BrzydUla

Ja nie wiedziałam, że tam Filip gra  😁
Gra 😉 fotografa-kobieciarza  😁
Wydaje mi się, że jedna z bohaterek go pozna                            (SPOILER: bo się wyprowadziła od faceta w I odcinku)
I będą mieć romans 😉

Btw. ja znam takiego Filipa w realu, znaczy się równie przystojnego, podobnego  😎
A wiecie że podobno Bobek jest gejem?
Averis   Czarny charakter
18 lutego 2010 10:52
Olga, to równie sprawdzona informacja jak z łepem? Mam mocno mieszane uczucia w stosunku do takich rewelacji- jakie to ma przełożenie na jego (swoją drogą dość marną) grę aktorska?
tak tak, Olga, a poza nim jeszcze Wojewodzki, Zebrowski, mlody Stuhr, Karolak i kto tam sie jeszcze nawinie plotkarskim portalom  👀 😁

poza tym zadna z nas sie z nim nie umawia (jeszcze)  😂 nawet jesli jest gejem, w co ja akurat osobiscie bardzo watpie, ale nawet jesli to nie sprawia to ze jest mniej przystojny, czy ze jest gorszym aktorem. Tu sie musze nie zgodzic z Averis - ja jego gre aktorska uwielbiam i przysiegam, ze nie ma ona nic wspolnego z jego slicznymi oczami  😜 oczy swoja droga, a gra swoja  😉
ovca   Per aspera donikąd
18 lutego 2010 14:22
o, super, poprosze dziadka by mi nagrywal  :kwiatek:

"słuchaj Dziadku, mógłbyś mi nagrywać Klub Szalonych Dziewic"?  😂

przepraszam, wyobraziłam sobie taką scenkę  😁
ovca, a jak inaczej mam to zrobic?  😁 moj dziadek jest fajny, nagra mi wszystko o co poprosze a potem jeszcze ze mna obejrzy i bedzie sie smial razem ze mna  😎 to skarb miec takiego dziadka  😅 😅 😅
Kaprioleczka, ja też kocham Filipka  😡  😜 😜 😍 😍
Likier, ja nie wiem czy my damy rade sie nim jakos podzielic  🙄 😁
ja zaczęłam oglądać amerykańską Brzydulę w sumie aż taka brzydka nie jest, ale za to fajne ciacho tam gra  😜 😁 a Brzydulę Kolumbijską porzucilam chyba na 10 odcinku bo irytował mnie ten lektor  🙄

wiecie może czy gdzieś w seci będzie można oglądać online KSD ?  😀
emade

na pewno będzie tutaj:
http://vod.onet.pl/

pierwszy odcinek:
http://vod.onet.pl/klub-szalonych-dziewic,2888,serial.html

Myśle, że ze znalezieniem w sieci wersji darmowej tez nie powinno być kłopotu 😉
oczywiście ze to sprawdzona informacja, sam Filip do mnie dzisiaj dzwonił i przyznał sie do swoich upodobań  😉
Słuchajcie, a ta Majka to ona wie, że ma to dziecko z tym kolesiem, jej szefem?  😂
In.   tęczowy kucyk <3
28 lutego 2010 23:38
Nie : P On wie, ona nie i z tego, co czytałam w streszczeniach, to do 55odc się nie dowie : P
A on wie? Dziwne jakieś...  😂
In.   tęczowy kucyk <3
28 lutego 2010 23:53
A on wie... 😎
dziwne dziwne w tym filmie wszystko jest dziwne  😂
Dworcika   Fantasmagoria
01 marca 2010 07:40
Oj, bo on ma wtyki, to wie! A ona nie ma, to nie wie 😁 Ale durnowate to, faktycznie.
i tak najbardziej mnie powaliło to jak Majka chciała zmienić Kasię 🙂  sama nie najleiej się uiera i maluje a tu chce kogoś 'zrobić' 😀
In.   tęczowy kucyk <3
01 marca 2010 09:36
A ta "cudowna" sesja Kasi... 🙄
czy ktoś kto ściąga wcześniejsze odcinki Majki zauważył, że ostatnio coś się spóżniają z dawaniem nowym odcinków?  👀
In.   tęczowy kucyk <3
03 marca 2010 15:44
E tam, dwa razy im się zdarzyło, a wtorkowy był wcześnie dość.
wiecie może kiedy dodają na vod.onet kolejny odcinek szalonych dziewic? przed serialem w tv czy po?
In.   tęczowy kucyk <3
09 marca 2010 23:11
Do tej pory dawali przed.
już wiem, obejrzałam  😉
In.   tęczowy kucyk <3
09 marca 2010 23:12
A, to już jest nowy? Dobrze wiedzieć, lecę oglądać 😁
tak jest 3 odc
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się