszę fenomen eskadrona, bo poza tym brilliantem (??) który ma unikalny wzór to jak dla mnie naciąganie okropne  🤔wirek: szczególnie ten cotton  😵 blaknąca, cienka i niezbyt wytrzymała podkładka.

Edytuj posty!
wątek zamknięty
Roserati, z tym eskadronem to temat jak rzeka.. Nie wiem czy warto jest się w to zagłębiać bo każdy ma inne zdanie. Według mnie głównie płaci się za jakość. Czapraki są wytrzymałe, dobrze chłoną pot, fajnie się układają, mają ciekawe kolory i wzory. Wiadomo płacisz też za markę, ale generalnie nie można im zarzucić złej jakości.
szczególnie ten cotton  😵 blaknąca, cienka i niezbyt wytrzymała podkładka.

A to jest dla mnie dość ciekawa opinia bo miałam dość dużo cottonow z różnych kolekcji i żaden nie zachował się tak jak opisujesz 😉
wątek zamknięty
Ja kupuję przeważnie cottony bo cena innych modeli jest nieco odpychająca i nie mam wielkich zastrzeżeń. Zachowują się jak to czapraki z bawełny. Ciemne kolory trochę blakną po praniu, ale poza tym to w miarę dobra relacja ceny (zwłaszcza z rabatem) do jakości. Mają fajne kolory z dopracowanymi detalami.
wątek zamknięty
Sa bardzo cienkie i to jest plus dla mnie 🙂
wątek zamknięty
Ja po jednym nowszym cottonie palcem ich nie tykam, miałam jakiś turkus i po jednym praniu zaczął tracić kolor pod łydką- żart 🙂 a stare są nie do zabicia.

Faktycznie fiolet ten cotton, ładny ale nie dla gniadego na pewno.
Miskaa, fajne te owijki w kropki 🙂
wątek zamknięty
Burza, owijki wyglądają fajnie z jednolitym czaprakiem. A z tymi cottonami masz całkowitą rację. Nowe są badziewne  😕 Miałam smokedblue i mimo pięknego koloru, szybko się brudził i stracił na sztywności.
Chociaż koń się ładnie prezentował  😍
wątek zamknięty
Miskaa, kolorystycznie bardzo ciekawy. On by ślicznie wyglądał z krótką grzywą 🙂
wątek zamknięty
Miskaa, dlatego ja postawiłam na ten kolor ale w wersji glossy. Nie płowieje i sam czapraki jest dużo grubszy
wątek zamknięty
Burza, właśnie przymierzam się do obcięcia grzywy na krótko, ale się boję  🤔
Laguna, może zainwestuje jak będę mieć kasę  🤣
wątek zamknięty
Miskaa, nie ma czego, odrośnie- złap kogoś kto ma wprawę, nie baw się sama 🙂
wątek zamknięty
Imladriss   Jesteśmy wolni i to jedyne co mamy
26 września 2017 16:17
Mi natomiast Misska podoba sie Twoj(Twego konia 😀 ) napiersnik 😀
Zdradzisz skad go wziełas?
A i podbijam pytanie o smoked blue w wersji cotton, dostane go gdzies w normalnym rozmiarze o profilu wszechstronnym?
Bo ma Hidalgo tylko rozmiar pony ujezdzeniowy 🙁
wątek zamknięty
Burza masz rację! Jadę do stajni i ciach ciach  🤣

Mi natomiast Misska podoba sie Twoj(Twego konia 😀 ) napiersnik 😀
Zdradzisz skad go wziełas?

Napierśnik jest firmy Horka  😉
wątek zamknięty
Miskaa, - a tej pasiastej dereczce nie chcesz nowego domku może znaleźć? 👀 W smoked blue imo chyba najładniej, ale nici violet-navy to moja ogromna miłość, jedna z najładniejszych kolekcji ever 😍 Pięknego masz konika!

Mi tam cottony pasują, dobrze leżą, szybko schną, są cieniutkie, ale bez przesady, wytrzymałościowo też służą, ale taki berry z ng rzeczywiście jest słabszy jakościowo od poprzednich. Co ciekawe, mango, czyli kolekcja pół roku później sprawuje się ok. Za to w materiale glossy jestem zakochana, mam offwhita i rewelacyjnie się go pierze, pięknie się prezentuje, nie wali po oczach blingiem, a delikatnie połyskuje, no czad.
wątek zamknięty
Copper na skarym  🙂

wątek zamknięty
Noo teraz to rozumiem!  😉
wątek zamknięty
Nooooooo...ja tez 😉
wątek zamknięty
Piekny ten copper  😅

Odbiegając od nowości,ja straszę z moją grubą różem  😂
wątek zamknięty
Nieskromnie powiem, że ten copper jest idealny na mojego  😎 A mam jeszcze grenadine, ale to jest tak szalony kolor, że chyba poczekam na nadejście zimy  🤣
wątek zamknięty
tulipan, TAK. 😎


Ps. bosko, naprawdę 😀
wątek zamknięty
Mi sie wydaje, że ten nowy eskadron jest podobny do smoked blue.
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
28 września 2017 22:05
Mi sie wydaje, że ten nowy eksdron jesy podobny do smoked blue.


A nie ma ktoś już aquamarine na żywo? Waham się pomiędzy nim a smoked blue  👀
wątek zamknięty
Ja zamówiłam Glossy Rub Protection Aquamarine, ale nadal sklep nie dostał go w dostawie, a ja już się doczekać nie mogę.
wątek zamknięty
keirashara niestety dereczka już znalazła nowego właściciela 🙁
anil22, pozwolę sobie wrzucić zdjęcie znajomej na którym jest porównanie Eskadrona Aquamarine z kantarem Nici Mid blue.
wątek zamknięty
tulipan - bardzo dobry kolor dla (s)karych  😍

A my wracamy po dłuższej przerwie do szmatkowania 🙂
Czarnecka w nowym blackberry:

Na żywo kolor jest genialny. Czaprak błyszczy się tak, że ciężko oddać jego kolor na zdjęciach, ale dla mnie zdecydowanie top 🙂

No i smaragdgreen:
wątek zamknięty
Zeave, ale ładny koń 😍 maść życia! W bordo wspaniale, w zielonym okropnie 😉
wątek zamknięty
Grenadine w słońcu


i w cieniu


😎
wątek zamknięty
Tulipan Jaki piękny kolor  😍 z jakiej to kolekcji?
wątek zamknięty
tulipan, oesu bosko 😍
wątek zamknięty
tulipan, - szał! 😀 Chyba nawet lepiej w grenadine niż w copperze 😍
anil22, - ng lato 2017 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.