Końska Rewia Mody XVIII (2024)

Zamówienie z wyprzedaży Kentucky/Dyon dotarło bardzo sprawnie. Zapomnieli o kantarze więc nie może być idealnie :P
Klasyczki zawsze spoko.
IMG_7128.jpg IMG_7128.jpg
Ma ktoś może zdjęcia (na gniadym to już w ogóle top) ES new maroon? On na niektórych fotach jest piękny głęboki odcień, a gdzie indziej taki jakiś wyblakły się wydaje 👀
BUCK   buttermilk buckskin
12 lutego 2024 11:27
dairoxroxi to to ?
new maroon.png new maroon.png
Jeżu ... piękny jest ten kolor 😍
Kiedy jakaś promka będzie💕
Właśnie o ten mi chodzi 🌷 i na niektórych zdjęciach np na instagramie właśnie inaczej ten kolor wypada dlatego zastanawiałam się czy ktoś go ma na żywo 😁
Aktualizacja statusu uzależnienia, pogłębionego ze wsparciem moralnym przyjaciółki, z którą kisimy się w tym uzależnieniu razem, a która zmienia dyscyplinę i wyprzedaje czapraki. No przecież musiały zostać w rodzinie niektóre. <facepalm>

PS. Spoko, że jak się usunie jedno zdjęcie w trakcie dodawania posta, to ono nadal się dodaje jak gdyby nigdy nic.
IMG_20240218_125621.jpg IMG_20240218_125621.jpg
IMG_20240218_125538.jpg IMG_20240218_125538.jpg
IMG_20240218_125752.jpg IMG_20240218_125752.jpg
IMG_20240218_124524.jpg IMG_20240218_124524.jpg
Sivrite, wow nieźle, gdzie to trzymasz? 😜 Trochę chce namiary na ogłoszenia tej koleżanki a trochę jednak nie chcę 😅
Zuzu, cztery "kolekcyjne", które raczej nigdy konia nie zobaczą, mają miejsce w domu. Kilka, w aktualnym użytku, w stajni, a reszta jeździ ze mną samochodem, zapakowane w torby z Ikei. :P
Na pewno coś jeszcze ma.

PS. LeMiuex Marine ze zdjęcia jest na sprzedaż z bluzką. 😅
Kuniaa, czy mogłabyś mi zrobić zdjęcie tego szarego Kentucky? 😀 jak on wygląda z bliska ten materiał? dziś sobie właśnie zakupiłam w ramach mojego kuponu z Black Friday dwa komplety, jeszcze ten granatowy razem z uszami 😁
Ollala, to jest Dyon ale szary kentucky tez mam
Jutro rano i tam mam zamiar robic porządki w sprzęcie i wystawiać do sprzedaży co niepotrzebne więc zrobię przy dziennym świetle No Problem 😎
Proszę Dyon i Kentucky.
Kiedy to jeszcze jest hobby a nie zbieractwo 😅
Pingwiniarskich więcej 😎
IMG_7312.JPG IMG_7312.JPG
IMG_7313.JPG IMG_7313.JPG
IMG_7314.JPG IMG_7314.JPG
IMG_7320.jpg IMG_7320.jpg
IMG_7325.jpg IMG_7325.jpg
Kuniaa, dziękuję bardzo! Nawet nie wiedziałam że to nie jest Kentucky 😅

Kolekcja kolekcją, ale jacy eleganccy modele 😀
Przyszłam się pochwalić 🐎 obsługa klienta w Kentucky to mistrzostwo- mój kod z BF nie zadziałał, od razu wysłali mi nowy. Zamówienie przyszło w dwa dni �

Przy okazji pochwałę się też moimi wyszperanymi niciakami 🙃
IMG_20240221_190646.jpg IMG_20240221_190646.jpg
IMG_20240221_190124.jpg IMG_20240221_190124.jpg
Nowy kolor od Equestrian Stockholm 😍
IMG_4040.jpeg IMG_4040.jpeg
IMG_4039.jpeg IMG_4039.jpeg
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
28 lutego 2024 10:09
dairoxroxi, O nie😭
Już wielokrotnie mówiłam, że nie jestem fanką zieleni, ale przez Tack-Shop mam najwiecej zielonych czapraków 😂😅

Jak do tego doszło? Nie wiem.
Genialny 😍

Tym razem chyba nie wytrzymam i kupię xD
A na liście chciejstw mam jeszcze ten nowy niebieski, Dark Venice 🙈
Ja chyba też się skuszę, ale wyjątkowo na tę wersje z dziwnym pikowaniem 😅
Ostatnio tyle starszych kolorów mi się ponownie podoba, że chyba muszę napad na bank zrobić 🤔

Ktoś wie czy ES lagoon blush będzie jeszcze dostępny?
Ta wersja z dziwnym pikowaniem to jeden z moich ulubionych czapraków - mam w innym kolorze 😜 i ten zielony też muszę mieć, przepadłam totalnie😍
Tak, potwierdzam, mam to pikowanie w wersji Amalfi Coast i jest piękny �
Moon   #kulistyzajebisty
28 lutego 2024 15:23
Takim oto sposobem stanę się właścicielką KOLEJNEJ zielonej szmaty. Świat się skończył! 😱🤣
potwierdzam, to pikowanie im wybitnie wyszło 😍
Ja też już sobie zamówiłam. Zastanawiam się czy szukać jakiś owijek pasujących czy może domówić nauszniki, których pewnie nie użyję do niczego innego 😂
Moon   #kulistyzajebisty
29 lutego 2024 07:40
Hmmm, kliknęłam ten ES zielony z „dziwnym” pikowaniem, ale teraz patrzę i na filmikach to nie jest taka zieleń jak na zdjęciach tylko bardzo, bardzo ciemno zielono niebieski? 🤔
Dobrze widzę? Wraca moda na zaokrąglone z przodu a kanciaste z tyłu?
uszatkowa   Insta: kingaielif
29 lutego 2024 22:39
lolka1, mam wrażenie, że nieprzerwanie. Po padach eurostar furore robiły jarpole i caballe, yorki próbowały dołączyć, teraz to miejsce wypełniły equestrian stockholm i i ps of sweden. Zawsze jakaś firma była na topie jeśli chodzi o pady, równolegle do "okrągłych" czapraków.
Dojechał do mnie najnowszy ES i totalne rozczarowanie. Kolor nie ma nic wspólnego ze zdjęciami na stronie, nie ma w nim zieleni. Ja zwracam. Niebieski w tle to Dark Venice.
IMG_2760.jpeg IMG_2760.jpeg
IMG_2762.jpeg IMG_2762.jpeg
Moon   #kulistyzajebisty
04 marca 2024 15:37
O właśnie to samo miałam napisać, bo też dosłownie przed chwilą otworzyłam paczkę. Szkoda ;( chciałam głęboki odcień zielonego, a dostałam szarość pomieszaną z niebieskim bardziej niż zielonym. Buuuu, też będę niestety zwracać ;(
O kuuurdeee. Dobrze, że zabradziażyłam z zamówieniem, które miałam robić na pewniaka, to przecież jest zupełnie inny czaprak niż na zdjęciach... Autentycznie powinny sklepy zwracać za wysyłkę błędnego towaru przy takiej różnicy koloru. Oo
Moon   #kulistyzajebisty
04 marca 2024 16:06
Sivrite, ale sklepy dają fotki od producentów. Mnie zadziwia że w ES w ogóle tak zretuszowana źle sesja została klepnięta i poszła w obieg. O.o
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się