Oficerki

Ja jestem w mega pozytywnym szoku !!!
Wyslalam oficerke  do Hippiki  do wymiany zamka, bo rozwalil sie, mimo ze wg mnie mial juz dawno prawo, nie dbam o nie, 5-6 koni dziennie, kurz, piach, woda, padoki, myjki.. ---->mogl.
I  NIC ZA TO NIE ZAPLACILAM !!!
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
31 marca 2010 20:42
crazy, ja chyba za pierwsze 4 wymiany albo i lepiej nie zapłaciłam ani grosza 😉 Teraz mi się przetarła skóra na łydce i się mała dziurka zrobiła... Ale mam nadzieję, że jeszcze trochę wytrzymają 😉
Dziewczyny, a wysyłacie z rachunkiem?? Bo mój niestety gdzieś zaginą a pan u którego wymieniam bierze 35 zł od buta 🙄
kujka   new better life mode: on
31 marca 2010 21:59
Michelle, podobno nie ma takiej potrzeby, przeciez hippica rozpozna swoj produkt 😉

z reszta ja nawet petrie wysylalam bez pokazywania paragonu
Ale mnie teraz ucieszyłaś! A ostatnie pytanie czy przed wysyłką dzowniłyście do hippici??
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 marca 2010 22:15
rewir to widzę, że nie tylko ja jestem taka nawiedzona 😁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
31 marca 2010 22:54
Ja to nie wiem czy w ogóle miałam rachunek - zamawiałam bezpośrednio w Hippice. Na początku dzwoniłam do nich przed wysłaniem, od jakiegoś czasu jak wysyłam to wrzucam do pudełka karteczkę z prośbą o wymianę zamków i danymi do wysyłki i telefonem 😉
Andre   I am who I am
31 marca 2010 23:33
Michelle, podobno nie ma takiej potrzeby, przeciez hippica rozpozna swoj produkt 😉

Czyli mogę przez to rozumieć, że kupując od kogoś używane oficerki Hippica, które jeszcze nigdy nie miały wymienianego zamka i nagle tak (tfu, tfu odpukać) zamek się zepsuje to mogę je odesłać do Hippici i wymieni mi zamek za darmo?
Ja bym wolała mieć paragon jako dowód zakupy i gwarancji. Jak okres obejmuje gwarancja??

Mi ostatnio szewc w termobutach naprawił suwak bez wszycie kolejnego.
Czy wiecie może coś o Cavallo Einsteiger (begginer?)? mają suwak?
zastanawiam się, co mogę włożyć do za dużych oficerek (stopa)?
jakąś grubą wkładkę?

czy ktoś w okolicy wrocławia zwęża oficerki (ładnie)?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 kwietnia 2010 13:59
jak jeździ się w lecie przy wysokich temp. w gumowych oficerkach? czy one nadają się tylko na mokre dni ?
mały potop w bucie się robi. Guma nie oddycha a co za tym idzie cała wilgoć zaparza Ci się w środku w bucie, jednak znam troche osób którym to nie przeszkadza.
korsik Mam za duze oficerki w które wkładam wkładke + gruba skarpetka
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2010 22:19
Jestem zajebista 😎
Przyjechałam dziś do Pasi-konika, mówię Pani, że chciałabym zamówić oficerki Petrie Olympic. No i pytam, czy mają jakieś Olympici na przymiarkę, żeby je zobaczyć w ogóle. Tak, owszem, 38 w stopie i 37 w łydce. Mierzę i... idealne 😜
A więc wyszłam ze sklepu już z oficerkami 😍 🏇
i dostałam gratis smar i czyścidło Petrie 🙂
strucelka- wrzucaj foty koniecznie! jestem strasznie ciekawa jak one wyglądają na nodze, sama musiałabym jakies kupić ale kasy brak 🙁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2010 22:33
Porobiłam zdjęcia ale niestety nie wziełam kabelka USB i nie mam jak ich zgrać 🙁
Więc foty dopiero jutro jak wrócę do domu 👿
A na nodze leżą... rewelacyjnie 💘
Strucelka koniecznie fotki! 😉
Strucelka, no to chyba miałam te Twoje oficerki na nodze 😎
Zazdroszczę, ja sie moich doczekać nie mogę! Fotki koniecznie.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2010 23:27
rewir nie wątpię 😎 i co, nie pasowały? Na mnie są jak zrobione na miarę 😜
Nie, przede wszystkim za krótkie, za szerokie w łydce i nieco za małe w stopie, czyli zupełnie nie to. Ale wstrzeliłam się idealnie w tabelę rozmiarów i nie muszę płacić za szycie na miarę, także też mam plus.
Pani z Pasi-konika i ogólnie cały sklep wywiera pozytywne wrażenie, prawda?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2010 23:31
Tak, jak najbardziej, zwłaszcza, że dostałam komplet do pielęgnacji gratis 😎 no ale za moje zakupy to mi się należało 😁

A ile masz jeszcze czekać na swoje?
Najpóźniej do połowy maja, najszybciej koniec kwietnia.
Ja też chce środki do pielęgnacji 😎
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2010 23:46
Uuu, lipa 😁
Nie jesteś taka fajna i nie kupiłaś dodatkowo bryczesów i 2 koszulek to nie dostaniesz 😎

btw: mam nadzieję, że nie siądą mi za dużo, bo nie potrzebuję tego 'klocuszka' do wkładania do środka 👀
Kupiłam wędzidło i preparat na stawy 😎
dobra, nie offtopujemy już. Ja czekam na swoje, Ty swoim robisz zdjątka. Mi dodała do oficerek 4 cm więcej nic mam faktycznie, ale moje miały być maksymalnie wysokie, więc może normalnie siadają ze 2-3 cm.

A na nodze leżą... rewelacyjnie 💘

potwierdzam, i udalo Ci sie baaaardzo z tym rozmiarem Strucelka 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 kwietnia 2010 07:49
rewir nie strasz mnie 👀 😁 mam nadzieję, że wszystko będzie cacy 🙂
btw: mam nadzieję, że nie siądą mi za dużo, bo nie potrzebuję tego 'klocuszka' do wkładania do środka 👀


obawiam się, że siądą... w swoich na początku nie mogłam nogi o 2cm do tyłu przesunąć, teraz troche siadły, nie jeżdżę już w nich, ale jak bym trochę pojeździła to siadły by jeszcze więcej, a brałam sporo cm zapasu
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 kwietnia 2010 08:54
trudno, się okaże... I tak zamierzam je szanować i póki co nie jeździć w nich co jazdę.

Udało mi się zrobić foty telefonem, jakość kiepska, ale wieczorem mam nadzieję będą lepsze.









a tak btw - co z prawidłami? Muszę iść z oficerkami do szewca i jakieś dopasować, prawda? Żeby nie były za małe ale też nie za duże? Nie mam doświadczenia z prawidłami 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się