Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Sluchajcie macie jakiś kontakt bezpośredni do użytkowanika Constantia?! dość pilnie potrzebuję się z nią skontaktować, a nie wchodziła na re-voltę od 17 stego.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
20 czerwca 2010 12:22
Już się skontaktowałyśmy 🙂
No to szkolenie w Lodzi w stajni Wiki uznaję za udane.Aczkolwiek moja mina w trakcie lądowania wielkiego samolotu Ryanair'a prawie że nad moją głową musiała być bezcenna oraz wielkie zdziwienie, że konie sobie nic a nic z tego nie robią. Właścicielka, super energiczna osoba, która chce przekazać jak najwięcej, wie co z czym się je i dlaczego. Aż mi się zachciało na rajd pojechać...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 czerwca 2010 20:06
thaya, Thaya, to może kiedyś się spikniemy na takim rajdzie, bo ja od pewnego czasu myślę o takim wyjeździe 🏇
Kto jedzie do Bronisina ? 😉 podobno z 40 koni bedzie  😲
Witam!
Mam do was pytanie: Czy wiecie coś na temat stajni w Ślądkowicach? albo jakiejś innej sportowej w pobliżu Pabianic? A i jeszcze jedno czy stajnia Wiki jest typowo rekreacyjna czy też można się nauczyć tam czegoś więcej niż "pięta w dół i palce do konia".
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
ślądkowice to piwki?
thaya, to może kiedyś się spikniemy na takim rajdzie, bo ja od pewnego czasu myślę o takim wyjeździe 🏇


na początek trzeba odrdzewiec, tylko nie ma gdzie.
Karla ta , ale nie wiem mieli do nas rzyjechac na zawody ale sie nie pojawili  😉
tak to Oni próbowałam się do nich dodzwonić ale dodzwoniłam się tylko raz i dowiedziałam się żebym zadzwoniła później bo oni gdzieś tam pojechali... ale tak naprawdę to nic nie wiem o ich stajni więc nie wiem też czy jest sens próbować dalej się z nimi kontaktować

łooo matko ale pięknie napisałam =]
Czy ktoś z Was wybiera się na konsultacje  z Panem Dysarzem do Arabiki?
green , ale czego ty konkretnie szukasz ? miejsca z koniem w stajni czy trenningów ?
treningów, gdzie będę mogła jeździć na koniach właścicieli stajni
tak już widziałam tę stronę ale tam nie ma zbyt wiele informacji nawet tej podstawowej ile kosztuje trening jak ktoś wie co i jak to bardzo proszę o informacje
a dlaczego akurat ta stajnia ? wydaje mi sie ze sladkowice stawiaja na hodowle bardziej a myslalas o ranczo w dolinie ? oni jezdza na zawody itp


u mnie w Rydzynach to praktycznie kazdy ma konia wlasnego i nie ma jak jezdzic  😉
w sumie to nie wiem dlaczego akurat ta, ot po prostu, chyba o niej się najpierw dowiedziałam ale jak znasz coś ciekawego to ja bardzo chętnie tylko dokładnie, jakieś namiary itp
myslam o tym ranczo  😉
a gdzie ona dokładnie jest??
a coś więcej o niej? byłaś tam??
najlepiej to zadzwoń i dowiedz się sama, z tego co pamiętam to ostatnio na którymś forum było ogloszenie że zapraszają na treningi na ich koniach do Ślądkowic... swoja droga uważam że warto.. konie fajne a i od ludzi mozna się sporo dowiedziec. A jeśli chodzi o hodowle to póki co z tego co wiem troszkę przystopowali
kkk to mówisz o piwkach??
kkk to mówisz o piwkach??


tak
a ty tam byłaś czy wiesz to od kogoś??
w ranczo , oni nas zawsze wioza na zawody i tam blizsze relacje  😉
a jak tam jest z trenerami i końmi i jak są prowadzone jazdy w ile osób i czy w zastępie czy nie? bo zastępów nienawidzę grrr
wydaje mi sie ze sa treningi jednoosobowe , zadzwon tam  😉
ok zadzwonię muszę się jeszcze tylko dowiedzieć co z tymi ślądkowicami nie wiem czemu ale jakoś chciałabym się tam przejechać i chyba oni są bliżej mnie no cóż zobaczymy ale jak by ktoś coś jeszcze wiedział to proszę jeszcze o jakieś informację
zobacz tu :  [[a]]http://maps.google.pl/maps?q=%C5%9Al%C4%85dkowice&um=1&hl=pl&rlz=1R2ADFA_plPL373&ndsp=18&ie=UTF-8&sa=N&tab=il[[a]]


ja mam stajnie w rydzynach a dalej jest wola kazubowa(ranczo) stajnia tez jest w Ldzaniu  😉 a i w Róży stajnia jest i w Leszczynach  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się