Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
03 marca 2023 20:44
a cokolwiek do konik.com.pl??
mignął mi dziś na fejsiku post z 10% zniżką na gnl i oczywiście nie mogę teraz tego znaleźć, to był jakiś post ambasadora chyba, z paczkami beżowymi, czy ktoś coś takiego kojarzy?
Katasia,

Sprawdzałam przedwczoraj i oba działały w gnl na 10% (ale nie wiem czy to te z FB
tundralove, Kiedyś działał
RANCZO
lub
KONIARAKASIA

Weronika008,
azzawa dzięki, to był inny kod, ale pewnie tamten też by nie działał na to co mi potrzebne.

W związku z powyższym - pojawił się gdzieś kod na pasze? Albo darmowa wysyłka? Konkretnie Mebio potrzebuję kupić i chociaż parę groszy urwać...
Katasia, zaglądaj na happy horse, ostatnio mieli tam w promocji.
Nie mogę dodać foty powyżej, po zalogowaniu wchodzi promka
Screenshot_20230304_205600_com.android.chrome.jpg Screenshot_20230304_205600_com.android.chrome.jpg
Ogólnie happy-horses.pl warto obserwować, mają teraz co chwilę super promocje na różne produkty.
Ja np dziś napisałam do nich o kask z fair play, że szkoda ze nie mają na stronie to dostałam odpowiedź że mogą mi ogarnąć i dadzą nawet rabacik 😜 + ostatnio też złapałam swoją pasze duzooo taniej i z darmową wysyłką 😁 aktualnie macie chyba saracen i sieczki dengie w super cenach
Jaki jest kod do happy-horses jest na darmową wysyłkę. Ktoś coś? Bo wpisuję "wysyłka" i mi wyskakuje, że kod nie został odnaleziony...
martrix, niestety nie ma już kodu, tylko ogólna promocja na asortyment.
siwaaa, wczoraj mi wszedł jeszcze właśnie, a dziś już nie chce 😂
martrix, ooo to nie wiedziałam nawet. Ostatnio była wysyłka za free ale się skończyła 🙁 teraz dali spore promki, teraz codziennie można coś upolowac. Chyba sobie zablokuje ten sklep 😂
siwaaa, też bym chciała bana na happy horses 😂 za dużo super promocji mają 🙈
azazu93, niestety. A człowiek codziennie tam zagląda.


martrix, gdyby Ci się udało daj znać 😂
Jakiś kod do nuby na suple? 🙂
azazu93, na Happyhorses -20% po zalogowaniu się
W GNL -15% na wszystko w dodatku łączy się z kodem -10% FLORENCIA
Weronika008, dzieki! 😁
Weronika008, na sieczki mi nie wchodzi promka, kod również nie znaleziony 🙁
siwaaa, musisz dodać rzeczy do koszyka będąc zalogowana 🙂
azazu93, sieczki chyba nie są objęte promką. Ale reszta asortymentu. 🙂
Post został usunięty przez autora
siwaaa, mi tam rabacik na sieczki wchodzi 20% 😊
Screenshot_20230309-065702.jpg Screenshot_20230309-065702.jpg
azazu93, w happy tak, w gnl nie 🙂

Happy niestety znowu zamówione 😂😂
siwaaa, o matko, nie wiem czemu się tak zakreciłam 🙈
Promocja z okazji dnia kobiet aż do 12 marca!
15% na wszystkie nieprzecenione produkty 🦄
Kod "8marca"

http://horss.pl
tr.jpg tr.jpg
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
10 marca 2023 23:13
Post został usunięty przez autora
azazu93, dziekuje🔥 equishop ma duza wyprzedaz, wiec weszlam z nadzieja ze bedzie jeszcze do tego jakis kod ktory sprawi ze moja nieodpowiedzialnosc finansowa bedzie uzasadniona a tu cisza🙁
-10% na wszystko z kodem WRACAM do Equirex (www.equirex.pl)
Figarusowa, a ten sklep działa? Chciałam kask kupić tam, ale jakoś martwe fb mnie zniechęca.
Perlica, tak, działa 🙂 Na FB nie, ale na IG jak najbardziej i normalnie znajomi tam zamawiają, super obsługa klienta
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się