Bryczesy

Wiesz co, mi takie Eurostary z podwyższonym stanem poszerzała krawcowa - praktycznie nie widać gdzie 🙂.


Oooo 🙂 a mogłabyś powiedzieć w jaki sposób to zrobiła? Bo moja nie ma pomysłu dlatego że ten pasek jest "jakby z jednego kawałka" tzn. nie posiada szwów łączących.

Z góry dziękuję :kwiatek:
Alicja ja kiedyś wzięłam leje ze starych bryczesów. Można kupić coś za niewielką kasę na allego i wykorzystać do wszycia w spodnie.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
30 września 2009 18:20
Lena wlasnie o tym myslalam...ale niewiem czy sie oplaca...jak nie wyjdzie to szkoda troche spodni..niewiem czy nie lepiej uzbierac kase na nowe z pelnym lejem...musze dokladnie to przemyslec...bo taki wszyty lej z innych spodni moze zle sie ukladac i nie pasowac do reszty materialu...
Nie łatwiej, taniej i bezpieczniej kupić używane bryczesy na allegro z pełnym lejem?
Argento chodzi mi dokładnie o model granatowy z lejem havana  🙂
[quote author=Alicja_8 link=topic=217.msg345388#msg345388 date=1254331250]
Lena wlasnie o tym myslalam...ale niewiem czy sie oplaca...jak nie wyjdzie to szkoda troche spodni..niewiem czy nie lepiej uzbierac kase na nowe z pelnym lejem...musze dokladnie to przemyslec...bo taki wszyty lej z innych spodni moze zle sie ukladac i nie pasowac do reszty materialu...
[/quote]

Ja "zrobiłam" sobie dwie pary sztruksów z pełnym lejem w taki sposób, że miałam dwie pary lejów, kupiłam sztruks,  krawcowa uszyła mi nowe bryczesy wszywając istniejące leje. Wyszło super.

Rzeczywiście opcji jest sporo, okazje na allegro się trafiają i za naprawdę niedużą kasę można dorwać spodnie dobrej firmy w fajnym stanie. Niestety jako posiadaczka nietypowego rozmiaru musiałam sobie radzić inaczej, ale jak ktoś nosi normalne 36 lub 38 na ogół ma więcej szczęścia 🙂
Czy możecie mi polecić porządne, elastyczne i nie za cienkie bryczesy z pełnym lejem tak do 300zł? W kolorze mocno czarnym? 😀
Proszę :kwiatek:
Azbuka możesz trafić u Petit PIKEUR za 300zł. Jaki nosisz rozmiar? Dlatego tylko czarne, a granatowe?
Uparłam się, że tylko czarne . i 42
...
Skoro jest cisza: jak z jakością czarnych Fair Play albo Equi Theme?
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
30 września 2009 22:25
A co sądzicie o bryczesach Pikeur Arissa kolekcja premium?  Ma może ktoś takie? Jakie są czy wytrzymałe? I opłaca się je kupic?
Arissa to te z krotkim czy z pelnym lejem??
Mam te z pelnym i musze powiedziec, ze chyba najlepsze bryczesy jakie mialam do tej pory. Druga skora normalnie, brud sie ich nie lapie ze wzgledu na rodzaj meterialu. No i sa piekne, idealne przeszycia, krysztalki itp.
Mam czarne i planuje kupic tez biale na zawody.
Za taką cenę muszę być idealne i super... 👿
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
01 października 2009 10:19
No ja właśnie kupiłam takie i wydają się idealne właśnie jak druga skóra.. sądze że warte tych pieniędzy 🙂
Mon z tego co dostałam info to na pewno juz jest ich najnowsza kratka havano-biało-bezowa więc chyba ten kolor który wspominasz ma jakieś opóźnienie
A co sądzicie o bryczesach Pikeur Arissa kolekcja premium?  Ma może ktoś takie? Jakie są czy wytrzymałe? I opłaca się je kupic?



ale taka cena??  😵 😵
xxagaxx Czy Ty nie wierz ile jest warta ta cyrkonia przy logo?  🤬
Mi przeszkadza w nich to,ze maja wysoki stan bardzo.No i sa mega cienkie,co powoduje,ze jak kupujesz biale na zawodach,to cala bielizne widac,niektorym to nie przeszkadza,ale mi akurat tak.Chociaz sa TAK piekne ze nawet to moge dla nich przecierpiec  🏇
wiesz... ja rozumiem że ta cyrkonia zmienia wszystko.. ale jak dla mnie 600 zł to max za bryczesy... No ale cóż. Za jakość się płaci, za logo i metki też ;/
i za cyrkonie też 😉
aga, tez bym w zyciu nie dala wiecej za bryczesy. Dlatego 99% bryczesow, kurtek itp. kupuje kiedy equishop robi czystke w magazynach na nowa kolekcje.
asior   -nothing but eventing-
01 października 2009 18:07
No wlasnie. Znajoma kupila te bryczesy za 499zl, po przecenie. Mi akurat srednio one sie podobaja. Za to cierpie przez to, ze teraz model Cindy, nie dosc, ze drogi (kupilam 2 lata temu za 500zl, teraz 700), to strasznie ciezko go dostac  🙄
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
01 października 2009 21:06
No teraz jest przecenia ich w Equi shopie i sa po 509 zł o ile sie nie myle. Jak dla mnie sa warte pieniedzy.. nie licza sie jakies cyrkonie czy tam nawet podobno jakies diamenty bo po co mi to w bryczesach ale liczy sie ta wygoda bo świetnie dopasowuja się do ciała i naprawde są jak druga skóra.. chocMi przeszkadza w nich to,ze maja wysoki stan bardzo.No i sa mega cienkie,co powoduje,ze jak kupujesz biale na zawodach,to cala bielizne widac,niektorym to nie przeszkadza,ale mi akurat tak.Chociaz sa TAK piekne ze nawet to moge dla nich przecierpiec  🏇



i z tym też sie zgodze od poczatku do końca 😉
Dziewczyny zima idzie, tyłeczki Wam zmarzną 😉 teraz trzeba szukać jakichś barchanowych bryczesów a nie latexu.. 🤣
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
01 października 2009 21:48
A słyszał moze ktoś o bryczesach firmy Nedhorse?  a jakie bryczesy polecacie na zime?
a jakie bryczesy polecacie na zime?
Pikeur 😉
Cavallo piankowe z polarem.
slojma   I was born with a silver spoon!
02 października 2009 06:52
Pikeur Arissa kolekcja premium kusząca przecena w Equi Shopie może się skuszę skoro tak zachwalacie bo te brązowe do mnie przemawiają 🙂
A słyszał moze ktoś o bryczesach firmy Nedhorse?   a jakie bryczesy polecacie na zime?


Każde, pod które mieszczą się termo legginsy 😉
majeczka   Galopem przez życie!
02 października 2009 07:30
Ja na zime mam jodhpury Golden Dress piankowe z polarem i termobielizne, genialny zestaw!!! 😅
Wczoraj w Karinie macałam bryczesy FAIR-PLAY zimowe.

A Sztruksowe? Ja pod sztruksowe zimą chyba musiałam zakładać rajstopy.

Teraz mam fenomenalne bryczesy Euro-star Parcours które maja specjalny skład materiału i moge nosić cały rok  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się