Mundial, liga mistrzów czyli kącik piłkarski.

Zaraz włoscy emeryci zagrają.
Ja tak bardzo lubię piłkę nożną, że mnie nie nudzi w Mundialu NIC.
Ja jestem przyzwyczajona do walki na boisku aż kości trzeszczą, bo na codzień oglądam ligę angielską. I póki co owszem niektórzy walczą, ale jakieś mimo wszystko te mecze takie bez wyrazu.
Mam nadzieje, że się rozegrają wszyscy i spotkania będą coraz lepsze.
mils   ig: milen.ju
14 czerwca 2010 19:29
😅Hiszpania! 😅
Wiesz.. to dopiero początek. Mnie urzeka ta różnorodność drużyn. Pierwszy raz usłyszałam hymn.... Paragwaju.
Pewnie mnie zabijecie, ale ja uwielbiam turnieje , gdzie nie grają Polacy.
A co do piłki brytyjskiej - to mam przyjaciela , z którym stale się o to sprzeczam. Ja lubię piłkę hiszpańsko/portugalską.
A wygrają Niemcy-jak zwykle.  😉
Ha, a ja mam przyjaciela który lubi tak jak Ty piłkę hiszpańską/portugalską  - ja angielska wiec też się sprzeczamy. Szczególnie źle było jak Manchester United grał z Barceloną - czyli 2 kluby którym kibicujemy się spotkały 😁 ale nikt nikogo nie zabił...

Reprezentację Hiszpanii lubię w sumie oglądac, ale nie kibicuję im 😉
Sigma ciekawe kto to jest to 3% naszego społeczeństwa i w jakim świecie oni żyją, że są nieświadomi hm.. formy naszych piłkarzy 😀iabeł: czysty matrix 😁 niestety w tej kwestii patriotką nigdy nie będę
branka- to już poważne fan cluby byśmy założyły.Mój znajomy-czeski-zatem międzynarodowe.
Włosi się męczą narazie.
ojj tam od razu emeryci 😂

😅 Włochy! Włochy! Włochy! 😅
Nostri azzurri - kiepsko,kiepsko. Ale ja też ich lubię -tak na trzecim miejcu.
/AC Milan i Inter/
JA bym nic do nich nie miała, jakby tak koszmarnie nie symulowali. Uwielbiam Włochów jako naród, uwielbiam ich kraj - ale symulowania w piłce nienawidzę 😀iabeł:
JA bym nic do nich nie miała, jakby tak koszmarnie nie symulowali. Uwielbiam Włochów jako naród, uwielbiam ich kraj - ale symulowania w piłce nienawidzę 😀iabeł:

No w drugiej połowie to muszą GRAĆ  a nie padać ozdobnie.
Bischa   TAFC Polska :)
14 czerwca 2010 20:59
Mistrzem symulowania i płaczu dla mnie jest Christiano Ronaldo  🤣
Kiedyś to się namiętnie kibicowało , oglądało mecze , nawet grało . Pseudonim piłkarsko-podwórkowy ? Van der Sar .
I tak dziś oglądając mecz Holandii , zabrakło mi właśnie w bramce van der Sara  🙁 Wciąż gra , mimo że ma przecież już 40 lat  👍 Jeszcze w ubiegłym roku był nr 1 w Holenderskiej bramce . Chcieli żeby zagrał na tych MŚ , grał nawet w eliminacjach kilka meczy , ale powiedział , że w jego wieku gra w klubie ( MU ) i reprezentacji to już zbyt wiele . Byłyby to jego 5 MŚ - pamiętam jak w 1994 wszedł w którymś meczu na zmianę . Wspomnienia , wspomnienia . Nie zobaczę go za dwa lata na naszych boiskach  🙁 Może chociaż jakimś cudem do nas przyjedzie Machester ?  🤣
Skąd mi się taka ksywa wzięła ? Jako "bramkarz" podwórkowy zawsze , od wielu , wielu lat się na nim wzorowałam i tak mnie kumple z "boiska" przezwali  😉

Heh, ja uwielbiam Sara. Aczkolwiek mógłby już kończyć karierę, bo licze ze Tomek zajmie jego miejsce(znamy go i bardzo kibicujemy w rozwoju kariery, szczególnie że jest piłkarzem naszego ulubionego klubu czyli MU, więc choć Sar jest dobry to...  😀 ). Chociaż nie wiem czy kiedykolwiek Sarowi dorówna.

PS Ja też na bramce stałam zawsze i nawet dobra byłam. Choć zdarzało się i gole strzelać w napadzie 🤣

A Cristiano owszem strasznie symuluje, ale już mniej niż kiedyś. szczególnie ostatni rok w MU się ogarnął. Ja tam go bardzo lubiłam zawsze, no może poza pierwszymi 2 latami w MU, jak zachowywał się jak totalny palant 🤣
Ruda_H   Istanbul elinden öper
15 czerwca 2010 09:42
mam już dość Mundialu, po ostatniej porażce Australii z Niemcami mam w domu małą żałobę narodową ... a to przecież pierwszy mecz 

a jak nie wyjdą z grupy ?  🤔wirek:  a miało być tak pięknie  💃

Bischa   TAFC Polska :)
15 czerwca 2010 10:32
Ja pierwszy raz od kiedy pamiętam mam w domu spokój . Rodzice się wyprowadzili - tata mecze ogląda "na swoim" . Nie ma krzyków , przekleństw i rzucania kapciami w telewizor . Bo tak u mnie oglądanie meczów (meczy?) szczególnie jak nasi grali zawsze wyglądało . Mundialu nie oglądam , ale wyniki śledzę na bieżąco . Wczorajszy mecz obejrzałam tylko i wyłącznie dlatego , że grała moja ukochana HOLANDIA .
Psia kość! Zaraz Wybrzeże Kości Słoniowej nawali Portugalii.
🙁
Nie wygląda to dobrze.
I dobrze 😀 Dawaj wybrzeże!


ech, miałam się uczyć 🙄
Korea Północna - Brazylia.
Jak przegrają to ich ponoć mają pozabijać.
I jeden tak płakał przy hymnie.
Oj będzie się działo zaraz.
Myślicie, że to prawda? Ja się boję, ze jak zajmą ostatnie miejsce w grupie to naprawdę ich zabiją. Masakra jakaś, ludzie oglądają piłkę by się rozerwać, cieszyć jak ich kraj wygra, piłkarze grają dla kasy czy sławy - a ci grają by nie zostac zesłanymi do obozu pracy :/
Myślicie, że to prawda? Ja się boję, ze jak zajmą ostatnie miejsce w grupie to naprawdę ich zabiją. Masakra jakaś, ludzie oglądają piłkę by się rozerwać, cieszyć jak ich kraj wygra, piłkarze grają dla kasy czy sławy - a ci grają by nie zostac zesłanymi do obozu pracy :/

Też tak pomyślałam. Już wcześniej. Jak Ghana grała i tacy bidni kibice szaleli z radości. Mieli taki transparent wyraźnie z tektury z odzysku. Oj -dlatego ten Mundial jest taki ciekawy.
Bischa   TAFC Polska :)
15 czerwca 2010 22:11
Kto grał w bramce Portugalii ?  😁
Czy ktoś prowadzi sobie tabelkę wyników?  🤣 Lubię to robić a zgubiłam niedzielne i poniedziałkowe wyniki meczy  😕 (tzn. ogólnie mecze. ^^) Ktoś ma?
dzisiaj Hiszpania! 😅
Bischa   TAFC Polska :)
16 czerwca 2010 09:57
Ja tam czekam na sobotę  😅 Mecz Holandia : Japonia , chociaż pewnie nie obejrzę  🙁 Zajęcia od 10 do 20  🙄 Są powtórki ?
[img]http://e3.pudelek.pl/p544/e8534b2b00157ae94c16c6da[/img]

Fajna jest ta piłka nożna.....

Szkoda tylko,że tak szybko emerytura się pojawia.
Bischa   TAFC Polska :)
16 czerwca 2010 12:41
Jeszcze raz - kto grał w bramce Portugalii ? Ricardo ?

Eduardo
kraj: Portugalia

Ricardo chyba nie ma wcale.

Ten był fajny.

Bischa   TAFC Polska :)
16 czerwca 2010 12:54
Z 1 ? A gdzie jeden z najprzystojniejszych obecnie (wg mnie) bramkarzy , mistrz karniaków  🤬  🤔

Widocznie już emeryt.
Bischa   TAFC Polska :)
16 czerwca 2010 13:55
To nie ten  🤣 Mi chodzi o tego :



Te oczy  💘
W sumie "tylko" 6 lat młodszy od van der Sara  😉

Edit za duże zdjęcie było  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się