Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

I dupa - dostałam maila że nie ma produktu od Kentucky..
Ja też, ale w porządku się zachowali bo proponują albo zwrot pieniędzy albo kod na podwójną wartość zamówienia, ważny przez rok. Tylko szkoda że już nie ma tych pięknych glitterow 😜
Ech, u mnie to samo… słabiutko.
A u mnie nawet tego nie 💔
Nie straszcie mnie 😨 ja jeszcze nic nie mam, żadnych wieści... pociesza mnie to, że Rudzielc_23, zamawiała później, a dostała swoje.
Ja zamówiłam przed południem, ale płatność przeszła jakoś po 12.00 i też nie dostanę swojego zamówienia. Ale biorąc pod uwagę to jak ta strona działała, to chyba robili potem losowanie do kogo wysłać towar 🤣

Edit. Jeśli ktoś wybierze ten Voucher to niech napisze jak to wygląda. Bo w sumie sama nie wiem co wybrać 🙈
Osz kurka... no nic, to czekam na wieści jakie by nie były 🙁
keirashara, skoro jeszcze nie dostałaś maila to może dostaniesz zamówienie, bo nam chyba wysłali maila w tym samym czasie.
Ja nigdy nie miałam szczęścia przy takich akcjach 🙈
NowaJa, - pocieszasz mnie! Choć i tak zaraz wrzodów dostanę z niepewności 😂
Ja też mam maila że nie ma 🙁
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
30 listopada 2023 09:55
Ja tak samo e-mail, że nie ma 🙁 smutno strasznie, bo miał to być prezent…
A powiedzcie mi czy Kentucky robi jeszcze jakieś promocje w roku poza Black Friday? 😁
Mam ujeżdzeniowy granatowy Kentucky. Może jest ktoś chętny na wymianę za czarny?
Też dostałam mejla, że czapraków nie będzie 😭
Kurde u mnie też ... No to super . Nie fajna akcja . Na co mi voucher X2 skoro teraz już nie ma przecen . W dodatku zrezygnowałam z zakupów w innych sklepach by kupić czapraki ( na prezenty ..)
Moje zamówienie z Kentucky właśnie przyszlo.
keirashara, Jak nie masz emaila ze śledzeniem przesyłki to chyba nie dojdzie, oni wysyłali poniedzialek te emaile z trackiem dpd.
Również dostałam maila że anulowane, a zamawiałam czapraki o 9 rano 😒
To chyba było losowanie które zamówienia poszły 🙈
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 listopada 2023 11:15
Łeee.... może ktoś z osób, które się załapały ma za dużo o czarny Glitter? Kształt obojętny 😉
dairoxroxi, o kurde, to ja zamawialam jakoś przed 11.
Czyli loteria kto dostał, a kto nie.
Nie mam, właśnie dostałam meila o anulacji 🙁
A wzięła już któraś ten Voucher z Kentucky? Chciałam się dowiedzieć czy liczą razy 2 z wysyłką czy bez.
NowaJa, - w mailu jest, że wysyłka za darmo. Mi napisali dokładną kwotę, kwotę vouchera i zaznaczenie, że wysyłka za darmo jak wezmę voucher.
keirashara, widzisz, to ja czegoś takiego nie mam, tzn, ani podanej kwoty, ani informacji o wysyłce 🤔 w takim razie ta kwota którą podali to cena za same produkty? Tak?
Screenshot_20231130-120337.png Screenshot_20231130-120337.png
Dla mnie ten voucher ma sens jeśli można wykorzystać na bf za rok . Inaczej bez sensu bo za ten hajs kupię jeden czaprak a zamówiłam na bf 4 ;(
Ja dostałam ogólnego maila.bez wartości . Nie mam też nic o darmowej wysyłce w przypadku vouchera
NowaJa, - ja mam meila "pisanego z ręki" i "shipping will be free of charge".
MarthaCzornyj, jeśli zamówiłaś 4 glittery to jest to 110euro, czyli voucher na 220euro, a za tyle to nie do końca jeden czaprak kupisz.
A u mnie nadal cisza :/
No jest napisane że ważny rok więc zakładam że się złapiemy na przyszły bf. Też dostałam takiego systemowego więc sobie obyczaje jak on wchodzi jak z pracy wrócę
sweetie,
Mogą zrobić do 23.11 albo że nie łączy się z promocjami . Dużo już widziałam 🤐

Racja za 220 kupię 2
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się