Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

eee za daleko od 3miasta ! :P moze Torun ? 😀
wątek zamknięty
Ja tam nadal będę się upierać przy Wrocławiu, w końcu to miasto spotkań 😁 Hehe no i europejska stolica kultury 😅
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
02 sierpnia 2010 20:11
deborah, incognito, Nasturcja-Renata dziekuję za rocznicowe gratulacje :kwiatek:
olciak, arvile to cudne zdjęcie dzięki Fantazji 🙇
[quote author=maleństwo link=topic=14622.msg660505#msg660505 date=1280211354]
Raven, ani się obejrzysz, a będzie 8 lat i będziesz się zastanawiała, jak to możliwe, że on kiedyś taki dzidziak był...
[/quote]
Raven, no to już z górki 🙂

Póki co dla mnie to tak niesamowicie odległy termin 😉. Nie mogę uwierzyć, że juz nie przyjdzie do mnie właściciel ulubionego podopiecznego i nie powie "to na tyle". A ten miesiąc razem to ciągnął się bardzo 🙂
Nasturcja-Renata a w suwaczkach jakoś nie gustuję 😉
Vuko super elegancko, mimo że na zdjęciach mało co widać to i tak sa cudne. Jaki on wielki 😜
m0niSka śliczne zdjęcia! Super, że coraz lepiej się z Samem dogadujecie 🙂 A skaczecie coś?
Anaa czy Gerkowi się schudło nieco?
Dzionka Ciocia jest dumna, że nie próżnujecie 😎 A jak Twoja noga??
darolga podziwiam, że wytrzymujesz z taką rozpuszczoną burzą kędziorów na głowie 😉
deborah, rewir powodzenia na zawodach!
incognoto kiedy będziesz kastrować Napara? Ja też muszę zacząc coś organizować w kierunku odnabiałczenia mojego ogra...
wątek zamknięty
Vuko  - w  zasadzie  to zawsze chciałam poznać Wrocław 🙂

Ale można rozważyć jeszcze Kraków, to jest mój typ nr 1 😉
wątek zamknięty
Ja proponuje w miejscowości Piątek. Geometryczny środek Polski.Więc będzie najsprawiedliwiej ;P
wątek zamknięty
Kasija, Gosic, Angeel no ale Wrocław.... 😕
Raven Dzięki wielkie:] I jak śmiesz pokazywac sie tu bez zdjęć?! 🤬
wątek zamknięty
Wrocław druga edycja. Albo after party  🤣
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
02 sierpnia 2010 20:30
Vuko pokornie błagam o wybaczenie i obiecuję poprawę cośtamcośtamkiedyśtam :P 🙇 Może jutro coś z jazdy wpadnie... 😉
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 sierpnia 2010 20:34
Raven, ale ja dalej zdjęć nie umiem robić 😁
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
02 sierpnia 2010 20:39
Ale może jakiś inny, bardziej uzdolniony i dorozwinięty fotograficznie Murzyn będzie pod ręką... :P
wątek zamknięty
Raven, także wiesz, tentegotamtego. I z takim mistrzowskim fotografem zdjęcia nie mogą nie wyjść😉
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
02 sierpnia 2010 20:40
Koniczka ma talent do nieumiejętnego robienia zdjęć :P
wątek zamknięty
Oj tam, ważne, żeby był kontur konia i coś ładnego w tle i zdjęcie gotowe 😁
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 sierpnia 2010 20:45
Vuko, wierz mi, to nie jest takie proste 😁
wątek zamknięty
Koniczka uff to dobrze, że nie tylko ja jestem taka nieudolna. Próbowałam zamaskowac mój niedorozwój fotograficvzny, ale widzę, że nie muszę 😁

edit: się wcisnę z jednym zdjęciem z dziś:

foto by azhael (kolejny talent fotograficzny :hihi🙂
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
02 sierpnia 2010 20:59
Koniczka skup się: na takim małym ekraniku w aparacie widzisz konika, starasz się widzieć na tymże ekraniuku jego nóżki, główkę, dupkę i dziewczynkę/chłopca na rzeczonym koniku również (aby mu nie pożałowac rączki czy główki) i paluszkiem wskazującym naciskasz taki srebrny guziczek na górze aparatu.
Dla ułatwienia:
Konik:

Paluszek:

Srebrny guziczek:
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/DigimaxA7.jpg?t=1280779023[/img]

Ucz się!
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 sierpnia 2010 21:06
Zaczynam ćwiczyć 😁
wątek zamknięty
wlasnie wlasnie - dawno nie bylo spotkania!
Ja też jestem za Wroclawiem  🏇
wątek zamknięty
Szczery, co ty, przecież jeszcze żyje, to jeszcze nie pechowy 😁 ale zgadzam się- darolga, straszna bezmyślność i idiotyczne stwarzanie zagrożenia dla pasażerów i innych na ulicach.

Vuko, zainspirowana Tobą rozdziewiczyłam dziś offwhite i powiem jedno :zakochany:
A dziś widzę równie ładnie wyglądacie 🙂

Raven, jak tam źrebuch Twój? 😀
wątek zamknięty
Burza Off-white fajny, tylko baardzo niepraktyczny. Udokumentowane rozdziewiczenie?
A dzisiaj w bardziej stonowanych kolorach wystapiliśmy 😁
wątek zamknięty
Szczery, co ty, przecież jeszcze żyje, to jeszcze nie pechowy 😁 ale zgadzam się- darolga, straszna bezmyślność i idiotyczne stwarzanie zagrożenia dla pasażerów i innych na ulicach.
Ale jeśli samochód jest z automatyczną skrzynią biegów, ma dwa pedały, których używa się ZAMIENNIE, a więc potrzeba to tego JEDNEJ, dokładnie PRAWEJ nogi, a darolga ma LEWĄ  w gipsie to co z tego, skoro ludzie bez gipsu również jej nie używają do prowadzenia tego typu aut?
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
02 sierpnia 2010 21:34
Burza i jeszcze pal licho jak zrobi krzywdę tylko sobie 🙁 gorzej jak skrzywdzi innych uczestników ruchu

edit: rewir - masz może prawo jazdy? jeżdziłaś automatem? darolga stwarza zagrożenie chociażby dlatego, że nieopatrznie może sobie zablokować pedał - albo gazu albo hamulca (nawet "nie-używając-nogi-w-gipsie"😉 - i co wtedy ?
wątek zamknięty
rewir, bo niezależnie od tego czego ma używać, nie ma pełnej sprawności ruchów, może ją coś boleć, przeszkadzać. Dla mnie to bezmyślne.

Vuko, dla mnie praktyczny, 2-3 razy da radę 🙂 nie ma zdjęć, ale kiedyś może się dorobię 😉
wątek zamknięty
mam córe w jej wieku i nie wyobrazam sobie puscic corki w trase za kolkiem, jeszcze z innymi osobami w samochodzie, z noga w gisie.. sama zainteresowana jak zwykle robi z siebie hero jak to cisnęła 150 km i chyba nadal nie zmądrzała 🙄 dziewczyno co sie musi stac zebys ty sie opamietala?
wątek zamknięty
Burza no mój tez pociągnie ze trzy razy, ale ten trzeci raz będzie już trochę mniej elegancki:/ Tam gdzie zwykle wieszam siodło po zdjęciu go z konia, moje maleństwo ma uwiąz na korytarzu, a ma pewne zboczenie, mianowicie musi podotykać zaślinionymi chrapami wszystkiego co uda mu się dosięgnąć, i zwykle uda mu się dosięgac do moich padów. Zanim zdążę go przypiąć, to już mam oglucony pad 🤔

Co do jazdy z noga w gipsie, ja również nie wiem co w tym złego. Lewa noga jest zbędna przy automacie, więc gips moim zdaniem nie robi większej różnicy. Takia moja opinia.
wątek zamknięty
Hehe mniej elegancki 😀 się otrzepuje i jedzie 😉 musisz uciekać z siodłem od razu 🙂
wątek zamknięty
Chyba tak muszę zacząć robić, szybko zawijac siodło ze stajni 😁
wątek zamknięty
.

W czasie kolizji drogowej policjant może określić, iż sprawność psycho-fizyczna była ograniczona i to właśnie ona przyczyniła się do danej kolizji.


wątek zamknięty
edit: rewir - masz może prawo jazdy? jeżdziłaś automatem? darolga stwarza zagrożenie chociażby dlatego, że nieopatrznie może sobie zablokować pedał - albo gazu albo hamulca (nawet "nie-używając-nogi-w-gipsie"😉 - i co wtedy ?
nie. tak. skoro przejechała tysiąc kilometrów i nic się jej nie zablokowało to chyba, dała radę ułożyć nogę z lewej strony bezpiecznie. Sorry, ale jakby miała nie dać to okazałoby się to już we Wrocku.
wątek zamknięty
No no... jeździsz bez prawka?  😀iabeł:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.