Anonimowi Zakupoholicy

A ma ktoś zdjęcia takich na nodze? Ciekawa jestem jak się prezentują z takim... "normalnym" ubraniem 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 stycznia 2010 15:41
Ramires, mogę zrobić ale dopiero jutro bo dzisiaj już mi się nie chce  🙄
Na pewno to czego nie widać na zdjęciach "katalogowych" to fakt iż są bardzo szerokie w stopie.
Nie na zasadzie że wkładasz nogę a ona Ci lata ale chodzi o to że musi się zmieścić jeszcze ten wyjmowany "bucik", który jest w środku przez to ta część zawnętrzna jest szeroka.
Ja bym je porównała do "kaloszy" z materiałem z wierzchu (z wyglądu).
Takie gumiaki  🤣
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 stycznia 2010 15:42
A jak jest z rozmiarówką? Taka typowa czy zawyżona? Bo mam rozmiar 36/37 i trochę niewymiarowe łydki więc obawiam się kupienia prze net, a sorele przez was coraz bardziej mi sie podobają 😉
one ze zwykłymi spodniami albo bryczesami wyglądają po prostu jak takie płetwiki  😁
a ja dziś zakupiłam czarne butki adidasa. były po lekkiej przecenie i coś mnie podkusiło. 😜  dokładnie takie: http://www.shopadidas.ca/product/L7501/G14822/Sleek/TOP-TEN-HI-SLEEK/detail.jsf?selectedProductViewIndex=0&selectedQuantity=1
a miałam już w tym miesiącu nic nie kupować...  🤬
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 stycznia 2010 17:15
Paris,  😜 są cudowne !
Ile za nie dałaś ?
No to ja się pochwalę:
-derka fioletowa Amigo
-fioletowy kantar Eskadron
-futerko na ogłowie
-szczotka iglak zwykła
-nowa klawiatura
-słuchawki do telefonu.
A jutro tylko jeszcze kasa za treningi i koniec funduszy.  😜
a ja dziś zakupiłam czarne butki adidasa. były po lekkiej przecenie i coś mnie podkusiło. 😜  dokładnie takie: http://www.shopadidas.ca/product/L7501/G14822/Sleek/TOP-TEN-HI-SLEEK/detail.jsf?selectedProductViewIndex=0&selectedQuantity=1
a miałam już w tym miesiącu nic nie kupować...  🤬


Mam takie same tylko białe ze złotym. Będziesz zadowolona, są genialne  😉
Ada, 299 zł.
Moon   #kulistyzajebisty
09 stycznia 2010 18:39
Granatowe rękawisie za całe 10 zł ;p
2 bilety na mecz siatkówki w środę . 😉
2 golfy: bordowy i niebieski.
Muszę jeszcze wyciągnąć kasę na wędzidło i super show sheen veredusa.;d
mery pokaż go!🙂

heh na zdjeciu widac, ze troche go zmasakrowalo, ale i tak sie ciesze przeogromnie, ze sie znalazl 🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 stycznia 2010 21:46
Mery, piękna jest 😉 Ja parę lat temu zamówiłam taki zegarek z takimi przywieszkami, jeszcze 'mała' byłam, taki kiczowaty  🤣
A ja dzisiaj skromnie: piórnik 😉
Mery, piękna jest 😉 Ja parę lat temu zamówiłam taki zegarek z takimi przywieszkami, jeszcze 'mała' byłam, taki kiczowaty  🤣

oz Ty!  🤬  ta bransoletka nie jest kiczowata  👿  😀 jest srebrna z krysztalkami pana Swarovskiego  😜 😜 😜
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 stycznia 2010 21:55
Ale ja nie mówiłam o bransoletce tylko o MOIM KICZOWATYM ZEGARKU bo te przywieszki miał takie kolorowe i taki dziecinny był 🤣 Napisałam, że twoja bransoletka mis ię podoba 😜
wiem, wiem, smieje sie 😉

ahh te dziecinne wspomnienia 🙂 kiczowate zegarki, plastikowe pierscionki... az sie chce wrocic do tego okresu 😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
09 stycznia 2010 22:05
czarny t-shirt z przyćpanym królikiem - cropp
- boski jest 😀

Ja ostatnio zaszalałam
--skarpetkowo i rajstopowo:
-5par skarpet dla siebie
-5par skarpet dla męża
-2pary skarpet dla Gmyra
-rajstopy we wzorek dla siebie
-2pary rajstop dla Gmyrka

--kawowo - kapsułki do Dolce Gusto:
- 2x Lungo
- 2x Latte
- 1x czekolada
- 1x Mocha - kawa z czekoladą
i do tego gratis były 2x Mocha

a dodatkowo
- koń na biegunach w prezencie dla Młodego
- wełniane paputy dla siebie i mamy, takie o
[img]http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/871/95/13/871951379[/img]
Może w końcu będzie mi ciepło w stópki  🤔

i jeszcze dobre, czerwone, wytrawne wino i pompkę do jego zamknięcia w prezencie imieninowym dla kumpeli.
Horciakowa mozesz mi powiedziec czy dobre sa kawy z dolce gusto ? zastanawiam sie czy kupic 🙂

i jak sie te kapsulki robi ? itp
[quote author=Niewidzialna link=topic=1.msg432846#msg432846 date=1262987188]
mery pokaż go!🙂


heh na zdjeciu widac, ze troche go zmasakrowalo, ale i tak sie ciesze przeogromnie, ze sie znalazl 🙂

[/quote]

o kurcze, ładna - myślałam, że to są te charmsy z Apartu, one faktycznie są kiczowate  😉
cieciorka   kocioł bałkański
09 stycznia 2010 23:36
o, to ja bede straszna i powiem ze mnie sie nie podoba, zwłaszcza łancuszek. jesli chodzi o zawieszki to te kolorowe jakoś bardziej podchdzą 🙂

nosze 39, sorele mam 7(?), na poczatku były na styk, juz nie sa, nie gruba, ale grubsza skarpeta wejdzie.
przy okazji potwierdziło się, ze obtarcie powstało z powodu skarpetki, nie buta.
o kurcze, ładna - myślałam, że to są te charmsy z Apartu, one faktycznie są kiczowate  😉


no wlasnie nie 😉 dlatego tak mi zal bylo... ciesze sie, ze sie podoba 😉

cieciorka, na szczescie nie musi  😀 a tak serio to lancuszek jest taki zwykly, zwykly, zeby sie miescily takie zabaweczki 😉
Mnie sie takie bransoletki kojarzą z nastolatkami  😁
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
10 stycznia 2010 11:04
Horciakowa możesz mi powiedzieć czy dobre są kawy z dolce gusto ? zastanawiam sie czy kupić 🙂

i jak sie te kapsulki robi ? itp

Ja je uwielbiam 🙂 Tzn pije głównie Latte i czasami cappuccino. Dobra jest też czekolada. Mąż pije Cafe Lungo - czyli taką zwykłą.
Kapsułki wyglądają tak:

nasz zapas 🙂

w kartoniku jest 16 kapsułek i w zależności jaka to kawa to wychodzi 16 lub 8 kaw. Latte, cappuccino i czekoladę robi się z dwóch kapsułek. Kartonik kosztuje ok 20zł. Można kupić je na stronie Dolce Gusto lub w sklepach z AGD, w których ten ekspres jest dostępny. My kupujemy w sklepie - wychodzi taniej, chyba, że na stronie jest jakaś promocja.
Jak ktoś chciałby pijać kilka takich kaw dziennie to się nie opłaca, lepiej kupić ekspres do którego wsypuje się normalną kawę. My traktujemy tę kawę jako małą przyjemność i pijamy w weekend albo jak mamy gości - fajnie poczęstować kogoś taką kawką:

kujka   new better life mode: on
10 stycznia 2010 11:22
jak dla mnie to sie nie oplaca. z reszta taka kawe w normalnym ekspresie mozna zrobic. przynajmniej brat mojego chlopa mi taka z normalnego ekspresu zaserwowal.
Mnie sie takie bransoletki kojarzą z nastolatkami  😁


Pracuję w sklepie, gdzie mam mnóstwo podróbek biżuterii, torebek, galanterii Gucci, Dior, Chanel. Louis'a Vuittona itd. Gdybyś zobaczyła, jak kobiety zachwycają się kiczowatymi wisorkami z literkami D&G, LV, to przy tym niektóre nastolatki to szczyt dobrego gustu i wyszukanego smaku  😎

kujka jak dla mnie też się to nie opłaca, bo ja codziennie przynajmniej jedną kawę pijam - a latte spokojnie da się zrobić nawet bez ekspresu, wystarczy tylko mleko spienić 😉
mmm ale mi checi narobilas z ta kawka  😜

dzieki za info  :kwiatek:
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
10 stycznia 2010 12:12
Naciau - spoko 🙂

Przecież też napisałam, że do codziennego picia się nie opłaca, za drogo wychodzi.
Normalnie piję dwie kawy dziennie, mój mąż również, więc gdybyśmy mieli pijać tę z Dolce to byśmy zbankrutowali :/ Dlatego też pijamy ją tylko w weekendy traktując to jako naszą małą chwilę przyjemności 😀

Oczywiście, że można taką kawę zrobić z normalnego ekspresu lub bez niego, nie przeczę 🙂
Horciakowa, ale cudne kapcie!!!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się