Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

LoveHorses  chyba raczej tak!!juz jest w Malmo!!!! 😉 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
01 lutego 2010 15:44
LoveHorses  chyba raczej tak!!juz jest w Malmo!!!! 😉 😉


😅 😅 😅
Hej, a co z tymi ogłowiami? Co miały być pod koniec lutego? Będą? czy nic nie wiadomo. Może szybciej będą?
pokemon  w zeszłym tygodniu jak rozmawiałm z panią z Hooksa to nadal trzymała sie tego terminu. dzisiaj będe wysyłać kolejne zapytanko!!bo ich trzeba zdecydowanie pomęczyć.. 👿 ehh......
a już miałam nadzieję  😁 że może niechcący teraz będą 😉
Witam,
Czy ktos bedzie w najbliższym czasie zamawiał z hooksa?
o proszę, ogłowia są przecenione o 20 % do 14 lutego
ciekawe czy dotyczy też ogłowi których nie ma 😉

http://www.hooks.se/deptlist.aspx?deptid=109
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
02 lutego 2010 19:53
zeby jeszcze byly dostepne....
Byłoby zbyt pięknie aby to było prawdziwe. Hmmm a ciekawe czy dałoby zrobić rezerwacje teraz kiedy jest promocja na inne ogłowia ale żeby to poszło w jednej kompletnej paczce
Monny   bez odbioru .
02 lutego 2010 21:23
To by było super sama bym się skusiła na meksykańca  😅
dziewczyny paczka powinna jutro najpóźniej pojutrze już u mnie być!!coś dłuugo idzie.,., 🤬 Ale trasę przemierzyła nieziemską!! 🤣
Co do rabatu...to normalnie ...mamy mega pecha... 😵
Ale zapytam Panią czy da radę by były te artykuły w tej cenie..w końcu kurcze je zamówiłam i zarezerwowałam!!
oooo to jesli da radę to moze bym jeszcze skusiła sie na jedno ogłowie 💃  oprócz tego nieszczęsnego artemisa
Z rabatem czy bez ... ja chce mojego Artemisa. Nie moge sie doczekac.
Na razie nie przesuneli spodziewanego terminu dostawy?
Spoko!!!Postaram się coś wynegocjować!!
Klami jeszcze nie!!! 😉 😉 nadal trzymają się tego terminu!!Ale nie zapeszajmy!! 🙇 🙇
Manta   Tyłkoklep leśny =)
03 lutego 2010 11:00
Kurcze, czyli juz za chwileczke, juz za minutke beda nasze rzeczy =) oszalalam, juz tak przebieram nogami ze zaraz jakas dziore pod soba wydeptam =)
jak by się udało z rabatem to w drugiej turze też wezmę jakies cudo 🙂 póki co dostane wrzodów 😀 nie mogę się doczekać
może...... już może w tym tygodniu hooksik będzie na łepetynie rudego!!!!!!!!!!!! 🙂😉)
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 lutego 2010 19:59
ja też czekam z niecierpliwością, trochę się zezłościłam tą promocją  😤 ale trudno, mam nadzieję że przynajmniej ci którzy czekają na kolejną turę załapią się na zniżę.

Laski tylko jak już będziecie miały towar w rękach to chwalić się tu zdjęciami na modelach  bo jak nie to  🤬
po tak dłuuugim oczekiwaniu nie od razu podzielę się z koniem. Najpierw pośpię z nim (ogłowiem) z tydzień 😉
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
03 lutego 2010 20:23
niezły pomysł z tym spaniem. Ci co czekają na drugą turę to z miesiąc będą pewnie nadrabiać zaległości :P
niezły pomysł? jak dostałam swój pierwszy toczek i czapsy (11 lat) to rodzice rozbierali mnie w  nocy  🏇
he he....nieźle!!! 🤣jutro już na bank u mnie będzie paczuszka!!!bo dzwoniłam do kuriera dzisiaj!! 😉 😉wiec dziewczyny już niedługo wasze cuda będą u was!!!
🏇 🏇 🏇 zacieram łapki
Andre   I am who I am
03 lutego 2010 20:35
a ja czekam aż będzie druga tura 😀 może załapię się na promocję :P
wow zobaczcie jakie magiczne kaloszki znalazłam


czy ktoś zna szwedzki coby przetłumaczyc komentarze 🙇
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
04 lutego 2010 12:18
No i jak tam paczka ze Szwecji? dojechała już? W sumie to ile Naska czekałaś na paczkę od wysłania pieniążków?
Manta   Tyłkoklep leśny =)
04 lutego 2010 12:41
wlasnie, dojechala?
A czy ktos z Krakowa lub okolic bliskich tez bral w tej turze cos? Czy tylko ja? bo nie wiem z jakimi kosztami przesylki do siebie sie liczyc ;-)
Paczuszka dojechała!!!! 🤣 🤣 wiem ze już napewno jest u mnie w domku tylko dokładnie co i jak napisze wieczorkiem jak tylko wróce. Siss ojjj szła chyba z tydzień...bo niewiem dokładnie kiedy do niej pieniążki doszły... 😉 😉 (coś moim zdaniem długo szły)
Ale trasę niezła przewędrowała!!
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 lutego 2010 13:25
😅 😅 😅 😅
zrób foty  tego co przyszło
Oki!!Porobię! 🤣 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się