Kącik folblutów

Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
01 marca 2010 13:57
niestety nie.. docelowo pewnie dojadą do Kazachstanu.. czyli dalej wyścigi..

kasska
Indris fajna, ale chyba ma sporo z Winds of Light,jak nie lubię Japów (poza Jovellanosem) to  bardzo fajnie się prezentuje!
A my się dalej lenimy  😉











moje maleństwo  💘




Doma,
to wałach  😁 bardzo sympatyczne zwierze
halo, monika. -  :kwiatek:

Doma a tu Corinto w pełnej okazałości  🤣




ksiaceq, ile on ma w kłębie? Bardzo ładny koń 😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
01 marca 2010 18:34
ksiaceq jest BOSKI!! ale faktycznie wygląda na kategorię małych koni  🙂 ale na zdjęciach wygląda na dobrze ruszającego się, w ogóle super pracujecie!
ech te xx to wspaniała rasa  😍

kasska przepraszam  :kwiatek:  😡

karolinag4 no widać że kondycja pastwiskowa  🤣 brzuchol jak klaczy źrebnej  😉 ale widać że misiek psychicznie w pełni zrelaksowany

kilka folblucików od nas ze stajni  🙂
moja 3 letnia Bremen Star po TTT od Bremen Rose, ostatnie miesiące luzu przed wdrożeniem w trening 🙂


Kaspia po Special Power matka po Enjoy Plan




Agentka po TTT


od lewej Fabra po Surako od Fancy Fair i Miss Fede po Northern Flagship od Griffith po Platini


i moja ukochana Sipsi Two po TTT od Sipsi Fawr po Selkirk

kasska  🙇 popraw szybciutko tego Sorbie Powera  😜
karolinag4 no widać że kondycja pastwiskowa  🤣 brzuchol jak klaczy źrebnej  😉 ale widać że misiek psychicznie w pełni zrelaksowany


I to jest dla mnie najważniejsze  😀 A jak już nie będzie tego koszmarnego błota, to zaczniemy częściej tuptać  😅
halo,
dzieki za poprawke 🙂 juz zmienione
nyelle   buntownik z wyboru
02 marca 2010 20:39
Norquina, ksiaceq, crazy, karolinag4, kasska - piękności te Wasze folbluty!  😍 niech ktoś mi spróbuje jeszcze powiedzieć, że folbluty są brzydkie/ chude/ nie mają talentu do niczego, oprócz biegania  🤔 nie wiem, skąd u niektórych osób taki pogląd, bo z tych folblutów, jakie znałam osobiście, jedna tylko panienka była mocno niekonieczna eksterierowo, ale oczywiście, jak na xx przystało, serducho miała ogromne.
karolinag4, my też się tak lenimy i podobne ujęcia relaksacyjno-padokowo-brzuszkowe mamy  😁
Doma, absolutnie cudna cała gromadka!
to ja tu nieśmiało z moim folblucikiem Alchemik (po Don Corleone od Alchemia) mam pytanie czy ktoś na forum ma też jakiegoś potomka Don Corleone?
nyelle dzięki  :kwiatek: i pokazuj swojego  😀
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
05 marca 2010 08:04
rymsia, znałam śp matkę Twojego Alchemika, to była nisamowita kobyła o charakterze anioła, jak chcesz mogę Ci wysłać jakieś zdjęcia i z małym Alchemikiem także (począwszy od poczęcia 😉 ) - Alchemik to jest niestety jej jedyne źrebię...
A to jest mój ukochany konik- folblucik po Delatorze z matki po Graf :






Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
05 marca 2010 17:11
czeggra to chyba o Twoim koniu mi ostatnio znajoma trenerka i zawodniczka wkkw mówiła  🙂 nie jestem pewna oczywiście, ale znów chyba nie ma tak dużo tych koni po Delatorze w wkkw... jest absolutnie super 😜 jak Wam idzie na zawodach?? no i jak się nazywa?  🙂

rumsia dawaj więcej zdjęć!! ja mam klacz 12 letnią po Don Corleone, Jaworzynka od Jaszczurówki z Golejewka...

tu miesiąc przed porodem

i jego wnuczek małopolski, syn Jaworzynki, niecałe 6 miesięcy :
Doma znam Griffith 🙂 pracowałam kiedys u trenera, który ja miał, co ona teraz porabia?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
06 marca 2010 15:34
oj widzę że coś moje zdjęcia się nie pokazują  😡

Fuga Griffith gdzieś jest chyba w prywatnych rękach, spokojne życie sobie wiedzie, gdzieś chyba nawet w tym wątku nie wiem czy się nie przejawiła, nasza Miss odziedziczyła chyba po niej główkę i charakter cielaka  😀 chodź czasami daje popalić barankami...

a tu Jaworzynka po Don Corleone
Doma, moje szczęście ma na imię Czefalo. To bardzo dzielny i miły zwierzak ( ponoć swym  usposobieniem jest podobny do swojej  wyścigowo walecznej  babci Czababy  😉  ). Zaczęliśmy w zeszlym sezonie jeździć P klasę  skoki i WKKW🙂.
czeggra,
to Ty szukalas kiedys zdjec Czena?
wybacz jakosc ale pogoda przeokropna byla a aparat do d....


kasska , bardzo dziękuję  :kwiatek:. Czen jest półbratem mojego zwierzaka ( są z tej samej matki ). W jakim był wieku na tych zdjęciach ? Tak malutki i drobniutki się wydaje 😉. Słyszałam, ze on, z  trzech żrebiąt od Czeggry, jest najmasywniejszy i całkiem kalibrowy oraz ma wyjątkowo zrównoważony charakter.
zdjecia sa bodajze z listopada😉
jest z niego kawal konia, wydawal sie calkiem opanowany, ale nie mialam z nim stycznosci na dlzusza mete. na zdjeciu wydaje sie malutki pewnie przez jezdzca ktory stoi obok a mial ze 180cm wzrostu  🤣 szkoda tylko ze ta noga jego taka zmeczona zyciem..
A co mu  się w rezultacie z tą nogą  dzieje?  Słyszałam, że skręcił sobie  ją w stawie pęcinowym  jesienią, a potem był blistrowany. Jest już w trakcie rozruchu?
pecina to jedno. najpierw byla peknieta kosc  🤔
w listopadzie jak bylam go ogladac to lazil tylko w karuzeli bo wszyscy zajeci nowymi konmi, on nie byl jezdzony w ogole
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
08 marca 2010 13:01
Czefalo też wydaje się drobny jak był w treningu wyścigowych
http://vioda-racing.pl/czefalo.html
długi smukły.. a teraz wygląda jak maszyna  😉
Czena bardzo ładny, ale chyba na  tych zdjęciach wyłączony z treningu jest przez kontuzje tak? bo kondycja średnio wyścigowa się wydaje  🙂
Doma,
tak.
Nie wiem co sie z nim dzieje, ale mysle, ze go ktos w koncu kupil
zimowy trening na Służewcu🙂 og. Mirador po Jape
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
08 marca 2010 18:47
meander dawaj więcej zdjęć  😀
Hej. Od jakiegoś czasu jestem strasznie zafascynowana folblutami i chciałabym się was zapytać czy orientujecie się może gdzie mogłabym się "wkręcić", żeby trochę pojeździć, nauczyć się czegoś? I czy wogle byłaby taka możliwość w wakacje? Pytam, bo się po prostu nie orientuje. Umiem trochę jeździć, przez jakiś czas jeździłam też troszkę w siodle wyścigowym i jakoś sobie radę daję, ale nie ukrywam, że dużo nie umiem.
Doma, zgadza się Czefalo też był w treningu wyścigowym ( u tego samego trenera, który jest również wspoł-hodowcą obydwóch ogierków ). Czefalo jest bardzo długonogi , "wpisany" raczej w kwadrat, drobny , delikatny i subtelny- taki idealny kobiecy konik 😉. 
Franiu jeżeli jesteś z Warszawy to zapraszam rano na Służewiec rozejrzyj się popytaj na pewno któryś z trenerów się ucieszy na Twój widok i zaprosi do stajni 😀
Doma chcesz fotek ok 😀 specjalnie dla Ciebie Miss Fede a w siodle ja 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się