BrzydUla

naprawdę nie ma sensu 😉


hmmm to moze faktycznie szkoda czasu 😉

diabeł mnie jednak podkusił 😀iabeł: - obejżałam jeden odcinek(caaały) 😵 i pozostawie bez komentarza 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 stycznia 2010 19:04
wiem, będę wredna, ale... główna bohaterka ma twarz jak muppet >___>


Fozzie


Majka
wiesz co, ja tam srednio widzę podobieństwo, ale i tak uważam, że jest jakaś dziwna 😉
naprawdę nie ma sensu 😉

oj neistety nie ma, oglądnęłam parę razy, bo to moja pora "serialowa" jakoś się tak przyzwyczaiłam.
Stwierdzam jednak, ze poziom od Brzyduli nizszy - na razie żadnego ciekawego watku, interesujacej postaci nie odnalazłam.
Wszytsko takie jakies beznamiętne, a Weroniczka Rosati po prostu żal  😵 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 stycznia 2010 19:16
Chciałam oficialne przeprosić fanów za to, że obraziłam...  Fozziego.
Polecam dla miłośników Brzyduli Yo Soy Betty la Fe dużo lepsza nisz nasza polska i jest wogle superhttp://peb.pl/seriale/552077-inny-brzydula-yo-soy-betty-la.html
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 stycznia 2010 22:17

A na zdjeciu jakby widać, że ma wadę postawy 😉
Wybaczcie ale jaka ona jest koszmarna... 😉
Bo kwestię jej braku umiejętności aktorskich to już dawno pominełam  🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 stycznia 2010 22:21
moja mama mówi, że po przed przemianą i po przemianie nie ma żadnej różnicy.
In.   tęczowy kucyk <3
12 stycznia 2010 01:02
ktoś tu pytał o odcinki majki - na brzydula tvshow są linki w komentarzach : P polecam jako dobranockę! po 5min śpię głębokim snem 😁
asds   Life goes on...
12 stycznia 2010 08:01
Wiecie dla mnie sama koncepcja Majki jest jakaś nie dorobiona..... w ogóle męskie postacie są jak dla mnie za mało wyraziste, jakaś taka kasza z mlekiem.

Jest naprawdę kilka fajnych seriali, których TVN mógłby zrobić cover a wybierają taki...chłam.

Ale w sumie może dobrze że tych lepszych nie robią na polską mańkę, bo jeszcze jak Brzydule schrzanią.
Polecam dla miłośników Brzyduli Yo Soy Betty la Fe dużo lepsza nisz nasza polska i jest wogle superhttp://peb.pl/seriale/552077-inny-brzydula-yo-soy-betty-la.html


zaczelam już to męczyć..  😁 to jest Brazylijska?
Według mnie Brzyduli nie schranili...
Owszem sama przemiana była dość słaba, ale co poradzić,  Julia Kamińska do piękności nie należy..

Lepiej że grali tam aktorzy mniej znani niż by wcisnęli jakąś Muchę lub Cichopek którymi wymiotuje;/

Obsada ciekawa, bo mało znana, Socha świetna gra aktorska, ja zakochałam się w Bobku  😍 Ulka też bardzo realistyczna. Dla mnie bardzo dobrze zrobiony serial.


Majka natomiast jest nudna... W ogóle bezsensu, nic nie przyciąga, w dodatku główna bohaterka, anoreksja, ubrana w dżinsy i sukienkę (sic!) i jakoś ciągle o tym samym. W dodatku nie znoszę Marietty Żukowskiej, bo w każdym filmie gra tak samo i jest nudna... ;/


--------

A co do "Niani" to chyba tylko wygląd samej Niani jest podobny i fajny, bo serial jak dla mnie sztuczny...
Mi się właśnie Niania bardzo podobała jako przeróbka, Dygant stworzyła postać jeszcze lepiej niż Socha Volettę 😉

a ta Majka to w ogóle taka grzeczna dziewczynka, nudzą mnie takie  😎
zaba   żółta żaba żarła żur
13 stycznia 2010 00:28
Dla mnie ta "Majka" to prawdziwe flaki z olejem!
Emad myślę że nie będzie to dla ciebie zbyt męczące bo ta wersja brzyduli jest najlepsza na świecie i jest wersją Kolumbijską. Jest bardziej wyrazista niż nasza Polska i po przemianie brzydula nie straciła swoich pozytywnych cech
morno Polecam, ja juz kończę oglądać!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 stycznia 2010 16:39
ja Betty połknęłam w całości. jest kapitalna! 😍
Jakie jeszcze wersje powstały? Na pewno niemiecka, angielska, brazylijska, wenezuelska, polska... i?
niemiecka jest moim zdaniem beznadziejna...
Wczoraj wymiękłam na Majce, myślałam, ze będe miala jakiegoś czasozapychacza, ale... usnęłam  😁

Niemiecka Brzydula fatalna, koszmar totalny jeszcze sztywniejsza od naszej
ja Betty połknęłam w całości. jest kapitalna! 😍
Jakie jeszcze wersje powstały? Na pewno niemiecka, angielska, brazylijska, wenezuelska, polska... i?


Chyba amerykańska, nie angielska. Wcześniej ktoś wklejał linka do filmiku z zestawieniami wszystkich szefów - tam można zobaczyć, ile było wersji 😉
17 szefów "Brzydul" z całego świata   🤣
#
Hiszpania...  😜 😜


Zgadzam sie z Toba w calej rozciaglosci Twojej wypowiedzi 😜 😜 😜
Fajne ciasteczko 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 stycznia 2010 09:43
Oryginalna "Brzydula" jest najlepsza. Oglądałam ją 2 razy.
Najlepszy był ojciec brzyduli  😀iabeł:
a ta ''oryginalna'' to która to?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 stycznia 2010 12:49
oryginalna "Brzydula" to ta Kolumbijska  😉
Ja też uważam że oryginalna brzydula najlepsza!!! te postacie takie wyraziste i wogle nie do podrobienia!!!!

A co do majki to dziś się złapałam za głowe . Majka w ciąży!!! Normalnie będzie zniebostopienie i majka ciężarna! Ja sobie nie wyobrażam jak ja bym się w takiej sytuacji znalazła , nie mam chłopaka nie uprawiam sexu a tu ciąża hehehehhe aż mnie to dziś zaintrygowało!
Monny   bez odbioru .
14 stycznia 2010 21:10
Haha a co będzie jak sie o tym dowie? 😀
Bóg zesłał jej syna 😀
A może jeszcze do tego jest dziewicą?  😁

edit: chociaż nie, skoro na cytologie chodzi to nie jest 😉
Wyobrażacie sobie taką sytuacje jak w Majce idziesz do Lekarza a ten ci mówi jest pani 9 tygodniu ciąży a ty wież że np dobre 6 miesięcy nic, i myślisz sobie co u licha błogosławiona zastałaś i bibli ma być ciąg dalszy?????  👀

Idziesz do mamy i mówisz mamo jestem w ciąży i nie wiem kto jest ojcem a mama..............................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 🤦 🤦 🤔wirek: 🤔wirek:

Moja mama to by powiedziała mi dziecko nie żartuj albo idź się leczyć??!!!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 stycznia 2010 21:27
bhdemeter, Na discovery jest taki program o ciążach bez oznak. No niektóre historie to wręcz mrożą krew w żyłach. Nie pamietam akuratnie tytulu, ale sama zajawka jest straszna 🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się