Stajnie w Warszawie i okolicach

Post został usunięty przez autora
Co za kicz z tym wgrywaniem zdjęć jest 🙄

Wklejam tekst jeszcze raz, żeby było razem:

Dzisiejsze zdjęcia z Trybułowa. W najgorszym stanie był ten srokaty, schowany trochę od ulicy, chudy bardzo, zdjęcie mocno przybliżone, bo nie chciałam wjeżdżać na teren. Jak widać gówno wszędzie, zero siana, gniady koń na kwaterce wielkości boksu i na pół tej kwaterki kałuża z gówna i sików. Ten „wybieg” zasrany jest pusty, nie ma tam koni, byłam tam drugi raz i żadnego tam nie było. Kasztany dwa razem chude, jeden z paskudną nogą. Uwierzcie mi, że zdjęcia nie oddają syfu i chudości koni. Jeden koń był w derce siatkowej, więc nie widać było jego kondycji, jeden - kondycji najlepszej - stał w ochraniaczach i chyba był prywatny. Tak czy siak żaden nie miał siana. Wszystkie miały kasty na wodę, ale nie wiem czy woda tam była.
IMG_7402.jpeg IMG_7402.jpeg
IMG_7399.jpeg IMG_7399.jpeg
IMG_7398.jpeg IMG_7398.jpeg
IMG_7397.jpeg IMG_7397.jpeg
IMG_7395.jpeg IMG_7395.jpeg
IMG_7400.jpeg IMG_7400.jpeg
ash   Sukces jest koloru blond....
01 sierpnia 2023 18:47
Kto jest dzierżawcą trybulowa?
No to pięknie Trybułowo postępuje. Wrzuciłam zdjęcia z pytaniami w komentarze do ich postów o dobrostanie koni na Facebooku. Zostałam zablokowana 🤡
Mam screeny, nie wiem czy moje komentarze zostały usunięte czy nie.
Fokusowa, czy ten jeden koń ma flegmonę w prawym zadzie czy tak nabrzmiały staw? Strasznie to wygląda... . Ta stajnia odkąd pamiętam była syfem, chodź kiedyś ok 20 lat temu z tego co pamiętam to chociaż konie wyglądały lepiej wizualnie...
No to pięknie Trybułowo postępuje. Wrzuciłam zdjęcia z pytaniami w komentarze do ich postów o dobrostanie koni na Facebooku. Zostałam zablokowana 🤡
Mam screeny, nie wiem czy moje komentarze zostały usunięte czy nie.

Fokusowa,
Pousuwali wszystkie ale jeśli pozwolisz użyć Twoich zdjęć to zaraz im reklamę zrobię, to skandal żeby tak się zachowywali, na Google można wrzucić zdjęcia w opinie, tam nie usunął
Ruda_nuda, uwaga po wstawieniu pytań i zdjęć w różne media społecznościowe dostałam informacje, że konie są stare i chore (ten gniady w zeszłym roku w lipcu został przedstawiony na stronie jako ich nowy koń sportowy)… do tego zaczęli mówić, ze mogą wysłać faktury za pasze i weta, ale na argument o tym, ze konie musza mieć siano i że źle wyglądają (kasztan z opuchniętą nogą to jest flegmona) to już zostają totalnie głusi. Bo przecież treściwe dostają i siano 3!!! razy dziennie…

Dla mnie tłumaczenia tak pokrętne i widać, że siana te konie nie dostają ile trzeba, nie chodzą na takie wybiegi jak trzeba, to miejsce nie powinno istnieć w żadnej formie, na nowo czy nie na nowo.
Strasznie to dołujące, na ich FB posty pn. co zrobić aby Twój koń był szczęśliwy vs. obrazek ze zdjęć…
7363870B-19ED-4509-8C71-A5003C3371A4.jpeg 7363870B-19ED-4509-8C71-A5003C3371A4.jpeg
No właśnie pod tym postem były komentarze Fokusowej, które usunęli, a ją zablokowali. Tam też ja napisałam komentarz z pytaniem, dlaczego usuwają i blokują za pokazanie realiów stajni - i uwaga, uwaga, też dostałam bloka xD
Smutna sprawa. Mam niedaleko z domu, więc się tam przejadę.
Byłam kiedyś w starym Trybułowie i… 💀 Chętnie porównam wrażenia.
Patrycjasz. Pani która wydzierżawiła ode mnie konia P.Joanna.
Oraz druga PAni troszkę starsza od tej pierwszej, która konie oglądałą chyba tylko na obrazkach.


Nic dziwnego,że faktur nie dodali- bo ich zwyczajnie nie ma 😀
Dzierżawiłam konia po raz pierwszy i na pewno ostatni w życiu. A mąż mi mówił, nie wymyślaj niech stoi.
Czy oni prowadzą pensjonat? Czy tylko szkółkę?

nokia6002, Ale do Trybułowa konia wydzierzawilas? Chyba o to chodzi patrycjasz.
Ja tak zrozumiałam, że koń nokia poszedł do Trybułowa…
Tak była u nich w dzierżawie przez 1.5 msc.
Trybułowo mnie straszy płokułatułą! 😂 co za cyrk!!
BUCK   buttermilk buckskin
02 sierpnia 2023 12:59
zaproponuj im wizytę GIW 🙂 może choć siano i wodę na kwaterki wyniosą 😉
Woda wydaje mi się, że była, ale na 100% nie wiem. Ale tak, napisałam im, że mam screeny wszystkiego i że jest tam stwierdzenie widocznych gołym okiem faktów, a nie oszczerstwa 🙂 zapytałam też czy życzą sobie powiadomienia ARiMR oraz inspekcji wet, ale już cisza zapadła.
BUCK   buttermilk buckskin
02 sierpnia 2023 14:37
pewnie biegają nadrabiać zaniedbania - koniom by to na dobre wyszło 👍🤞
BUCK, wiesz co, po tym jak się zachowują to wydaje mi się, że oni to mają gdzieś..
Hej 🙂 Zmienilo sie cos moze w kwestii pensjonatow w poludniowo-zachodniej czesci Warszawy? Moj mlody nie ma jednego oka wiec chetnie jakas mniejsze stajnia lub miejsce ktore nie puszcza 20 czy 30 koni razem na wybieg/pastwisko i niech sobie radza. Pytam mocno przyszlosciowo.
Euphorycznie, Ruby Horse jest, mają sporo koni po kontuzjach itp, może tam warto popytać? Blisko Wawy.
BUCK   buttermilk buckskin
05 sierpnia 2023 12:34
Euphorycznie we wsi Seroki jest mała przydomówka z troskliwą opieką, z tym, że tam o spacerach "w teren" nie ma mowy
czy ktoś może mi opowiedzieć jak teraz wyglądają warunki w golden horse?
Szukam stajni w okolicy Warszawy
dobry dojazd komunikacja z okolic Politechniki
i koniecznie hala
proszę o pomoc bo nie mam co z robić, zamknęli pensjonat w którym stałam, a najbliższy przyzwoity mam 40 km i nie wyrabiam żeby dojeżdżać
czy ma ktoś jakieś informacje k stajni w Laskach?
coś mi się obiło o uszy ale nie mogę nigdzie jej znaleźć
Equsik, Laski mają świetną lokalizację (blisko Warszawy i wjazd bezpośrednio do Kampinosu💗😉 oraz dobrą instruktorkę na miejscu (Kasię Z.). Niestety, to jedyne plusy tego miejsca, a szkoda 🙁
Znajdziesz ich chyba tylko na FB (oficjalna nazwa to stajnia Saltar)
azzawa, o niieeeee z tego co widzę na fb to tam mnóstwo rekreacji i dosyć słabe podłoże na placu 🙁
dziękuje za wiadomość, i lecę szukać dalej 😔
Cześć. Polecacie jakieś stajnie w okolicach Nowego Dworu Maz. ? Tak żeby był plac do jazdy, duże łąki i dobrą opieką. I cena nie bardzo wysoka�
Czy ktoś się orientuje co to za stajnia przy ul. Biedronki na Ursusie?
Hala, padoki trawiaste, plac, dużo kucyków i billboard z logo z koniem i „NP PM”?
IMG_7739.png IMG_7739.png
Znalazłam. To jednak MP PM. Na fb pod nazwą Jeździectwo_MPPM.
Vayra88   Słuchaj koni to będzie ci łatwiej z nimi pracować
15 sierpnia 2023 12:45
T-T,
Jaka odległość i dojazd?
Stajnia pod wiatrakami ma nowych właścicieli, są w trakcie remontu i renowacji podłoża, opiekę konie maja wspaniała. Gdyby nie odległość i zmian miejsca pracy mój kon zostałby tam na zawsze
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się