BrzydUla

natura
Też myślę, że to natura. Sama mam trochę wystające żebra, nie stwierdzono że to wada, ale jak mocno wciągnę brzuch, tak do bólu, to trochę wystają, choć nie aż tak...
Słuchajcie, a ile lat ma serialowa Ula?
Cos mi się kojarzy, że koło 20
87 r.
A sztuka z nia podobno b.fajna  😉
In.   tęczowy kucyk <3
03 stycznia 2010 00:56
Wg mnie serialowa Ula nie ma 20 lat, bo Kamińska to wiadomo, że w okolicach 20 (23 jak Aventia napisała), a jakieś 27-8 ; )
Monny   bez odbioru .
03 stycznia 2010 09:18
Ula jest po studiach więc musi mieć więcej 🙂
Tak, Kamińska to mój rocznik, wiem  😎
Właśnie zastanawiałam się nad tą Ulą, bo jej mentalność to mi pasowała na takie 19, zaraz po maturze 😉 a że wiedziałam że Marek i Paulina to tak koło trzydziestki... Noto trochę kiepsko napisana ta postać Uli 😉
Takie samo wrażenie odniosłam po kilku przypadkowo obejrzanych odcinkach 😉
W czasie świąt z nudów oglądałam trochę odcinków, od momentu gdy Ula jest nad jeziorem i poznaje Piotra, no i tak:
-co do Uli, to już wszystko zostało napisane 😉
-Marek taka trochę ciapa, trochę nielogiczne i sztuczne jest jego zachowanie
-Violetta ukradł cały serial, ale że nikt jej się nie równa, to na takim płaskim tle wygląda to sztucznie, a nie śmiesznie
-ewentualnie Pshemko momentami jej dorównuje
-a Piotr to jakaś katastrofa, denerwuje mnie totalnie
tak czy inaczej, dalej mnie ten serial nie bawi, jest tylko kiepską kopią :/
gdzie tam mu do takiej "Niani", która przebiła oryginał
Kurczę, oglądam 4 odcinek tej "Majki" i kopara do ziemi... jaki ten film jest bzdurny, sztuczny i nieprzemyślany o.O
Ale lepsze to niż nauka do sesji... bo już mi się nawet nie udaje wymówić "praindoueropejski" i mylę przedrostek z wyrostkiem 😁
też dziś włączyłam na tvn Majkę i ii w ogóle nie nie zaciekawiło..
Monny   bez odbioru .
07 stycznia 2010 18:10
Ta Majka to totalna porażka...
Ta Majka to totalna porażka...

też się pod  tym podpisuje  🤔wirek: 🙄
In.   tęczowy kucyk <3
07 stycznia 2010 18:48
Ten serial jest najlepszym środkiem usypiającym jaki znalazłam. Włączam go i staram się oglądać, ale nie jestem w stanie wytrwać dłużej niż 4-5 min, bo od razu zasypiam 😂
ten serial jest na razie totalnie bez sensu, gra aktorow jest jeszcze gorsza niz w Brzyduli. Wogole nie wciaga, nie rozwija sie za mocno. No i Osyda jest ehmmm jak dla mnie szczapą totalną, chudziutka, drobniutka i niestety kiepsko gra.
Dynamo   Dynamicznie :))
07 stycznia 2010 20:34
właśnie ogląda ktoś "Majkę"?
Ja narazie próbuję. W zasadzie dlatego, że to taka moja godzina serialowa, ale bez większego zaangażowania. Leci, bo leci. I tak siedzę w tym czasie przed kompem, w notatkach.
Strasznie sztuczna jest ta dziewczyna, która gra Majkę! o.O
I ta dzisiejsza akcja z wyborem, kto ma jechać do tego klasztoru. Ni z gruchy ni z pietruchy wpada sobie Majka, mówi że pojedzie i w ogóle. Kiszka.
In.   tęczowy kucyk <3
07 stycznia 2010 21:23
Lol, przrebrnęłam przez wczorajszy odcinek. Wg mnie te zdjęcia to tak do galerii się nadają jak ja do zakonu a piękne to one są jak to, co mi zostało w zlewie po zmyciu naczyń...
A to już druga sprawa. Już tak wczoraj  z kumpelą myślałam, że takie widoczki, to każdy jest w stanie pstryknąć. Nie wspominając o tym, że dostała wyraźnie określone do czego te fotki mają być, więc...eee... głupia ona czy co?
Monny   bez odbioru .
07 stycznia 2010 22:26
A ja jak oglądam to mam ochote przesunąć do przodu scene bo się wlecze jak flaki z olejem i dłuży... 🙁
In.   tęczowy kucyk <3
07 stycznia 2010 22:52
obejrzałam 10min jutrzejszego odcinka... tego się nie da oglądać... jaki syf...
17 szefów "Brzydul" z całego świata  🤣
#
Hiszpania...  😜 😜
Monny   bez odbioru .
10 stycznia 2010 22:21
Grecja !!!!  😜 😜 😜
trzynastka   In love with the ordinary
10 stycznia 2010 23:44
polska ! 😀
zaba   żółta żaba żarła żur
11 stycznia 2010 00:11
No no no,przyznam,że niektórzy to takie ciacha tylko do schrupania...  🍴
Mi szczególnie przypadł do gustu Czech (za boski usmiech!!!),Hiszpan i Turek  😀
Oglądałam fragment "Majki"  i mam podobne odczucia jak wy - chciałoby się to przewinąć dalej...  🙄
ta cała Majka to jakiś szit  🤔 🙄  nieźle się uśmialam oglądając TYLKO jeden odcinek... totalna żenada  🤔
Czy jest gdzieś na internecie odcinek tej Majki?
chętnie się przekonam co to 😎
bylabym bardzo wdzięczna za podlinkowanie :kwiatek:
naprawdę nie ma sensu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się