Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

Kawecan   Jeździec bez konia...
08 kwietnia 2010 15:01
Dzień przed wizytą w Hard Rock Cafe burzą ten budynek. Weszłaś sobie, w ruiny....

Chcę aby Alabamka zdała test kompetencji  👀
Alabamka idzie na test, lecz tuż przed zapomina, że nie potrafi czytać, a ni pisać  😂


chciała bym, żeby mój koń znormalniał  😁
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
08 kwietnia 2010 17:11
Twój koń normalnieje, Ty popadasz w samozachwyt i wszyscy Cię odrzucają 😀
chcę żeby już się zaczęło wszystko układać.
Wszystko się układa, jesteś mega szczęśliwa, że nie zauważasz, że zbliża się 2012 i wszyscy uciekają na specjalny statek 🙂


marzy mi się, bym mieszkała na wsi
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
08 kwietnia 2010 18:04
wyprowadzasz się na wieś,  koło Twojej działeczki budują osiedle 😀
chcę mieć więcej samozaparcia!
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 kwietnia 2010 18:40
tak sie samozaparlas, ze nie mozesz sie ruszyc z miejsca 😉

chce mieszkac pod lasem.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
08 kwietnia 2010 18:48
BASZNIA mieszkasz pod lasem, masz piękny domek, ale niestety wprost na niego spada potężne drzewo i z domku zostaje gruz


Chce by nie było w wiosnę i lato latającego robactwa
Kawecan   Jeździec bez konia...
08 kwietnia 2010 18:50
Może i nie będzie spadających owadów, ale zastąpią je wiewiórki i szopy pracze.

Chcę być w końcu w pełni szczęśliwa.
Osiągasz pełnię szczęścia, jednak razem z tym w Twoim życiu robi się nudno, popadasz w depresję, i w efekcie strzelasz sobie w łeb.

Chciałabym pojechać w góry
pakujesz się i jedziesz. dojeżdżasz do morza - pomyliłaś kierunki  😎


chciała bym znaleźć sobie faceta fajnego  🏇
Znajdujesz tego jedynego, ideał. Po miesiącu okazuje się że to kobieta po przeszczepie i paru operacjach plastycznych ;]

Chciałabym, żeby tipsiary wyginęły.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 kwietnia 2010 19:19
tipsiary zakładają swoją partię polityczną i zdobywają władze w wyborach  na partię rządzącą RP.

Chciałabym mieć swój dom na wsi
Kawecan   Jeździec bez konia...
08 kwietnia 2010 19:21
[s][u]Wyginęły i znajdujesz sobie całkiem fajną gromadę kumpelek.
Pewnego feralnego wieczoru dowiadujesz się że gdy cię nie ma zamieniają
się w tipsiary.
[/u][/s]

Gdy ty mieszkasz na wsi dochodzi rok 2012 wszyscy giną,
a ty nadal na tej swojej wsi z krówkami  😉

Chcę aby nigdy nie istniała lalka barbie.
Kawecan - lalki barbii nie ma, ale co z tego jeśli grasuje mordercza laleczka czaki i morduje ludzi



chcę schudnąć
dempsey   fiat voluntas Tua
08 kwietnia 2010 19:29
chudniesz, ale tak bardzo że  nie ma na Ciebie ciuchów. chodzisz albo w prześcieradle albo w ubrankach dla 11 letnich chłopców. wpadasz w depresję i chcesz utyć.


chcę efektywniej pracować (to chyba widać  :cool🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 kwietnia 2010 19:37
tak bardzo chcesz efektywnie pracowac ze to co w 8 godzin masz zrobic robisz w 2, wiec daja ci wiecej zadan i obowiazkow i tak je efektywnie robisz w 4 godziny ze jeszcze wiecej ci daja w koncu  popadasz w pracoholizm, stres, wyczerpanie  i ladujesz w wariatkowie.

chce mieszkac na wsi na bezludziu gdzie na pewno miasto sie nie rozbuduje i miec przydomowa stajenke
Mieszkasz na takim bezludziu, że nigdzie w promieniu 200km nie ma żadnego veta, Twoje konie nagle na coś zaczynają chorować, vet nie ma jak dojechać, bo wszędzie polne drogi, konie po kolei zdychają, a Ty nawet nie wiesz czemu.

Chcę dobrze zdać maturę i pójść na fajne studia, które nie znudzą mi się po roku.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 kwietnia 2010 19:58
matury nie zdajesz... wyjeżdżasz z kraju.. robisz maturę międzynarodową. Dostajesz w prace w  globalnej firmie i zarabiasz 12 tys euro miesięcznie. Dodatkowo  firma wysyła cie na studia , sama z anie płaci a ty czujesz że żyjesz

Chciałabym efektowniej pracować z koniem
Pracujesz efektownie z koniem. Tak efektownie, że zauważają cię łowcy  talentów! Jeden warunek. Konia zostawiasz i masz sławę na cały świat na ich koniach sportowych. Nie masz wyjścia, zgadzasz się bo o takim zarobku miesięcznym nigdy nie marzyłaś. Wyjeżdżasz i zostawiasz konia na pastwę losu  🙁

A ja chcę mieszkach u Ikariny  😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 kwietnia 2010 20:04
mieszkasz u Ikariny. Po czym poznajesz fantastycznego lover-boya który ma okazje zabrać cię na wycieczkę dookoła świata.  Zostawiasz Ikarinę z całym obrzadkiem i wyruszasz w świat.

Chciałabym zdobyć kurs naturalnej pielęgnacji kopyt
Kawecan   Jeździec bez konia...
08 kwietnia 2010 20:06
Będziesz na tym kursie i będziesz najlepszą studentką 🙂.
Lecz niestety pomyliłaś jakieś ziółka i z kopytkami konik może się pożegnać.

Chcę siedzieć prosto na koniu.
[s]Zdobywasz kurs naturalnej pielęgnacji kopytek  😀 Tak pielęgnujesz kopyta koniom w stajni, że w końcu nie wytrzymują i zaczynają pękać  🤔 A! Teraz wytłumacz się właścicielką i odkup kopyta  😂[/s]

Siedzisz tak prosto na koniu, że wszyscy ci zazdroszczą. Jednak gdy próbujesz skakać dzieje się straszny wypadek! Z tej twojej prostoty nie robisz półsiadu bo boisz się, że się zgarbisz i rozwalasz z koniem murek. Koń złamał nogę, trzeba go uspać  😤 A ty masz wstrząs mózgu  👀
To ja chcę mieszkać OBOK Ikariny  😎
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 kwietnia 2010 20:27
Mieszkasz obok Ikariny w słomianym domku. Przychodzi wielki groźny wilk i chucha dmucha i zdmuchuje Twój domek.. a ty biedna spisz pod gołym niebem 🙂

Chciałabym  być milsza dla ludzi
Kawecan   Jeździec bez konia...
08 kwietnia 2010 20:34
Och, jesteś milsza!!
Lecz niestety zaczynają cię wykorzystywać a ty nie potrafisz
im dołożyć tylko nadal się uśmiechasz swoim 'miłym' uśmieszkiem.

Chciałabym się nauczyć skakać
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 kwietnia 2010 20:37
Nauczyłaś się skakać.. 😀 i skoczyłaś aż do księżyca.  😉Nie możesz opanować swojego skakania  😉i ciągle tylko skaczesz 😉 skaczesz i skaczesz....
az brakuje ci tchu , nei mozesz tego przerwać
Chciałabym zarabiać więcej kasy
zarabiasz strasznie dużo złotówek, nagle wprowadzają euro a jedno jest tak drogie, ze stać Cie tylko na chleb 😁

chce by marzenia się spełniały
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 kwietnia 2010 20:57
Wszystkie Twoje marzenia się spełniły... i nie masz  już o czym marzyć... popadasz w depresję... nie masz motywacji aby żyć.

Chciałabym aby mój koń urósł jeszcze z 8 cm

ps. No cholernie to wciąga 😀 haha
Kawecan   Jeździec bez konia...
08 kwietnia 2010 21:01
Urósł i... ups! Jednak nadal rośnie. No i niestety musisz wchodzić na swojego konia z dachu
bo z ziemi to nie masz szans.

Chcę się nauczyć perfekcyjnie skakać <na koniu ;P>
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
08 kwietnia 2010 21:37
Zaczynasz idealnie pokonywać wszystkie parkury, skaczesz tak perfekcyjnie, że wszyscy jak widzą Kawecan pokonującą parkury to wybałuszają oczy. Zostajesz okrzyknięta dziwolągiem roku, który wymyślił nowy sposób skakania, tzw. "przeperfekcyjniony" .

Chciałabym... Być wampirem  😎
Kawecan   Jeździec bez konia...
08 kwietnia 2010 21:59
Jesteś wampirem, zjadasz swoich wszystkich znajomych oraz
okazuje się że niezwykle nęci cię krew koni i jeździć już nie będziesz mogła.

Chcę czytać ludziom w myślach
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się