Stajnie w Warszawie i okolicach

Vayra88, a kto tam teraz urzęduje? Miejsce ma potencjał, może wreszcie ktoś to porządnie wykorzysta.
Vayra88   Słuchaj koni to będzie ci łatwiej z nimi pracować
15 sierpnia 2023 17:24
Fokusowa, GB Noble stable Wiktoria docelowo chce miec fajna stajnie na poziomie. Jest cudownym fizjoterapeuta i kończy studia weterynaryjne. Miejsce ma wielki potencjał
Vayra88, a swoją poprzednią stajnie zamknęli? Bo była chyba gdzieś po trasie na Gdansk?
Vayra88   Słuchaj koni to będzie ci łatwiej z nimi pracować
15 sierpnia 2023 20:52
Fokusowa, dzierżawili stajnie za Płońskiem, ale za płotem przyklepany jest plan zagospodarowania terenu na osiedle domków, wiec zrezygnowali z tamtego miejsca i udało się im kupić wiatraki
Vayra88, ahhh, to oni kupili wiatraki? No to super, to fajne miejsce, stałam tam 1,5 roku, u poprzednich dzierżawców, oby teraz było tam lepiej.
Vayra88, już znalazłam stajnie. Bardzo dziękuję🙂
Post został usunięty przez autora
ash, Z tego co wiem to stajnię wydzierżawili Państwo Marcin i Ola K. i być może przy pomocy Pani Joanny. Stajnia miała charakter szkółki, chyba Szkółka Jeździecka Cztery Kopytka tam operuje (znajomi, znajomej itp).
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
23 sierpnia 2023 16:49
UWAGA!!! W ostatnich dniach z jednej ze stajni w okolicach Warszawy skradziono ten czaprak Eskadrona. Jeśli komuś rzuci się w oczy ogłoszenie o sprzedaży (tu lub np. na FB), to proszę o kontakt. Z oczywistych przyczyn, żeby nie ułatwiać złodziejowi zadania nie podaję, w jaki sposób jesteśmy w stanie potwierdzić, że to nasz.

Wrzucam info tu i w KRM, ponieważ nie każdy musi śledzić oba wątki. Moderację proszę o wyrozumiałość.
IMG-20230823-WA0007.jpg IMG-20230823-WA0007.jpg
Polećcie jakąś kameralną stajenkę z pastwiskami, może być wolnowybiegowa, aby tylko opieka była bdb. Może być dalej, nie tylko mazowieckie. Znajoma nie jeździ już konno, kobyłka mogłaby polatać trochę po zielonym 😉 a nie wygryzionym. 😉
rybka   Różowe okulary..
27 sierpnia 2023 17:44
rybka, przecież widać, że to zupełnie inny xD
Megane, kameralna w sensie, że super tania?
Jeśli nie i w normalnych warunkach finansowych to top opieka jest w Całowaniu, wolny wybieg.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
28 sierpnia 2023 08:30
Czaprak się odnalazł. 😀 Złodziej najwyraźniej przestraszył się dymu, który zrobił się w stajni i podrzucił czaprak w niezwykle oczywiste miejsce - pod schody w stajni. Miejsce sprawdzane od pierwszego dnia, z latarką. Miejsce, w którym stoi pojemnik z owsem, taczki. Bardziej na widoku to już chyba byłby tylko środek korytarza. Być może sugerowany głośno nalot policji i problemy z tego wynikające na dalsze życie orz przejrzenie kamer podziałały. Natomiast dziękuję wszystkim, którzy pisali za odzew! 💐
Lanka_Cathar, co za chora akcja 😲 całę szczęście, że czaprak wrócił do właściciela.

Słyszałyście o Jeździeckiej Garażówce 16.09 u Maćka z Mind the Horse? Fajny pomysł na pozbycie się nadmiaru gratów z paki. Ja się wybieram 😁
Fokusowa, kameralna, czyli opiekunowie, konie, łąki 😉 za tym też idzie cena, bo jak nie ma hali, super socjalu, super ujeżdżalni, to i cena niższa. 😉
Podrzucę Całowanie
Sprawdzę, dzięki
Megane, no nie do końca. W Całowaniu padoki są codziennie sprzątane z kup, super siano w opór, zakładanie masek koniom rano i ściąganie ich na noc, pilnowanie terminów kowala, szczepień, robienia zębów, do tego wspaniała opieka. Do dyspozycji plac + tereny. Ale cena jest normalna, nie niższa, bo mnóstwo pracy jest tam do zrobienia. Nie ma tam szkółki, są tylko prywatne konie.

Nie rozumiem dlaczego ludzie uważają, że jak nie ma hali to już cena dużo niższa i w zasadzie to za 500 zl najlepiej. Przecież opieka całodobowa, sprzątanie, dbanie, siano (a w stajniach z halą stosunkowo często siana brakuje) kosztuje..
Fokusowa, ale my nie szukamy za 500. Sama mam stajnie i wiem, że 700 to takie minimum, aby utrzymać konia. Plus by się przydało jeszcze ciut zarobić 😉
Hej, jest ktos w stanie polecić jakas stajnie w okolicach mińska mazowieckiego/ halinowa? z hala, padokami i duzym placem, fajnie by było bez rekreacji ale cudów nie oczekuje😅
ola16755, Może "Pensjonat dla koni" w Budziskach? https://www.facebook.com/profile.php?id=100093007032510

Nowy pensjonat, nie byłam tam ale słyszałam że jest fajnie
BUCK   buttermilk buckskin
14 września 2023 15:06
Cześć, nieśmiało sprawdzam co jakiś czas - czy jest może jakaś stajnia wolnowybiegowa od zachodu Warszawy (najlepiej Babice, Zaborów i te okolice)? Koniecznie z dostępem do oświetlonego placu i możliwością terenów. Dla jednego - ewentualnie dwóch - bardzo fajnych, spokojnych wałachów.
BUCK   buttermilk buckskin
03 października 2023 17:22
corma Truskawka ?
BUCK, nie podoba mi się brak trawy i wiat🙁
BUCK   buttermilk buckskin
04 października 2023 11:47
corma obawiam się, że w obrębie Twoich poszukiwań, wolnowybiegowka z lekką infrastrukturą i trawiastymi padokami nie istnieje, niestety....
Post został usunięty przez autora
Cześć, czy znacie jakieś godne polecenia stajnie wolnowybiegowe w bliskim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego?
Tynka1234, pensjonat w Całowaniu, ale miejsc nie ma.
corma, te warunki spełniają Zielonki, ale część wolnowybiegowa ma od dawna stały skład i raczej na pewno nie bedzie się on zmieniał w najblizszym czasie (w sesnie brak miejsc)
corma wyślę priva.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się