Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Niewidzialna chodzi Ci moze o ONE star'y, a nie all star'y? miałam takie niskie, są mocno zużyte ale mogę wstawić fotkę

Alabamka nie, u tego "Twojego", juz mi się mylą aukcje. Swoją drogą u tego "Twojego" są komentarze w stylu że buty przyszły w foliowym worku, albo że obok oryginalnych conversów to nawet nie leżały
ooo, te sa fajne  😀
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
28 lipca 2010 22:07
Papi, nie o one stary 🙁 Eh trudno, może na pocieszenie kupie jakieś inne  🤣
Graba.   je ne sais pas
29 lipca 2010 21:51
a ja chyba zamowie od tego: http://allegro.pl/item1169047036_trampki_converse_all_star_kolory_najtaniej_roz_37.html
Co prawda nie ma żadnych komentarzy, ale jest możliwośc pobraniowej paczki.
Nie! Dostaniesz szit z Chin, śmierdzące gumą i z wklęsłą podeszwą 😤 Nie ma takiej opcji, że by Conversy kosztowały 66 zł!
Graba.   je ne sais pas
29 lipca 2010 22:02
hanoverka, dzięki 🙂 właśnie zaczęłam szukać i chyba jednak nie zamówię, bo wolę zapłacić więcej, a mieć pewność, że oryginalne.

a tak btw, to po czym poznać oryginalne conversy?
incognito, wyśmienicie, bo już ich nie zakładam 😁 muszą mi się najpierw zabliźnić rany na palcach po ich drugim noszeniu..
Powiem Ci tak: najlepiej pójdź do sklepu firmowego w jakimś centrum handlowym, weź do ręki, pooglądaj, powąchaj, załóż, przejdź się. Są naprawdę fajnie zrobione, te tanie szity, to jedno wielkie gówno. Ja się ostatnio połakomiłam na jedne za 150 zł. Przyszedł taki szajs, ze masakra. Po pierwsze przyszły w jakiejs wymiętolonej foliówce (powinny być w oryginalnym pudełku) śmierdzące gumą na cały dom, podeszwa wklęsła, noski z przodu całkiem inne niż w oryginalnych(takie szerokie okrągłe, oryginały są lekko w szpic), cholewki krótsze. Najlepsze było to, że zamawiałam kolor light blue, czyli taki smerfowy, a przyszedł ciemny granat! Kłóciłam się z gościem na allegro, zrobiłam mu foty moich oryginałów i porównałam z jego. Stwierdził, że mam rację i zrobiło mu się wstyd, że taki syf sprzedaje. Kasę oddał szybciutko. Nie ma co żałować kasy na nie, minimum trzeba dać te 190-200 zł, a najlepiej pierwsze kup w sklepie stacjonarnym 😉
oryginalne mają podeszwę, i wkładkę z napisem converse, z tyłu napis all star, a jesli to low'y to z przodu też jest all star ale naszywka 🙂
Moze uda mi się odnaleźć zdjęcia tych podróbek to wstawię🙂
Alabamka nie, u tego "Twojego", juz mi się mylą aukcje. Swoją drogą u tego "Twojego" są komentarze w stylu że buty przyszły w foliowym worku, albo że obok oryginalnych conversów to nawet nie leżały

Znów pomyliłaś alergowiczów  😉
Faktycznie nie wiadomo co wam przyjdzie ale najwyżej pisze w  aukcji, że zgadza się na zwrot paczki aby tylko w takim stanie do niego dotarła w jakim je wysłał 😉
Muszę wybulić kasę i kupić  😀 Nawet jak będą podróbki to trudno bo są całe czarne  🤣
Zapomniałam jeszcze dodać, że zamawiałam rozmiar 43 (dla męża) i to 43 co przyszło wygladało jak 41 😀iabeł: Zielony trampek- oryginał, granatowy- podróbka.

Zdjęcia:Noski 

Uploaded with ImageShack.us

Wykonanie:

Uploaded with ImageShack.us

Porównanie rozmiaru:

Uploaded with ImageShack.us

Oryginał:

Uploaded with ImageShack.us

Poprostu widać, że oryginalne są takie mocne (jędrne, mięsiste :emoty327🙂  Szkoda, że zapachu wysłać nie mogę, bo śmierdziało okrutnie, myślę, że noga by się zbuntowała od nadmiaru chemii i pewnie wystąpiłoby uczulenie 🙄
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 lipca 2010 23:23
jak byłam w Turcji, to wszędzie można było kupić "conversy" za 25 lirów, czyli jakieś 50zł. Podróbka? oczywiście, tylko co z tego, skoro były identyczne i tej samej jakości co oryginalne? Nie oszukujmy się, jakość oryginałów też pozostawia sporo do życzenia, a płacenie ponad 200zł za metkę to gruba przesada (dla ścisłości- przetestowałam ogromne ilości przeróżnych trampków, i moimi ulubionymi pozostają granatowe z targu za 15zł, które nosiłam 6 lat- niestety zgubiłam je w czerwcu  🙄 )
Moje 2 znajome mają podróbki (jakieś pół roku temu nawet o tym nie wiedziały, ja je w końcu uświadomiłam  😁 ) Nie wszystkie są takie złe 😉 Jedna nosi podróbki rok, druga półtora i czasem mam wrażenie, że lepiej wyglądają od moich pół rocznych. No ale ja chodzę tylko w nich albo jak jest gorąco to w klapkach bo mi do wszystkiego pasują   😁
Nie wszystkie podróbki są takie złe ale rozumiem, że ktoś woli mieć oryginały bo 2 letnia gwarancja itd.   😉
Zdania zawszę będą różne bo każdemu co innego pasuje.
Ja niestety mam płaskostopie i chyba następne trampki kupię podróbki ponieważ mają szersze czubki  😀
czy ktoś z nogą 37 nie szuka soreli?
Jasne dziewczyny, jak nie przeszkadza wam to, ze towar jest podrobiony, ale metka jest i cena wiele tańsza to nie ma problemu. Dla każdego co innego. Mnie osobiście to przeszkadza. Tak btw, to wielu tych sprzedających można podać do sądu za sprzedawanie podrób, to jest zabronione. Podobna afera była z ciuchami Abercrombie 😉
sznurka, jakich jakich?
Nie oszukujmy się, jakość oryginałów też pozostawia sporo do życzenia, a płacenie ponad 200zł za metkę to gruba przesada (dla ścisłości- przetestowałam ogromne ilości przeróżnych trampków, i moimi ulubionymi pozostają granatowe z targu za 15zł, które nosiłam 6 lat- niestety zgubiłam je w czerwcu  🙄 )
zupełnie się nie zgadzam. Mam kilka par trampek [i innych rzeczy] z Conversa, jakoś jest bardzo, bardzo dobra. NIGDY nie zawiodłam się na tej firmie. Miałam też kilka par trampek z innych firm i zawsze rozwalały mi się po kilku miesiącach. Conversy mam parę lat i nie uważam, żebym za nie przepłacała.
slojma   I was born with a silver spoon!
30 lipca 2010 10:06
A co myślicie o takich balerinkach? Mnie urzekł kolor i chyba się skuszę?
http://allegro.pl/item1162241187_balerinki_adidas_kanti_r_36_2_3.html
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 lipca 2010 11:18
powiedzcie mi-jak mam stopę 24,3 to lepiej conversy 38 czy 39? 38 nie będa zbyt ciasne?
38,5 🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 lipca 2010 11:25
tak, tak, wiem 😀 ale jak nie mam możliwości połówkowej, to 39 pewnie..
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
30 lipca 2010 11:39
Najlepiej przymierz oba rozmiary, bo może się okazać że lepiej będzie ci się chodziło w lekko przymałych niz w za dużych.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
30 lipca 2010 12:56
slojma, cudowne są  😍
Ja strasznie żałuję, że mam jakąś dziwne stopy i żadne buty typu balerinki nie chcę się na nich trzymać  🙁
jako iż z tymi beżowymi się spóźniłam, kupiłam takie na otarcie łez 🙂 właściwie nie wiem, czemu je kupiłam, nie wiem do czego będą mi pasować, i ogólnie nigdy bym nie kupiła używanych butów, ale jakoś tak wyszło, że zalicytowałam i nikt mnie nie przebił...  🤔wirek: no to mam
http://allegro.pl/item1161222120_super_szare_szpileczki_zara_rozmiar_36.html

slojma
bierz absolutnie, śliczne!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 lipca 2010 13:08
wczoraj popełniłam takie buty: [url=http://www.heavyduty.pl/#kolekcja/162]http://www.heavyduty.pl/#kolekcja/162[/url] nie znoszę adidasów za kostkę, zostały kupione tylko i wyłącznie do strzelania (strzeleckie kosztują 800zł, nie stać mnie  😉 ) a jedynym ich zadaniem ma być trzymanie kostki.. ale już zaczynają mi się podobać, coś mi się wydaje, że strzelnicy to one dłuuugo nie zobaczą  😁
slojma   I was born with a silver spoon!
30 lipca 2010 13:45
No to biorę, a myślałam, że ktoś wybije mi je z głowy niestety...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
30 lipca 2010 13:49
Hehe, na re-voltowiczów zawsze można liczyć, ale jeśli chodzi o zniechęcanie do zakupów - to nie ten adres  😁 😁
slojma oczywiście, że bierz !  😎
Bo jak nie Ty, to ja to zrobię, boskie są  😁
sznurka, jakich jakich?

http://allegro.pl/item1169877824_totalny_szok_buty_na_zime_u_s_a_roz_37.html łądne ale nie na moją nogę, inaczej bym kupiła;]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się