Pensjonaty we Wrocławiu

Aquarius weterynaria czy zootechnika? czy po prostu wf z czegoś innego? 😉
wer, już się czułam obserwowana... Bo zbieg okoliczności - weterynaria, ale jechałam po wpis z w-fu 🙂.
obserwowana przez kogo?
zapytałam widząc nazwę (aż za dobrze ostatnimi czasy) znanego rejonu 😎
Przez Ciebie 🙂, choć z pewnością nie wiesz, jak wyglądam. Mój tok myślenia minął się z tym właściwym na początku.
czy ktoś cos wie o stajni w konarach?
jadę tam obejrzeć konie ale kompletnie nie wiem co to jest, w sobote i tak się dowiem, ale może powiecie mi coś prędzej?  :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 lutego 2010 19:49
Konary?
to nie tam gdzie stoją Ulco i Caretino K? 👀
P. Krzyżoszczaka?
w miejsckiej górce?? ale to woj. wlkp
hehe Aquarius nie, nie wiem jak wyglądasz, ale pamiętałam że tu studiujesz bo pytałaś wcześniej o pensjonat w moich okolicach😉
Ruda_H   Istanbul elinden öper
24 lutego 2010 20:29
LOVELY, wiem tylko tyle, http://www.skkonary.semata.pl/

zastanawiałam się kiedyś nad pensjonatem u nich ale jakoś nie dojechałam

Konary?
to nie tam gdzie stoją Ulco i Caretino K? 👀
P. Krzyżoszczaka?
w miejsckiej górce?? ale to woj. wlkp


tak dokładnie o to mi chodzi 😉
wiesz może coś więcej?
azja   koń pleśniowy
24 lutego 2010 20:36
tereska, wiesz coś więcej ? jakie wymiary ?


podobno 22 x 50  🙂
[/quote]

Potwierdzam, hala będzie duża,  - prace już ruszyły, a pogoda jak na razie sprzyja, więc jeszcze chwilka i nie straszny będzie nam ani śnieg, ani deszcz ani inne pogodowe zawieruchy.  🏇
Ruda_H   Istanbul elinden öper
24 lutego 2010 20:38
azja, super, będę obserwowała postępy po drodze do stajni

swoją drogą bardzo fajne warunki będziecie tam mieć ... trochę zazdroszczę  😡
a w Wojnarowicach ta nowa stajnia to przypadkiem nie p. Janka Chrzanowskiego?

http://www.gieldakoni.com/index.php?strona=pensjonaty2&id=522
azja   koń pleśniowy
24 lutego 2010 20:44
[quote author=Ruda_H link=topic=170.msg499484#msg499484 date=1267043933]
azja, super, będę obserwowała postępy po drodze do stajni

swoją drogą bardzo fajne warunki będziecie tam mieć ... trochę zazdroszczę  😡
[/quote]

Trzeba było się tyle nie zastanawiać i się przenieść  👿, Ty jednak stoisz u siebie na wiosce? Jak zejdą śniegi i grunt obeschnie, to jak będziesz przejeżdżać obok i zobaczysz jak ktoś się miotaw siodle  na tarantce po placu to będę ja - zapraszam na herbatkę  🤣

epk - dokładnie tak - to stajnia Państwa Chrzanowskich  🤣
Ruda_H   Istanbul elinden öper
24 lutego 2010 20:49
epk, zgadza się to właśnie ta stajnia 🙂

azja, wiem wiem  😉 ja z koniem dalej w Maniowie ale nie u siebie, do kwietnia na pewno, później być może pojawi się opcja powrotu do "naszej" stajni ... też i dlatego nie przeniosłam konia ostatecznie w grudniu ale w odwiedziny chętnie wpadnę 🙂 dziś akurat nikogo nie widziałam
azja   koń pleśniowy
24 lutego 2010 20:54
[quote author=Ruda_H link=topic=170.msg499516#msg499516 date=1267044561]
epk, zgadza się to właśnie ta stajnia 🙂

azja,  dziś akurat nikogo nie widziałam
[/quote]

bo na trening jeżdżę na halę do starej stajni w Wojnarowicach  🤣 dlatego mnie nie widać  🙄 ale jak wyjdziemy na wiosnę to w pełnej kondycji - kobyłka chodzi jak "talala"  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 lutego 2010 21:33
Lovely bylam tam raz ze znajoma ogladac konie na sprzedaz...i nie ukrywam ze bardzo mi sie podobalo i koniska tez 😜
no to najprawdopodobniej w sobote dowiem się co z tego będzie 😉
swoją drogą- czy to jest pensjonat czy prywatna stajnia?
ja na tym pipidówku mroże tyłek a w okoliach hala  🙄 (bo tam jest hala z tego co słyszłam?)
Ruda_H   Istanbul elinden öper
25 lutego 2010 06:47
a jak teraz jest z pensjonatem w Platanie ?

ostatnio słyszałam same nieciekawe opinie a koleżanka przenosi tam właśnie w tą sobotę konia
To może niech się zastanowi i to poważnie. Naprawdę musi do Platana?
Ruda_H   Istanbul elinden öper
25 lutego 2010 07:10
miałam nadzieje, że warunki w Platanie trochę się poprawiły
Ruda, miałam tam jazdy studenckie. Bardzo mi się nie podobało. Boksy jakies dziwne, konie wcale nie wyglądały na dobrze nakarmione, szkółka wjeżdza na halę nie wiadomo keidy wiec nawet poskakac sobie nie mozna spokojnie.
Ruda_H   Istanbul elinden öper
25 lutego 2010 07:15
rtk, właśnie podobne opinie słyszałam już od, prawdę mówiąc od dawna.

nie ma na re-volcie mieszkańca Platana ?
spytaj na pw Noraki - była, chyba...miesiąc. Dla mnie Platan nigdy, choćbym miała konia na łąki wywieźć 200 km od domu.
Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Jeżeli argumentem jest hala, to również nie polecam - na hali stoją boksy, co raczej nie ułatwia jazdy... Więcej? Zimą konie zwykle nie wychodzą na padoki, są puszczane na halę, poza tym jest dość hmmm... oszczędnie...
Jeśli już musi mieć halę - co mnie akurat wcale nie dziwi - to już lepiej krzyżanowice - serio, warunki jednak nieporównywalne, sporo czyściej, na chwilę obecną sensowni stajenni, konie na padokach, jedzenie w porządku.
darolga   L'amore è cieco
25 lutego 2010 10:50
A ile pensjonat w Platanie?
[quote author=Ruda_H link=topic=170.msg499466#msg499466 date=1267043378]
LOVELY, wiem tylko tyle, http://www.skkonary.semata.pl/

zastanawiałam się kiedyś nad pensjonatem u nich ale jakoś nie dojechałam


[/quote]
to jest stajnia jarka zalewskiego. glownie folbluty, hala przerobiona ze stodoly, zabytkowa stajnia, pastwiska, latem 24/h.
do platana bym nie poszla chocby mi placili.
wiecie co ze stajnia na marszowicach? slyszalam, ze pensjonariusze od niego uciekaja i chyba nie ma tam juz nawet nikogo! czyzby likwiduje???
interesuje mnie bardzo to miejsce...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 marca 2010 13:07
Marszowice to Grochala?
Do nas ostatnio przyszły w pensjonat 3 konie od nich, nie były co prawda w najgorszym stanie (mogly by byc grubsze) ale ponoć właściciel zaczął wymyślać niestworzone cuda np.
600zł za konia ale cala pasze sam dokupujesz 🤔wirek:

P.S myslisz opostawieniu tam Febka czy młodego?
absolutnie! zadnego z nich!  🤔 na glowe jeszcze nie spadlam  😜 juz znalazlam najlepsze miejsce na ziemi gdzie trzymam Febusa, a moze nie dlugo juz Aliego i na razie nigdzie sie nie przeniose no chyba, ze uda mi sie otworzyc cos swojego, albo wlasciciele calkiem zrezygnuja z koni (co jest raczej nie mozliwe) 😉

pytam, bo bylam bardzo zdziwona tym, ze ludzie uciekaja.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się