Kącik Ujeżdżenia

W Bolęcinie będą ZR-A 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 lipca 2010 12:51
Floo będziesz tylko z Florianem czy z Luandą też? 😎 Co jedziecie?

My mamy zamiar zawojować w naszej pierwszej Nce 😜 🏇
Strucelka no to trzymam kciuki 😅, a my jedziemy z dwoma rumakami 4*P(bo okazało się że elminacyjne do MPMK nie licza się do licencji :icon_rolleyes🙂 więc trzeba nadrobić 🤣
hehe Strucelka, ode mnie będą kciuki 🙂 my jedziemy wojować w Aro

caroline czy to jest ten anglik, o którym pisałaś że po Myoplascie czy innym suplemencie jedynie z lichego ogonka przypomina anglika 😉? wygląda naprawdę dobrze, szczególnie biorąc pod uwagę wiek
Strucelka, ja jednak pojadę do Aro ;-) no i również jedziemy już N 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 lipca 2010 13:46
Floo oczka do III licki zbierasz?
Ja stwierdziłam, że wolę spróbować Nki niż walczyć w Ptkach o II lickę, i tak nie jest mi ona na razie potrzebna 🙂

Disco :kwiatek: Ptki wojujecie? Co macie w planach jechać?

[b]Croopie[b/]  :kwiatek: szkoda 🙁 ale w Aro pewnie będzie fajnie, pojechałabym tam kiedyś, ale jak mam bliżej, to mi się nie opłaca 😉
Strucelka no trzeba uzbierać i zacząć coś konkretniej jeździć  😁
Strucelka my w Bajadro zaczęliśmy Nki jeździć 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 lipca 2010 19:37
I od razu wygraliśmy rundę 😉
Kyra z Hartpury
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 lipca 2010 23:55
Disco to oczywiście ja nie na czasie 😡 a jakie programy macie?
Ja jadę N-6, trenerka pojedzie N-8 🙂
lostak   raagaguję tylko na Domi
17 lipca 2010 07:38
powiem wam szczerze... ze nie wyobrazam sobie aro i zawodow w tej temperaturze... ja nie wiem jak to przezyjemy. 🙁 
lostaczku kochany wiadra z zimna woda i lodem, reczniki, zele w workach do zamrazarki, lodowki nawet tej samochodowej no i niezastapiona mietowa absorbina po przejezdzie- zobaczysz, ze dacie rade! kazdy kon w treningu bez probolemu zdrowotnego sobie poradzi, a Ty- woda, woda i wentylator- no i oklady z recznikow tez sie sprawdzaja!
trzymam kciuki! dacie rade!
ale podobno ma byc jednak z 5 stopni chlodniej na aromerowych zawodach! - niby niewielka roznica ale zawsze!
i miejmy nadzieje ze to sie sprawdzi 😀
od jutra ochłodzenie  😅
Koniczka sprawiasz, że odczuwam presję  😁
a poważniej, miejsce w rundzie było fajne, ale cieszą mnie procenty -  jeżeli wyjeżdżę podobne wyniki to będę z siebie (dość :emota2006092: ) zadowolona 🙂

Strucelka N6, N7, N9 🙂
wróciłam z zawodów na Partynicach - niby ogólnopolskie, poziom organizacyjny gorszy niż na towarzyskich, odczucia fatalne

organizator wymyślił inną formę klasyfikacji rund (inną niż w propozycjach), o czym nie poinformował zawodników w żaden sposób. zamiast tradycyjnej rundy C3-C4-C6, po rozegraniu konkursów okazało się , że runda to dwa najlepsze (!) wyniki spośród rozegranych konkursów C3,C4,C6.
regulamin PZJ wyraźnie mówi, ze runda to trzy konkursy:

Artykuł 4:

1. Zawody Ogólnopolskie w Uje d eniu.
Podział konkursów na rundy jest wprowadzony wyłacznie w celach
organizacyjnych i nie zobowiazuje zawodnika do startu rundami.
Organizator ma prawo przy podziale nagród prowadzic klasyfikacje
rundami. Za runde uznajemy wskazane przez organizatora w
propozycjach zawodów 3 konkursy rozgrywane na okreslonym
poziomie (np. juniorskim, młodych jezdzców itd.).


celem wyjaśnienia udałam się do jednego z organizatorów, prezesa miejscowego klubu. okazało się, ze na odprawie technicznej zostały podjęte takie ustalenia, ze liczą się tylko dwa przejazdy do rundy, mnie na odprawie nie było (była o 18.30, wtedy temp sięgała 37 stopni, przyjachałąm na miejsce znacznie później żeby nie transportowac koni w taki upał) nieobecni racji nie mają... ALE nie ma to większego znaczenia ponieważ były to zawody ogólnopolskie, które obowiązuje regulamin PZJ a takie ustalenie było z nim nie zgodne!!!
co to za pomysł, to można było jechać np tylko C3 i C4, bez kur a i tak wygrać?! chała

nikomu by to nie przeszkadzało gdyby organizator wykazał MINIMUM i poinformował zawodników o zmianie, mozna wywiesić komunikat w biurze- cięzko o listy startowe a co dopiero komuni8kat, można było kazać spikerowi ogłosić przez mikrofon - nic takiego nie miało miejsca, mozna było osobiście poinformować - nikt się nie pofatygował!!
efekt taki , ze niepotrzebnie tyrałam konia na konkursie o godzinie 16, przy nieboskim upale z myślą, że ukończę rundę, koń mógł odpoczywać
oprócz mnie były także osoby w identycznej sytuacji, dziwnym trafem zawodnicy jednego klubu, bardzo licznie reprezentowanego, zdali się wiedzieć o tym wcześniej bo od początku zapisane były tylko na dwa konkursy ...

orgaznizator nie zadał sobie trudu umieszczenia propozycji odpowiednim terminie (na dzień przed zgłoszeniem ostatecznym), co dopiero myśleć o wynikach, z których będzie łatwo wnieść co się tam działo

mało tego
nagłośnienie tragiczne - trzaski i nie słyszalne (np jadąc kur ledwo słyszałam swoja muzykę, nie wspomne , że urwali parę sekund na wjeździe)
rozprężalnia - wielka tajemnica gdzie jest, nic nie oznaczone, do wyboru : plac, na którym popyla rekreacja (rozprężałam sie w zastępie heheh), hala z przeszkodami w środku lub mały czworobok, kompletnie nieprzygotowany, bez płotków i liter

aaa no i sędziowie - rewelacja - tylko dwóch na konkurs !! w dodatku był tylko jeden liczący się sędzia

w ogóle atmosfera w czasie zawodów.. odczuwalne, ze wszyscy robią ci łaskę, nikomu nie zależy, ogólnie - bieda

niebawem na Partynicach CDI i MPMK ...

Czy znajdzie sie dobra duszka, która poczytała by mi program w Aro teraz na zoo?  🤣 Odwdzięczę się jakoś  :kwiatek: Już nie mówie ze przez 3 dni, ale na sob lub niedz byłoby fajnie, bo ze znajomych to każdy albo startuje, albo ma inne obowiązki i nie chce zostać z ręką z nocniku.  🏇
Aventia - spokojnie ktos sie znajdzie 🙂
jaki konkurs jedziesz?
Jasę jednak do Bolęcina 😅
po pierwsze bliżej, po drugie taniej, po trzecie bardziej mi odpowiadają programy 🙂
do zobaczenia więc 🙂
No to super ja na pewno bedę Wam kibicować w Bolęcinie, mogę również pobiegać z aparatem🙂
A tak teraz się zastanawiam skoro i tak w ten weekend nie mam nic do roboty to może pojadę w ramach urozmaicenia jakąś szaloną rundę L🙂 ale to jeszcze zobaczę, bo dopiero co przeczytałam programy.
Magdzior, aparat baaaaardzo mile widziany !! 😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 lipca 2010 15:35
Croopie super! to co jedziecie? 🙂

Magdzior zwerbuj aparat od p.Mikołaja 😎 Moim będzie się opiekować Kolebka, ale jak jej się odechce to mogę Ci oddać 😉

Ja w sobotę jadę P-1 na rozgrzewkę i N-6, a w niedzielę P-8 i trenerka pojedzie N-8 😜
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
19 lipca 2010 16:26
widzę że do Bolęcina spora ekipa jedzie voltowiczów 🙂  ja też się wybieram, choć przyjeżdżamy dopiero w sobotę, więc pewnie czworoboków nie podbijemy 😁 mam nadzieję że moja kruszyna będzie bardziej okrzesana.. choć pewnie małe  szanse na to 🤬

a przeglądam sobie rodowód Heńka... Strucelka mało że jeździłaś na folblucie w podobnym wieku, to nawet po tym samym tatusiu (bo domyślam się że chodzi Ci o folblucika z Bolęcina🙂 ) 😉 Heniek też jest po jedynym w swoim rodzaju Revlon Boy'u  😜
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 lipca 2010 17:00
Doma tak, Jasiek po Revlon Boy'u 😉
Witam.
Ja tu gościnnie wtrącę pytanko.
Czy ma ktoś może jakieś zdjęcia z Bajardo z eMPMK(2-4lipiec) najbardziej interesują mnie 4-latki
Z góry dzięki
Strucelka, w sobotę P-2, N-6, a w niedzielę P-4, N-8 😉
uf - zapraszam 🙂 galeria z Bajardo sprzed 2 tygodni 🙂
http://fotofish.host00.com/fotoZO/index.htm
Anaa, bardzo fajne zdjęcia, dziękuję ślicznie że mnie też złapałaś 🙂  :kwiatek:
disco, polecam się na przyszłość 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się