Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
13 lutego 2018 21:27
Moona ooo w sumie nie pomyślałam 🙂 musze zorientować sie jak z miejscami.
A Ty zmieniłaś stajnie? 😉

A czy ktoś zna stajnie w Brzeźnicy? Jest w ogłoszeniach.
Kastorkowa   Szałas na hałas
13 lutego 2018 21:36
Robaczek M. zapytałabym u Edyty Gajęckiej, która otworzyła wolnowybiegówkę w Nielepicach (ogłoszenie bnw )
A ja szukam stajni na wakacje, okolice Krakowa bliższe lub dalsze dla dwóch koni- spokojna, starsza klacz i malutki kucyk.
Chodzi mi o 4-6 tygodni (lipiec/sierpień lub sierpień/wrzesień) w stajni z dobrą opieką, stałym dostępem do siana, kawałkiem pastwiska. Może być wolnowybiegowa, mile widziane wypuszczanie w mniejszych stadach.
Wiem że do lata troche czasu zostało ale ma ktoś pomysł gdzie warto popytać? 🙂

Laskonik? Sporo koni ma ok 20 lat i są dwa minikicyczki 😉
Chyba ze chodzi Ci o to, żeby klacz i kucyk wychodzily tylko razem, w ogole  bez innych koni?
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
14 lutego 2018 04:55
Powiem szczerze że Laskonik chodzi mi po głowie od dawna 😉
Wiem tylko że tam padoki/pastwiska są pochyłe i obawiam się że nogi Seniorki tego nie wytrzymają.
Z wypuszczaniem to chodzi mi o to żeby Seniorka nie była wpuszczona w stado koni, które bedzie jej dokuczać (młode konie, chętne do zabawy czy zaczepek) i np nie pozwoli dopchać się do siana. A malutka chętnie pozna zabawowe towarzystwo 🙂
Moona ooo w sumie nie pomyślałam 🙂 musze zorientować sie jak z miejscami.
A Ty zmieniłaś stajnie? 😉

Tak, na Paszkówkę, i zadowolona jestem bardzo. Wreszcie ze spokojnym sumieniem mogę konia nie odwiedzać przez kilka dni i wiem, że w razie czego zostanie zaopiekowany  😍
Poszukuję osób, które stoją aktualnie w Botoji. Mam pilną sprawę, będę wdzięczna za kontakt 🙂
A ja szukam stajni na wakacje, okolice Krakowa bliższe lub dalsze dla dwóch koni- spokojna, starsza klacz i malutki kucyk.
Chodzi mi o 4-6 tygodni (lipiec/sierpień lub sierpień/wrzesień) w stajni z dobrą opieką, stałym dostępem do siana, kawałkiem pastwiska. Może być wolnowybiegowa, mile widziane wypuszczanie w mniejszych stadach.
Wiem że do lata troche czasu zostało ale ma ktoś pomysł gdzie warto popytać? 🙂

Paszkówka!  😍  Zdecydowanie polecam
Robaczek M., stajnia w górach, wiec owszem, spadki są 🙂 najlepiej pytać weta bo każdy przypadek jest inny, np. przy szpacie czy po kontuzji lędźwiowego chodzenie po pochylosciach jest nawet wskazane. W razie czego zapraszam na pw 😉
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
16 lutego 2018 16:02
Ooo Paszkówka tak polecana, ciekawe jak z miejscami. Postaram się na dniach zdecydować kiedy te moje koniki mają jechać na wypoczynek i bede dzwonić. A nie wiecie czy przyjmują kucyki? Moja szanuje ogrodzenia, nie mamy jakoś bardzo nisko dolnego pastucha a nie przeciska się dolem.
Orzeszkowa porozmawiam z weterynarzem i bede się kontaktować 😉
Czy ktoś wie w jakich godzinach otwarta jest pracownia rymarska na Obozowej ? :kwiatek:
Aktualnie w ludzkich, czyli od 14 do 18.
dziunka dziękuję  :kwiatek:
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 lutego 2018 18:21
Ile kosztuje pensjonat w Kocierzy?

I  są jeszcze jakieś stajnie z pensjonatem w okolicy Kryspinów - Zabierzów poza tymi wymienionymi niżej czy to wszystko?

Terenowo rajdowa w Nawojowej
Kocierz
Liszki u Anki i drugiej u Janka
Cholerzyn
Czułów
Nielepice u Mikołajewiczów i druga u Edyty
Brzoskwinia
Santos
Sarmacja
Chyba wszystko wymieniłaś.
Dwie stajnie w Kobylanach 🙂
poszukuję dobrego kowala z możliwością dojazdu w okolice Facimiecha, który kuje konie kogo polecacie?
Michał Rup jest minimum dwa razy w tygodniu w Facimiechu, więc w okolice pewnie by podjechał. Osobiście byłam z niego zadowolona kiedy jeszcze miałam konia 😀
poszukuję dobrego kowala z możliwością dojazdu w okolice Facimiecha, który kuje konie kogo polecacie?

Ja też polecam Michała Rupa
Nie wiem czy jestem ślepa czy tego wątku nie widziałam?  🙇
Jeśli jest to przepraszam wybaczcie  🙄
Jak nie ma to... Są tutaj ludzie z Małopolski, które trzymają konie na pensjonacie? Chcę rozejrzeć się za stajniami w okolicy Zakopanego.
[CIACH]
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w nieodpowiednim miejscu
Po pierwsze: zaraz cię moderatorzy pogonią za wstawianie ogłoszenia w wątku  😉
Po drugie: znalezienie dobrego stajennego graniczy z cudem...
Po trzecie: spróbuj dać ogłoszenie o pracy w tym wątku - http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,96930.60.html
StajniaPartner jesli znajdziesz osobę spełniającą Twoje wymogi, to daj znać gdzie takich produkują.
Życzę powodzenia!
Mam namiary na firmę sprowadzającą pracowników z Ukrainy. Firma sprawdzona w kilku przypadkach.
Jeśli ktoś chce zatrudnić pracownika legalnie (umowa o pracę) to dam namiary na priv
Poszukuję pensjonatu dla swojego konia.  W grę wchodzi zachód Krakowa, okolice Piekar, Liszek, Kryspinowa, Czernichowa i Zabierzowa. Proszę o info na pv.  Stajnia z pastwiskami i dobrą opieką.
Niedawno Kastorkowa szukała. Przy okazji wymieniła wszystkie istniejące.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
16 marca 2018 14:46
Pilna sprawa, nie ma ktoś z okolic Krakowa [CIACH] - to nie miejsce na handel lekami.
Pilna sprawa, nie ma ktoś z okolic Krakowa [CIACH] - to nie miejsce na handel lekami.

A musi być pasta? mam [CIACH] - to nie miejsce na handel lekami..
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
16 marca 2018 15:14
Koń nic nie je i ponoć paste najłatwiej podać. Mam saszetki, stracą właściwości jak rozpuszcze i podam strzykawką?
Wsyp granulki do musu jabłkowego i załaduj do takiej dużej strzykawy 100ml.
Obetnij końcówkę, żeby była szersza i zapakuj do pyska. Jeśli zrobisz to szybko i sprawnie, to nie zdążą się rozpuścić.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
16 marca 2018 19:23
Dorcysia dziękuje Ci bardzo za pomoc, udało nam się ściągnąć weterynarza i mamy te pasty. Ale zapamiętam rady  :kwiatek:
Przepraszam że tu wpadłam z tymi lekami, sprawa była bardzo pilna  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się