Końska Rewia Mody XVIII (2024)

Też mi się za bardzo nic nie podoba, ewentualnie czarny brokatowy kantar może bym chciała 🤔
budyń kurczę to mi te pasiaste polopady z taką złą jakością się kojarzą, że nie tęsknie 😓 aczkolwiek ładne były, jakby weszły w lepszej wersji to byłoby coś 😍

A ja jeszcze wrzucę PSoS na mojej gniadej 🌷
Berry Pink 💗
Aqua Floret 💧
20F836C6-8679-4B99-BEF2-B50870C0648C.JPG 20F836C6-8679-4B99-BEF2-B50870C0648C.JPG
IMG_0400.jpg IMG_0400.jpg
Coraz mniej kolorów w tych eskadronach w ogóle.. to teraz już nie ma klasycznej? Ciekawe czy heritage będzie, chyba jako jedyna ostatnio umiała czymś zaskoczyć.

Wprowadzając kolorki do kucykowej garderoby coraz częściej - PS ruffle Petrol 😍
IMG_6759.jpeg IMG_6759.jpeg
IMG_6757.jpeg IMG_6757.jpeg
emptyline   Big Milk Straciatella
13 czerwca 2024 02:28
A mi się ten nowy fiolet mega podoba, podobny trochę do tego z mega starej kolekcji 'Bloom'.

Całuska znowu nie było 1000 lat. 🙂
Eskadron Velvet Stamp dark olive
_DSC0158.jpg _DSC0158.jpg
_DSC0172-2.jpg _DSC0172-2.jpg
emptyline pięknie mu! My też mamy ten kantarek 😍 na promce w pegazie upolowałam 😍

dairoxroxi petrol też mi się marzył, kurcze super kolor
1F6176D6-1DAE-4ADD-9174-17701F87DC23.jpeg 1F6176D6-1DAE-4ADD-9174-17701F87DC23.jpeg
emptyline   Big Milk Straciatella
13 czerwca 2024 09:31
charlieeee, dzięki! Twój też ślicznie wygląda. To jest taki mefa uniwersalny model.
Ma ktoś czapraki PsofS z serii DINJA X PS DRESSAGE? Jak na żywo się prezentują? One są w wersji PD?
charlieeee, chyba jeszcze w Tackshopie jest na promce petrol 😎
emptyline, Ojej! 🤠Co tam u Całusa?

Moja czarna garderoba nabiera coraz więcej kolorów, jestem w szoku samej siebie 🤣
I Daisy w PS cranberry
IMG_6927.jpeg IMG_6927.jpeg
IMG_7015.jpeg IMG_7015.jpeg
IMG_7019.jpeg IMG_7019.jpeg
emptyline   Big Milk Straciatella
15 czerwca 2024 22:50
dairoxroxi, ale fajny ten róź!
Całusek ma się dobrze. Dalej na permanentnych wakacjach, więc ze szmat zostają nam kantary. 😎
BUCK   buttermilk buckskin
25 czerwca 2024 21:58
po 2,5 roku !! dostałam zielone światło na siodło ale z zaleceniem,ze czaprak ma być cienki i zgłupiałam...... przez te 24 lata miałam 6 czapraków, z tego 4 mam nadal 🙈
generalnie moda to nie moja bajka i stąd pytanie: czy produkowane są ujeżdżeniowe na lato, bo to bym rozumiała jako cienkie ?
BUCK, - a po prostu cotton eskadrona czy coś w ten deseń? PE czy lemieux są chyba podobnie cienkie. Bo te "letnie" i super oddychające to czasem takie dość grube pianki.
Myślę, że określenie "cienki czaprak" to chodzi o to, że nie ma być grubaśnym padem.
BUCK   buttermilk buckskin
25 czerwca 2024 22:25
keirashara dzięki, bo to zawsze jakiś trop 🙂 pooglądam te wymienione, ale i tak już mi coś świta, że może ktoś uszyje na zamówienie

edit: cotton z 2011 za 700,oo ?!
https://ogloszenia.re-volta.pl/likwidacja-kolekcji-czaprak-eskadron-cotton-nicicobalt-2011/o/533748/?szukaj=cotton&18=1&18=2&19=1&sortowanie=0
BUCK, nie kupowałaś tyle lat, to teraz nadrabiaj😀
Buck, temat cen starszych szmat to temat rzeka, który był tutaj poruszany już ze 20 razy. 😆 Wojna toczy się między trzema siłami i na wielu frontach. 🤣
Ja polecam LM, najcieńsze jakie mam, a bardzo mocne i nie do zdarcia. Plus uwielbiam dotykać tego materiału. 😅 Mówię o ich Suede.
BUCK, - bo to kolekcyjny niciak 😅 Na zamówienie to może caball? Mi szyli kilka rzeczy i wszystkie są top, mam w sumie nawet cienki czarny czaprak od nich 🙂
BUCK   buttermilk buckskin
25 czerwca 2024 22:37
a jeszcze kwestia koloru 😉 cienki, wielki i w idealnym kolorze 😂
BUCK To caball ma sporą paletę kolorów do wyboru 🙂
BUCK,
Spójrz tu, może znajdziesz co pasującego
https://www.horze.pl/czapraki
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
26 czerwca 2024 11:03
BUCK   buttermilk buckskin
26 czerwca 2024 11:14
dzięki za wsparcie i podpowiedzi, na które patrzeć bo ze zdjęć zbyt dużo nie wynika - teraz to tylko aby ten kolor ustrzelić, no może 2 😉
+ Eliada i Torpol to też raczej cieńsze czapraki, a ciekawsze niż zwykły cotton
Może mnie Modzi nie zjedzą...
Założyłam na konia Emeralda z ES i zachorowałam na Amazonite. Który na stronie producenta jest wyzerowany przez promocję urodzinową. 😐 Więc gdyby rozważał ktoś sprzedaż skokowego Amazonite'a, to zrobiłby mi dzień, szczególnie jakby był nowy. 😅
Będę kupowała moje pierwsze siodło, i stwierdziłam, że to idealna okazja na większe zakupy 🙈
Będziemy z grubą cukierkowo różowe i słodkie do porzygu, ale moje pytanie jest takie - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, czy z tego koloru są też nauszniki? Ze strony Horze kupiłam wszystko, co było dostępne w tym kolorze, więc tam na pewno nie ma; Google też nie pomaga </3
1000024589.jpg 1000024589.jpg
Nie wiem czy to się jeszcze nadaje do tego wątku, bo teraz zupełnie inne rzeczy są modne, ale muszę się pochwalić, że w końcu udało mi się kupić niciaka, na którego polowałam ponad 10 lat 🎉😁
IMG_20240708_161322.jpg IMG_20240708_161322.jpg
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
08 lipca 2024 17:03
Nici Hazel, jeden z najładniejszych niciaków! 😍
Ollala, - jak najbardziej nadaje i gratuluję! 😁 Sama mam niciaka, na którego poluję... 14 lat, niestety bez skutku.
Ogólnie kocham swoje niciaki, niby nie modne, a każdemu się na stajni micha cieszy jak ubieram 😉

Także tego, jakby ktoś widział gdzieś polo-pada nici violet/navy z 2010 roku w rozmiarze DL to biorę! Wiedzę, że wisi VS w ogłoszeniach nawet na revolcie i mhm... trochę kusi, ale nawet siodła już pod niego nie mam 😂
Marzy mi się Hazel od… od zawsze 😩 Ale albo kosztują fortunę, albo wyglądają jak szmaty. Zazdrooooo!
Dzięki dziewczyny 😀

Udało się na niemieckim Kleinanzeigen, tam polecam szukać starych niciaków 🙂 ( i wychodzi też taniej niż w Polsce, tylko trzeba się umówić na wysyłkę poza portalem bo okazuje się że nie stworzy etykiety do Polski)
Ollala, - jeszcze trzeba po niemiecku gadać 😉 ja się tam gubię jednak.
A ja mam w pace jeszcze nici ale z 2005/2006? Nici rosa czy coś takiego
keirashara, ja nie gadam 😀 po angielsku się dogadałam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się