Końska rewia mody cz. 3

wiecie czy mogę gdzieś ( w mierę tanio) kupić eskadrona nici lemon ze starej kolekcji??
mam wszechstronnego, ale już praktycznie nie skacze a nie mieści mi się pod ujeżdżeniówkę  🙁

chciałabym wymienić, ale nie mam z kim i rozważam sprzedaż, ale nie chciałabym za dużo stracić

kiedyś były tanio na e-bayu -teraz przeglądam i nie widzę

przeztysiacmorz
myśle, ze będą za jasne, a koniecznie chcesz eskadrona?? poszukaj pod nazwą 'lemon' (chyba, one będą pardziej jaskrawe-jak lamówka)
wątek zamknięty
korsik nie koniecznie, nawet wolałabym coś tańszego 😉 zajme sie tym jak wroce z wakacji 😉

edit a może te by pasowaly:  http://www.okser.pl/sklep/3300133-hh-owijki-akrylowe-zima-0809-p-2606.html i już spadam ;]
wątek zamknięty
myśle, że te co pokazałaś będą pasować
wątek zamknięty
Korsik, napisz do Interapi. Często mają stare Eskadronowe kolekcje, ostatnio mieli te czapraki chyba za 140 o ile się nie mylę  😉
wątek zamknięty
Nie wie ktoś przypadkiem gdzie kupie taki czaprak szokomola zielony DR??


wątek zamknięty
wątek zamknięty
dzieki ,dzieki ,dziekiiiiiiiiiiiiii!  🤣
wątek zamknięty
wątek zamknięty
dziewczyny!

wiecie gdzie mogę kupić:
LIMONKOWEGO ESKADRONA NICI DL

inter api nie mają  😕
wątek zamknięty
Korsik szukalam ,szukalam i nnic nie znalazłam. Ja na Twoim miejscu polowalabym na niego na allegro ,ablo na forum w ogloszeniach... Moze akurat ktos bedzie chcial sie pozbyc 🙂
A tak wogole to nie wiem czy wiecie ,ale wyszly nowe modele czaprakow eskadrona:
http://sprzetjezdziecki.com/pl,product,498644,czaprak,eskadron,performance,nowosc.html
http://sprzetjezdziecki.com/pl,product,498253,czaprak,matrix,eskadron,nowosc.html

Mnie sie osobiscie srednio podobaja... są takie zwykle ,a za taka kase  🙄

Jeszcze jedno: Nie wiecie czy gdzies dostane nowa kolekcje Isabell werth? A moze dopiero sie ukaze?
Beda zarabiste czapraki ,ochraniacze i pady.
wątek zamknięty
Pilnie poszukuje ESKADRONA NICI LEMON moze ktos wie gdzie moge go jeszcze dostac??
wątek zamknięty
Wydaje mi się, że w Amigo (stacjonarnym) widziałam tego nici lemon ale na pewno nie ujeżdżeniowy. Chyba to był pony. Dzwońcie może mają go jeszcze???!???
wątek zamknięty
Carly zadzwoń do InterApi
korsik ja już szukałam i nic, mój chłop nawet był w Niemczech w hurtowni i nie mają  🙁 pozostaje mała szansa że ktoś z voltowiczów sprzeda lub może na ebay'u się pojawi
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 czerwca 2009 09:24
Dziewczyny, w Końskim Śiwecie jest Eskadron Lemon, ale VSD Eskadron Lemon
wątek zamknięty
Nasturcja ale tu chodzi o NICI z tymi śmisznymi naszywkami 😉
wątek zamknięty
nie no... będę płakać  😕
mam wszechstronny, ale  nie wlezie mi pod ujeżdżeniówkę
jeszcze niedawno tyle ich było na ebay'u i to chyba nawet po 90zł

jak ktoś będzie wiedział gdzie mogę kupić (może być używany) eskadrona nici DL to PROSZĘ dajcie znać  :kwiatek:
wątek zamknięty
korsik ja też mam wszechstronny a przydałby mi się teraz ujeżdżeniowy
wątek zamknięty
czy ma ktoś taki czaprak:

szary??
lub chociaż jakiś realne zdjecie?
wątek zamknięty
korsik to chyba ten
[img]http://i.ebayimg.com/08/!BV!LevgBWk~$(KGrHgoH-DkEjlLly2R-BKQThSUPJ!~~_1.JPG[/img]
zdjęcie z ebay'a
wątek zamknięty
Kary w różowym padzie HH i opwijkach jumptec'a , jakość kipeska bo sie kurzyło 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
24 czerwca 2009 12:37
Do mnie przyszedł dzisiaj Niciaczek starlight blue od Dramki. 😀 💃
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
24 czerwca 2009 15:01
Pursat, robisz się fanatyczką Niciaków? nie dziwię się  😁
od razu zdjęcia zrób na tym swoim cudzie  😜

EDIT: kiedy można się spodziewać jakiejś nowej kolekcji Eskadrona?  👀
wątek zamknięty
Bee.
kolekcje nici wychodzą jesienią

💃 mam limonkowego niciaka DR 💃

fantazja, to chyba nie ten... ten z nowej kolekcji ma logo niebieskie
w każdym bądź razie, jak wam się widzi szary ES max na gniadej i skarogniadej??

czy lepiej np jakiś żółty?? tylko wtedy nie ES a anky, chodź nie ukrywam, że wolę ES

widziałam nową kolekcje anky na żywo  🏇 tak piękne kolorów dawno nie widziałam (nie było różu  :hihi🙂
wątek zamknięty
korsik gdzie dorwałaś limonkowego niciaka ?😀  Ciekawe jaki kolor teraz wypuszczą ;p a kiedy pojawiają się kolekcje na jesień koło października ? Jak dla mnie żółty ładniejszy taki ciepły i letni :P
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
25 czerwca 2009 12:21
korsik, a jakieś cottony eskadrona? kiedy wyjdzie nowa kolekcja? bo ja nie chcę niciaka, chociaż.. (nie mówię chop, zanim nie wyjdzie  😁 )
a jakieś przewidywania co do tonacji kolorystycznej nowej kolekcji?
co do gniadej i skarogniadej ( mam tą drugą ) i preferuje na niej tylko fiolet, każdy odcień niebieskiego i szary, chociaż myślałam o żółtym też.  😁 ale stawiam na szarego ES.  😜
wątek zamknięty
od voltowiczki  💃

właśnie się zastanawiam, bo ES lepiej układają mi się pod siodłem, nie wysuwają się, lepiej wchłaniają pot i nie prują się (anka po 1 praniu poleciała do krawcowej  🤔)
no ale anki mają świetne kolory, mimo, że chciałam stone grey to zastanawiam się nad żółtym

czemu ES nie mają takich kolorków??

myśle, ze nici właśnie koło października będą

Bee. chcę coś grubszego i właśnie albo ankę albo ES
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
25 czerwca 2009 12:27
korsik, a jakieś cottony eskadrona? kiedy wyjdzie nowa kolekcja?

Bee. chcę coś grubszego i właśnie albo ankę albo ES


to pytanie miało być razem, w sensie, kiedy wychodzą jakieś cottony nowe  😁 sorry za niesprecyzowanie  😀
korsik, stawiam na ES, szary. sełio, sełio.  😁
wątek zamknięty
nowe kolekce eskadrona dość często sie pojawiaja, ale myślę, ze wyjdą razem z niciakami, czyli jesienią
wątek zamknięty
ja tam kocham ankiiii *.* moja po praniu wychodza jak nowe, banane kupilam uzywana, byla lekko brudna, na szwach mocniej, po praniu slicznie mi zeszlo, tak samo sky po praniu jak nowka 😀
wątek zamknięty
poprzeglądam jeszcze stronkę szmatoholików i zabaczymy- na coś się zdecyduję  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.