produkty ANKY

Koniczka, i w końcu jakie owijki, bo chyba zgubiłam po drodze?

kujka, pebble ktoś sprzedawał ostatnio 😉 idę na PW 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 stycznia 2010 20:22
Owijków jeszcze nie mam, ochraniacze pójdą w ruch 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 stycznia 2010 21:51
[quote author=Naciau link=topic=202.msg431014#msg431014 date=1262871098]
dziewczyny !! 🙂

moze ktos wstawic fotke siodla VENEZI pod ANKY padzkkiem ? :kwiatek:


podbijam
[/quote]

proszę 😉



DZIEKUJE CI BARDZO  :kwiatek: :kwiatek:

o matko..jak ładnie wygląda padzik , a ja spłukana  😵
Koniczko a jak Ci się widzisz jakość tego Sanda, bo w tego co obmacałam go w twoim bagażniku to już jest ten "nowy" materiał i "nowa grubość"? Albo mi się tylko wydawało...  😡
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 stycznia 2010 22:08
Też coś tak właśnie podejrzewam, że on z tej "nowej" serii. Jeśli moje podejrzenia są słuszne to naprawdę nie wiem o co ta histeria...
No to na bieżąco będziemy zdawać relację, bo ja niedługo wypiorę Grey'a i powiem wszystko jak na spowiedzi 😉  😁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 stycznia 2010 22:15
Ja zaczynam crash testy jutro 🏇
Pad ANKY czy polopad ESKADRON???  🙄
Dramka, ale co?
No który lepszy..który mam wybrać..
Dramka, polopad się lepiej układa, jest troszkę mniejszy ale nie tak wytrzymały i gorszej jakości niż Anky. I dużo szybciej się brudzi.
Hmm na moim polopad nie widać brudu bo ma kolor oliwkowy. Ale wolałabym wersje skokową.

I przeszkadza mi ze nie ma przystuł do popręgu..
Monny   bez odbioru .
07 stycznia 2010 22:31
A ja żałuje ze nie kupilam pebble jak mialam okazje🙁
kujka   new better life mode: on
07 stycznia 2010 22:32
Burza, a od ktorej kolekcji sa "nowe", gorsze anki?
kolekcja z bright red to jeszcze stara czy juz nowa?
Ja dopiero teraz rozumiem radość Sierry, kiedy go kupiła, on się nie brudzi, tylko ściemnia 😉 ciężko wyczuć 😉
Kujka aktualne dopiero cieńsze przyszły. Nie wiem czy gorsze, cieńsze 😉 bright red jest z wcześniejszej.
Ja mogę jeszcze dodać od siebie fotke polopad pod venecja

Strucelka twój jest skokowy?
kujka   new better life mode: on
07 stycznia 2010 22:38
Burza, dzieki. to sobie pomacam b. red i d. blue i sprobuje porownac i "poczuc roznice", zeby wiedziec ktory standard jest z tych starych a ktory z nowych 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 stycznia 2010 22:45
Dramka nie, właśnie ujeżdżeniowy i średnio pasuje 🙄

a co do dywagacji stare Anki vs. nowe:
macałam dziś Anki z ostatniej kolekcji i mam pytanie: czy ten materiał będzie już zawsze? W następnych kolekcjach? Bo jest on zupełnie inny od mojej Anki ze starej kolekcji. Moja jest gładka, jakby 'śliska', a tamte były hmm coś w stylu zamszu 🤔
No i dlatego ja wole skokowe..

Ale z jednej strony wyglada na krótszy a z drugiej na dłuższy. I to taka norma. Już nie raz widziałam jak pad tak sie uklada.
Strucelka widzisz, nie wiem co Ci odpisać bo wszyscy mają dokładnie odwrotne odczucia: że stare były bardziej zamszowe a nowe są z cieńszego, gładszego materiału 😉

I nie wiem czy taki materiał teraz już będzie: zawsze forever always i do końca świata...  🤣  Myślę, że nikt tego nie wie 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 stycznia 2010 22:54
[quote author=Naciau link=topic=202.msg431058#msg431058 date=1262874485]
[quote author=Naciau link=topic=202.msg431014#msg431014 date=1262871098]
dziewczyny !! 🙂

moze ktos wstawic fotke siodla VENEZI pod ANKY padzkkiem ? :kwiatek:


podbijam
[/quote]

proszę 😉

[b]



[/quote]

strucelka to purple? 😜
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 stycznia 2010 23:06
Ktoś tu pisał, że widział przyszłą kolekcję i ma mieć antypoślizgowe napisy i inny materiał, oraz jeszcze mniejszą grubość.
Z poprzedniej kolekcji , letniej 09 mam Kretę blue i Hortensję i są jeszcze jak stare Anky. Te gorsze materiały są od tegorocznej zimy.
Ale przyznam szczerze , że pad kiwi i pebble (lato 08) mają minimalnie jeszcze lepszy materiał, są tyci sztywniejsze szczególnie od Hortensji, za to pebble ma cieńszy polar owijek od reszty. Jakieś tam minimalne różnice są chyba normalne, bo dotychczas świetny ogólny standard był.

Monny,
A warto. Kolor zupełnie mnie nie ruszał na zdjęciach,  w domu straszył (że mi nie przypadnie do gustu), a na koniu to po prostu obłęd w ciapki.  😜 Może jeszcze gdzieś upolujesz  🙂

Zairka
Na fotach to purple (na pewno nie hortensia)

Monny   bez odbioru .
07 stycznia 2010 23:41
Dorotheah, nie miałam kasy, a teraz nie mam okazji 😉
no cóż nie mozna mieć wszystkiego... ale może kiedyś się natrafi 😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 stycznia 2010 06:43
Zairka ponoć tak, ja sama nie wiem 😡 ale chyba purple 😉

Sierra no to mnie zagiełaś 😁 Jeśli wkońcu uda mi się kupić ten pad 👿, a mają grass i jakiś niebieski, to spróbuję zrobić zdjęcia materiału z bliska.
Ktoś posiada fotkę KRETA BLUE na gniadym?  :kwiatek:
Dramka te wszystkie jasne blue to są bardzo do siebie podobne 😀 Dotarł do mnie Sea Blue i jest taki ładny jaśniutki i wcale materiał nie jest jakiś dużo gorszy itp. Zobaczymy na testach... ;]

Kurde, a mi się brudzą od przystuł w ujeżdżeniówce pady ... na czarno brr ;(
Ale sea blue jest chyba duzo ciemniejszy, mi bardziej sie podoba. Kupiłaś z allegro?
Kurde 😀 powaliłam nazwy 😀

Mam DUSK BLUE 😀 sorka ^^ i jest to taki jasny błękit, ładny ;]
asds   Life goes on...
08 stycznia 2010 07:51
Pad ANKY VS i siodło VEnezia


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się