Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

może to Lajkonik??
Widziałam go parę tygodni temu w okolicach radia Kraków 😉
Ja natomiast widziałam panią w okularach również na koniku polskim.
Podobno to legendy Krakowa  😉
Kami   kasztan z gwiazdką
16 października 2009 23:07
Ja owego pana widziałam w środę przy Armii Krajowej  😎

Chciałam się z wami podzielić namiarami na fajny sklep z bielizną (mam nadzieję że mnie moderatorki nie zabiją  😁 ) 😀 trafiłam tam dzięki pochlebnym opiniom w internecie i muszę powiedzieć, że były bardzo trafne  🙂 Sklep to http://www.intimo4you.com/ jest na Wysłouchów. Nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalną obsługą - pani spędziła za mną 40min w przymierzalni. Najpierw mnie pomierzyła, potem pokazała jak poprawnie zakładać stanik, a potem z kilku które mi dała do przymiarki doradziła dwa, które najlepiej leżały. I tak z rozmiaru 75 E kupowanego w Triuphie skoczyłam do 70 GG  😲 Piersi zupełnie inaczej w nim leżą, nawet nie przypuszczałam że może być taka różnica  😵 Coprawda ceny mnie z lekka zbiły z nóg, ale stwierdziłam że powolutku zmienię całą bieliznę bo naprawdę warto  😁
A gdzieś Ty znalazła w ogóle 75 E w Triumphie? Ja kiedyś znalazłam fajny model z Triumpha i prosząc o większy rozmiar dowiedziałam się, że największa jest miska C, a potem tylko obwody rosną  🤔wirek:
Kami   kasztan z gwiazdką
17 października 2009 09:41
Triumph produkuje miseczki do E  😉 przynajmniej mam trzy takie staniki od nich  🙂
dziewczyny pilnie rady potrzebuje - gdzie dzisiaj moge isc z chłopakiem i kuzynką na imprezę (rytmy raczej r'n'b, najnowsze hity, ewentualnie dance i troszkę techno) tak żeby wejść bez problemu, może nawet znaleźć miejsce i dobrze się pobawić? dodam że kuzynka ma lat 20 więc kluby od 21 odpadaja! i kolo której najlepiej jest iść żeby już się coś działo ale było na tyle spoko żeby np usiąść czy coś? help!!
Ja osobiście bym poleciła Wielopole, ale to trochę inne klimaty muzyczne 😉
Może Ministerstwo?
a w Ministerstwie jest normalnie dancefloor?:> i nie od 21 nie? gdzie to jest?
a wielopole to jakie klimaty?

słyszałam coś o Boom bar rush - klimaty by pasowały ale czy tam nie jest od 21?
W Boom bar rush chyba wpuszczają od 18 - w zimie znajomy robił tam 21 urodziny, a już wcześniej tam bywał, więc na tej podstawie wnioskuję 😉

Wielopole... hmm to w zasadzie 4 miejsca: Caryca, Łubu Dubu, Underground i Kitsch. Najbardziej lubię Ktisch, bo jest po prostu... kiczowaty  🤣 muzyka od sasa do lasa: po prostu wszystko, znakomicie się tam bawi, ale impreza rozkręca się ok. 24 - 1 w nocy, i raczej nie ma już wtedy gdzie usiąść. Co prawda dawno tam nie byłam, ale na zawsze chyba pozostanie to specyficzny miejscem... 😉 Wstęp chyba od 18 lat

W Ministerstwie jest dancefloor, to jest na Mikołajskiej. Ale chyba BBR będzie najlepsze 😉
hmm to może z założenia wybierzemy BBR i Ministerstwo i obczaimy😉 dzięki za pomoc! :* wiedziałam że jak tu napiszę to właśnie Ty mi życie uratujesz😉
Właśnie ja? O mamo  🤣  😎
Ja polecam Respect i Obsesję na ul. Floriańskiej, ewentualnie Carpe Diem bodajże na sławkowskiej, a Ministerstwo też przyjemny klub na ul. Szpitalnej.

Szepcik Ministerstwo jest na Szpitalnej o ile się nie mylę?
In.   tęczowy kucyk <3
17 października 2009 14:18
Kitsch i Łubu Dubu! : ) i ja jeszcze Respect na Floriańskiej lubię  : )
Ministerstwo? Powodzenia 😁 o ile zmieścicie się na parkiecie (zmieścić to się zmieścicie, ale czy będziecie mieć miejsce by ręką ruszyć to wątpię) to może będzie ok, ale potem 2godzinne stanie po kurtkę w kolejce do szatni... 😎
E tam, zależy jaka impreza w Ministerstwie wypadnie, bo czasem jest tłok straszny a czaekm jest tak w miarę ok. Ale bardziej preferuję klimaty ulicy Floriańskiej 🙂
No tak, Ministerstwo na Szpitalnej jest 😉
Ja ogólnie wolę albo Wielopole, albo Pięknego Psa 😉
Nie przepadam za lansiarniami typu Frantic, cień czy Prozak  😎
jeśli już coś z klimatów bardziej r'n'b to albo Ministerstwo, albo BBR
In.   tęczowy kucyk <3
17 października 2009 15:57
Do Pięknego Psa lubię chodzić za dnia jak jest mało ludzi 😁 a na imprezy tam nie przepadam chodzić, bo na dole idzie się udusić...
Prozak to masakra...
A do ministerstwa ja już na pewno nigdy się nie wybiorę ...
W sumie jak impreza to najbardziej lubię (jak już pisałam) Respekt, Kitsch, Łubu Dubu...
A do napicia się Jazzga kiedyś (no teraz po remoncie już nie ma tego klimatu : (  ), akdaemik farmacji UJ 😁 , John Bull i Winiarnia pod piwniczami czy jakoś tak na Floriańskiej 😁
Breva i jak tam sobotnia Krakowska impreza?
ovca   Per aspera donikąd
19 października 2009 21:07
Polecicie mi jakiś miły w miarę tani i blisko centrum hostel w Krakowie?  :kwiatek:

Wybieram się niedługo ze znajomą i kompletnie nie mamy pomysłu na nocleg 😉
http://www.aparthostel.pl/ albo http://meteor.turystyka.pl/panorama-krakow,krakow.html
polecam na tej zasadzie, że w tym pierwszym byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i szefostwo jest spoko, a w tym drugim pracowała kiedyś znajoma 😉
taniej będzie w UJ-otowskich akademikach na Prokocimiu, ale dojazd do centrum to około 20-30 minut tramwajem 🙂
Ale teraz akademiki to raczej zajęte 😉
a gdzież tam, w budynku A całe dolne piętro jest hotelowe 🙂
Krakowiacy, pomocy!
Czy znacie kogoś, albo sami jesteście dobrzy z chemii?
Mam w piątek kolokwium i szukam kogoś, kto miałby czas jutro między 11 a 17 ze mną siąść, albo po 19.40, albo w środę po 13.
Prooooszę


edit:
kocham gumtree krakowskie 😀
Idę jutro na korki  😀 😀 😀
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
19 października 2009 21:55
wistra, a z czego dokladnie z chemii potrzebujesz pomocy?
jak masz jeszcze do mnie nr gg to zapraszam 🙂
heh no u mnie jak zwykle - pozbierałam informacje, obczaiłam kluby na stronach netowych i... w końcu zostaliśmy w domu i oglądaliśmy filmy.. ale i tak dzięki za wszystkie informacje🙂😉 na pewno kiedyś się przydadzą😉

a tak w ogóle pozostając w klimacie imprezowo - alkoholowo - spotkaniowym - może by tak jakieś spotkanko krakowsko-re-voltowe?:> któregoś wieczoru mogłybyśmy się wybrać na jakieś piwko i poznać się na żywo😉 co Wy na to? np w przyszłym tygodniu?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 października 2009 17:27
Breva myślę, że to dobry pomysł 😉 Zależy gdzie i kiedy. Jakie klimaty Was interesują? 😎
kawa - Manekin na św.Tomasza
shisha - Czajownia na Kazimierzu, Faraon na Grodzkiej
herbata, napoje alkoholowe - Cztery Pokoje (muszę się dowiedzieć jaka ulica :hihi🙂

Niestety wszystko oprócz shishy to miejsca raczej na góra 5 osób, więc może macie coś innego do zaproponowania?
Szpecik ?? 😎
In.   tęczowy kucyk <3
20 października 2009 18:15
Old Mobil czy jakoś tak na Marka 😎 zmieścimy się w więcej niż 5  osób ; )
W Pauzie też 😉
Ale przyznam, że chętnie odwiedziłabym Czajownię, bo nigdy tam nie byłam 😉
Cztery pokoje są na Gołębiej, w tej samej bramie co Boom Bar Rush 😉

A jak dysponujecie czasem? Osobiście pasowałaby mi sobota, ew. niedziela, bo w pozostałe dni to kończę zajęcia/pracę w okolicach 19 i jestem wtedy już padnięta.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 października 2009 20:27
Ja jestem za Czajownią 😉 Ale tam tylko shisha i herbata lub soki (pyszne z wyciskanych owoców :emoty327🙂
I jestem bardziej za sobotą 😉 Jak reszta?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się