Końska Rewia Mody XVIII (2024)

Moon   #kulistyzajebisty
15 marca 2024 09:35
Ja się pytam gdzie są drobno pikowane cottoty?! Co to za szkaradztwo z tym pikowaniem?! MEEEEH! 😑 model Cord Emblem ładny, ale ta lamówka świecąca mnie boli w oczy x.x

Ale połączenie kolorów bardzo moje <3 Także polarek może zgarnę 😅

keirashara, o to to, zdecydowanie bardziej wolę klasyczne i nieprzekombinowane modele, niż cekiny & brokat i dziwne pikowania...
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
15 marca 2024 09:35
Moon, no ja mam właśnie mieszane uczucia - znów granatowy, ale całkiem ładny z tym beżem 😅 i ten velvet taupe też fajny
Podoba mi się powrót BigSquare, ale nowe cottony maja ciulowe pikowanie i te w paski też średnie 🙁
No i ten sztruks mnie rozwalił 😂 chyba, że to tak na zdjęciach wygląda


taupe.jpg taupe.jpg
green.jpg green.jpg
navy.jpg navy.jpg
Moon   #kulistyzajebisty
15 marca 2024 09:37
Pati2012, ten deep taupe też nie jest brzydki sam w sobie w sumie.
A sztruks... od razu mam w głowie kawałek Sokoła "Niiiigdy nie wiesz gdzie czai się sztruuuuks..." 🤣
Mi się Deep Tapue podoba, trochę po cichu liczyłam na fajny czapraczek, bo mam samotne ochraniacze plaza tapue. Samotne, bo czapraki były słabe. No i znowu kolor całkiem ładny, a te wzory takie ugh.

Te paski na metalowych sprzaczkach to też imo porażka, bo metal zawsze prędzej czy później rdzewieje. Mam takie odczucia, że to nie będzie długowieczne w użyciu, nie jest też wg. mnie estetyczne i wolałabym albo mieć klasycznie wszyte paski albo całkiem ich nie mieć.
Te cottony zalatują mi pikowaniem Equiline. Ja zaoszczędzę raczej haha no chyba, że derki będą jakieś wybitnie ładne
Ten zielony nawet spoko, ale …mam już dosyć szmat… mam już dosyć szmat 🤣🙈🤡
Derki ładne 😍 chyba się skuszę, chyba że ceny w PLN będą szalone.

EDIT: ok, widzę przedsprzedaż jest już na konik com. Będzie kupowane 😅
Kurcze, mam jakieś deja vu jak oglądam tą nową kolekcję...szału nie ma, choć derki są faktycznie całkiem całkiem

Ubawiło mnie natomiast pikowanie w serduszka- dla mnie wyglądają raczej jak małe zadki 😁
OMg, dla mnie ta kwa z mlekiem jest przepiękna i na nieszczeście na konic tygodnia będę w sklepach jeździeckich 🙁
Żałuję, że nie ma w tej kolekcji w tym kolorze derki polarowej bez pasów (może i dobrze, bo one ostatnio droższe niż łóżko z materacem z ikea).
Za to bardzo bym chciała być "matchy, matchy" i kupić sobie ten top, który ma ta ruda laska na fotach katalogowych- ale nigdzie go nie widzę. Ktoś podpowie gdzie go dorwę?
Moon   #kulistyzajebisty
19 marca 2024 20:19
Melduję, że kratka z derki Eskadrona ma wiernie odwzorowane kolory… 😅
To cieniutki polar, jak ktoś liczy na grubą derke to się rozczaruje. Acz ja byłam świadoma tego, potrzebowałam właśnie takiego „letniego” polaru, więc mnie satysfakcjonuje. Fotki zrobię jak będzie bardziej wyględna aura😜

Czapraka jednak nie kupiłam bo o ile kolory bardzo si, o tyle pikowania rozwalają mi mózg 🙈
Moon,- te kratkowe "od zawsze" są cieńsze właśnie 😉 Z czaprakami mam podobnie, jeszcze na żywo zerknę, ale nic nie mówi "kup mnie". No i món koń ostatnio dba, żebym nadmiaru hajsu to nie miała 😂

No i fotkę poproszę, co to za chwalenie się bez szmatofotki?!
Moon   #kulistyzajebisty
20 marca 2024 06:36
keirashara, jam na dalekiej północy, u nas parszywa pogoda, błocko wszędzie, szaro i zimno jak w psiarni <3 :p wczoraj pod wieczór się deko wypogodziło, postaram się dziś coś cyknąć, jak mnie żaden śnieg ani ulewa nie zastanie 😑🤣
Dziewczyny, wiecie gdzie dostane/ lub ktos z Was ma na sprzedaż czaprak z PS czarny DL. 🙈
Szkoda mi hajsu kupować z ich strony i moze ktoś bedzie miał coś taniej? 😅
Orientuje się ktoś, czy czasami są jakieś promocje na szmatki z winderena, czy nie ma co się łudzić? 😂 Poluję od 3 miesięcy i chyba się poddaję 🤠
Ma ktoś pomysł jakie owijki/ nauszniki dopasować do ES Lagoon Blush? Udało mi się w końcu go dorwać i teraz mam zagwozdkę co tu do niego 🌷
Zdjęcia się nie dodały..
IMG_4643.jpeg IMG_4643.jpeg
IMG_4598.jpeg IMG_4598.jpeg
Moon   #kulistyzajebisty
22 marca 2024 18:53
dairoxroxi, omg, ciężki orzech, bo ni to standardowy granat, ni to błękit… 🙄

Na Pomorzu wciąż paskudna pogoda 😒 no więc fotka stajenna wybitnego modela 😂 obrażonego, że musi chwilę postać bez ruchu -.-
IMG_1070.jpeg IMG_1070.jpeg
emptyline   Big Milk Straciatella
22 marca 2024 19:12
Moon, ale piękna ta dera!
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
22 marca 2024 19:26
Moon, elegancko!
Moon, ślicznie! Ja to jednak jestem sroką na krateczki 😋
Wiadomo dlaczego Eskadron zrezygnował z dralonow?
Moon   #kulistyzajebisty
22 marca 2024 19:33
Dzięki, strasznie mi się podoba ta kratka, taki golfik, albo kubraczek wujka Stefcia normalnie xD

dairoxroxi, nie wiem, ale jakby ta powyższa była w wersji dralonu to bym jej nie wzięła do stajni, tylko bym jej używała jako koca, a w testamencie bym zapisała sobie, by mnie w nią owinęli i tak spalili 🤣
Moon, hahahaha 🤣🤣🤣
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 marca 2024 22:21
dairoxroxi, może Lemieux Ink Blue, PS of Sweden Nightshade, QHP navy
lusia722, ooo fajne pomysły! I tak z kupowaniem poczekam aż przyjdzie żeby zobaczyć czy w ogóle te fioletowe odcienie ma.. czy znowu ES nie poleciał sobie z obróbką zdjęć 😅
Moon   #kulistyzajebisty
23 marca 2024 06:30
dairoxroxi, z tego co widziałam, to w tym przypadku udało im się nie spaprać produktowych zdjęć 🤣👌
Moon, 😭
Ktoś się w ogóle skusił na tego Dramatic Monday? Jestem w szoku jak ludzie na insta pod „realnymi” zdjęciami wciąż się zachwycają i nikt nie komentuje, że to zupełnie inny kolor 🤔

dairoxroxi, ja przejęłam od Moon 😉 Mimo, że chciałam jednak zielony jak na zdjęciach ES, a w praktyce to zgaszony odcień petrol, mi się podoba.

A najnowszy Eskadron... taki nijaki. Podoba mi się tylko polar w kratę i derka osuszająca granatowa. Uf.
Screenshot_20240309_215912.jpg Screenshot_20240309_215912.jpg
Screenshot_20240309_215923.jpg Screenshot_20240309_215923.jpg
Moon, Aleeee ładna! Ja co prawda nie lubię granatów, ale ta jest serio elegancka 😀

anai ładnie to wygląda, ale na Twoich zdjęciach to już w ogóle bardziej niebieski - nadal nie mogę przeżyć tego oszustwa z kolorem, bo się nastawiłam na ten czaprak…
Słuchajcie, szmatoholicze życie mnie nie lubi 🙁... byłam wczoraj w sklepie jeździeckim napalona na tego nowego eskadrona i.... nie mieli ujeżdzeniowych!!! Czaicie siłę takiego rozczarowanka?
Chyba zacznę klikać w konkursy na insta żeby wygrać 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
24 marca 2024 16:38
kotbury, dopiero przychodzą w dostawach 🙂
Pati2012, wiem...ale teraz już wydam kase na treningi i pewnie na święta i mi pryśnie moment napalenia (zawsze tak mam).
Dla mnie kolor idealny na kare.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się