Końska rewia mody cz. 3

Zairka Ja to muszę zakupy chować przed mężem  😵


a ja przed rodzicami  🏇 i musze co raz to nowe historyjki wymyślać co to za paczki ( bo już na to, że koleżance pożyczyłam i nie mamy jak się spotkać, się nie dają nabrać  :hihi🙂

zapraszam do ogłoszeń. hazel vs  😉
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
15 stycznia 2010 22:16
deborah, szalejesz  😜

ja już chce zobaczyć te kolekcje
wątek zamknięty
Zairka, to co widać u Quanty- to kwestia robienia w Ance dzióbka- jak podniesiesz pad to się trochę tak ciągnie z tyłu.

A owijki Sand nie istnieją W POLSCE 😉
wątek zamknięty
Ja tam ciągle tłumacze że się "wymieniłam"
wątek zamknięty
hehe ^^

Tylko winny się tłumaczy :P Czyli same wiecie chociaż, ze to coś złego  :kwiatek:

Ahh, gdy tak wchodze na re-volte, to czasem się wkurzam, że potem dużo kupuje, ale gdy tak czytam czytam czytam, to przy niektórych to tutaj jestem PIKUŚ 😀 (pan pikus 😀)

💃 💃

WARIATKI!!!
wątek zamknięty
Ja nie czuje sie wcale winna a się muszę ukrywać i tłumaczyć 😤
wątek zamknięty
Andre   I am who I am
15 stycznia 2010 22:31
a ja przed rodzicami  🏇 i musze co raz to nowe historyjki wymyślać co to za paczki ( bo już na to, że koleżance pożyczyłam i nie mamy jak się spotkać, się nie dają nabrać  :hihi🙂

haha mam tak samo 😂 spróbuję sposobu z pożyczeniem koleżance 😁 moja mama twierdzi że jestem totalną wariatką bo ileż można mieć sprzętu, a ja tylko no maaaamo inni mają jeszcze więcej, a patrz jak on ślicznie w tym kolorze będzie wyglądał 😁
o i jeszcze trik z zamianą może być niezły 🤣
wątek zamknięty
Nirv Zaraz znowu zostanę posądzona o zaglądanie do portfela, więc z góry przepraszam jak Cię urażę, lecz jeżeli musisz ukrywać przed rodzicami kupowane rzeczy, a z tego co wiem jesteś niepełnoletnia (więc utrzymują Cię rodzice) to skąd bierzesz pieniądze na szmatki? Jeżeli nie chcesz lub uważasz że naruszam twą prywatność to nie odpowiadaj. Po prostu zaciekawił mnie ten przypadek.

deborah już się nie moge doczekaaać! Pewnie i tak nie będzie kasy na zakupy ale podziwiać każdy może 🤣
wątek zamknięty
http://www.allegro.pl/item878992265_pad_euro_star_eurostar_stripe_in_w_kratke.html  ktoś szukał ??

A ja mam pytanko:
http://www.okser.pl/hh-czaprak-ambiance-p-2657.html  ma ktoś może - bo strasznie spodobał mi się ten fiolet  😉

a i już pytałam, ale wystawili te podkładki na allegro:
http://www.allegro.pl/item886191208_podkladka_medyczna_pod_siodlo_prezent_dla_konia.html
po zdjęciach to one przewyższają wszelkie podkładki (poza Mattesem i resztą firmówek), a cena kusi.
warto ?
wątek zamknięty
Ramires Haha o tym samym pomyślałam  😉  😀iabeł:
wątek zamknięty
Ramires, moi dziadkowie często wnukom kase dają, a ja kupuje sprzęt za to, później sprzedaje, w wakacje troche siodłami pohandlowałam - sprzedałam 4 siodła zbędne, kupiłam 2, i mi kasa została 🙂 po za tym zwykle sprzedaje coś, żeby co innego kupić - moje początki sprzętu Pamsa to to co sprzedałam z innego sprzętu (który długi czas zbierałam, bo jeździłam u kogoś na koniach za darmo, a one nie miały sprzętu, więc musiałam sama o niego zadbać) i tak w kółko. Z tym, że rodzice nie zauważają, że np sprzedaje sporo rzeczy : )
wątek zamknięty
Mhm, rozumiem.  😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 stycznia 2010 22:49
Ja tam ciągle tłumacze że się "wymieniłam"

Dramka odnosnie czaprakow, owijek i derek tez tak robie 😁 😁 a myslalam ze tylko ja jestem taka sprytna 😉
on by mnie chyba zabil jak by wiedzial ile kasiorki przepuszczam
ale juz sie troche opamietalam 🙇 🙇

ale ja juz troche winna sie czuje..ae w sumie jak ide do dziecinnego to tez rachunki po 400zł wychodza.... jak mialam konia nie moglam sobie na to pozwolić i chyba dlatageo teraz jak nie mam konia na utrzymaniu to sobie odbijam tłumaczac ze jak kupie konia to bede juz miala sprzet i to taki wymarzony 😁
wątek zamknięty
Ramires Haha o tym samym pomyślałam  😉  😀iabeł:

Też tak miałam. Ale odbyłam rozmowę psychologiczną i -niestety - podliczyłam finanse, kto mniej więcej ile wydaje w miesiącu na dom. Byłam do przodu z 5 długości. Więc jak wparowałam z derką i padem, (a dera większa ode mnie puchata) ostatnio do domu, to nawet się nie skrzywił. Niestety większość naszych facetów jest wychowanych w myśl idei przewodniej - to ja decyduję na co idą pieniądze, nawet jak zarabiają 10 razy mniej.
Liczę, że ten stan będzie trwał.
Bo już namierzyłam coś na allegro  😵
wątek zamknięty
A Ja tyle kupuje, sprzedaje, wymieniam że mój mąż już się pogubił  😜

Teraz kombinuje jak przez niego kupić anky pad. Jest stałym klientem w IHAHA a Ja tam mam kawał drogi. Powiem że dla koleżanki a póżniej zobaczy na Dramce..pomocy dziewczyny 😵

U nas jest tak że Ja ciągle udaje biedną, on kupuje pasze dla koni a Ja sobie czapraki nowe  😀iabeł: 😁
wątek zamknięty
Cwaniary cwaniary 😀

U mnie na szczęście nie jest tak źle, nic nie muszę chować, udawać i rodzice rozumieją troche 😀


Gdzie najtaniej dostanę owijki flax?? A może jakis zamiennik?
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 stycznia 2010 08:46
:

Teraz kombinuje jak przez niego kupić anky pad. Jest stałym klientem w IHAHA a Ja tam mam kawał drogi. Powiem że dla koleżanki a póżniej zobaczy na Dramce..pomocy dziewczyny 😵




wersja nr 1: kupiłaś koleżance,ale nie pasował jednak do jej konia,więc się z nią zamieniłaś,bo jesteś dobrą koleżanką

wersja nr 2: pożyczyłaś od koleżanki,bo chciałaś zobaczyć jak będzie układał się pod Twoim siodłem  😁


Zairka - ja myślę,że kłopoty w ułożeniu Anek to wina Twojego siodła....ale to tylko wrażenie ze zdjęć.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 08:52
Likier w koniku chyba ostatnio widzialam a tanszych zamiennikow raczej nei znajdziesz....a co kupilas juz flaxa? 😁

Pokemon u mnie jak narazie to tylko maz zarabia, ja sobie siedze na macierzynskim jeszcze ale juz sie konczy i zacznie sie gowniny wychowawczy 🤬

Ktoś tez mam taka nadzieje ze to siodlo, albo mattes bo w czwartek bedzie u mnie juz ujezdzeniowka 💃 💃
a pomysły dla Dramki masz dobre, czyzby doswiadczenie??? Chociaz W. tez szmatoholikiem  ponoc 😁

Dramka mysle ze wersja nr 1 jest dobra 😉 tylko musisz miec jeszcze kolezanke dobra tak jak ja 🙇 raz ze do mnie listonoszowi sie przychodzic nie chce a potem stac z dzieckiem 40 minut na poczcie to fajnie nie ejst, a dwa po co meza denerwowac 👀

wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/owijkisprzedam/
to nie jest jakiś żart ?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 08:57
paris moim zdaniem jest bo jak napisalam praktycznie odrazu do dziewczyny o 4 pady tylko ze chce wysylke za pobraniem to mi napisala ze wlasnie ktos przedemna wszytskie 4 kupil z przedplata na konto, zreszta zdjecie chyba widzialam kiedys na jakiejś niemieckiej stronie ale reki sobie uciac nie dam 🤬 🤬
ciekawe czy ktos naprawde chcac kupic przelal kase na konto 🤔 🤔
edit:
mam
[url=http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://img516.imageshack.us/img516/4703/untitled2jpgdekjessl5.jpg&imgrefurl=[[a]]http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php%3Ff%3D63%26t%3D880589&usg=__3k3pfWOW79xQ6xzFgqI7uMutbDk=&h=303&w=700&sz=63&hl=pl&start=6&um=1&tbnid=hrZRyAEkpQlyUM[[a]]:&tbnh=61&tbnw=140&prev=/images%3Fq%3Dpad%2Banky%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3Dj04%26sa%3DN%26um%3D1]LINK[/url]
edit2:
laska sprytna jeszcze podniosla cene i dopisala ze mozna z owijkami za 250 🤬 ciekawe czy ktos dał sie naciagnac 🤔wirek:

Proszę o wstawianie długich linków używając funkcji z ikonką Kuli Ziemskiej (pod kursywą), którą można użyć zawsze po kliknięciu w okno odpowiedzi. Pisząc odpowiedź w okienku pod postami wystarczy otoczyć link skrótem [url =tu wstawiamy link]Podpisujemy link, np. hasłem "LINK"[/ url]. Kolorem czerwonym zaznaczyłam stałe elementy, jednak są tam dwie spacje, których nie wstawiamy, żeby link działał. Kolorem brązowym wpisałam tylko to, co ma być w danym miejscu. Apeluję o to, bo żeby zmienić taki długaśny adres muszę zmniejszyć stronę do 30% przez co jest całkowicie nieczytalna i strzelać w przycisk edycji. Link bywa zniekształcony i zwyczajnie utrudnia cała edycję. A często otrzymujemy zgłoszenia,  że w jakimś temacie strona jest baaaardzo rozciągnięta i okazuje się, że przyczyną jest właśnie linkowanie jakiejś strony 😉

wątek zamknięty
ja bym w zyciu nie kupiła...

Kupował ktoś z Was przez photoblog ?? Moja znajoma tak kupiła, za pobraniem wzięła, ale bez otwierana paczki, miały przyjsc nowe Veredusy, za 300 zł, przyszły..

canter club..


I co wtedy robic? nic... to tylko photoblog, nic nie udowodnisz takiej, a kasa w błoto.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 09:04
ja bym kupila od kogos kogo znam dlugo z PB a sa tacy🙂
albo wlasnie z mozliwoscia zobaczenia co w paczce

ja np po sprzedazy Zaira prawie caly sprzet sprzedalam przez PB, jakos nie przyszlo mi do glowy zeby kogos oszukac 🤔wirek:
wątek zamknięty
napisała mi, że sprzeda mi anky white za 200 zł.  🤔wirek: ja mówię jej, że mogę kupić za 100 zł, a ona od razu zmieniła zdanie i podała nr kontra. wysłałam jej ten link do zagranicznej strony, ciekawe, co odpisze.  🤔

edit: napisała: "jestem powazna sprzedajaca, zdjecie uzyczone poniewaz nie mam aparatu. to jak z tym white? jesy w stanie idealnym" nie wierze...
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 09:06
ja jej to  w komentach napisala jako przestroge dla innych ciekawe czy usunie albo zablokuje komentarze
wątek zamknięty
Chyba, że na serio sprzedaje te pady i jest  tak inteligentna jak tamta co za 30 zł sprzedawała 😀

Słuchajcie, ona jest z Olsztyna, tak jak ja... rzekomo :/

Napisałam czy mozna odbiór osobisty, że podajdę itp.


"Nie ma możliwości odbioru osobistego, ponieważ mam małe dziecko i nie moge sie ruszac z domu"
to ja napisałam, ze podjade do domu do niej itp.
"Niestety nie, bo wyjezdzam"


jakas zenada😀😀😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 stycznia 2010 09:09
usunela moj komentarz o tym ze jest oszustka i z linkiem do strony niemieckiej,
wystawilam jeszcze raz
tym razem ze podola mojej kolezance dane do przelewu wiec juz ma policje na karku, ciekawe czy sie  wystraszy 🤔
likier zobacz wczesniej dalam linka do stronki
paris mi wczesniej pisala na PW ze white ma sprzedany 😵
wątek zamknięty
Ma ktos jej dane do przelewu...? Adres...?  🙄
wątek zamknięty
czyżby już fbl nie istniał ?  😁
wątek zamknięty
HAHAHHA 😀DD

Szybki BILL...😀

Zairka masz jej dane?? Można by sprawdzić...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.