KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

ehh cudne 😀 Szkoda że mi pod skokówkę nie wejdą ;/  a ten róż z nowej kolekcji jest w wersji Cross in?? Czy tylko stripe in?

Irish heavy cord?? szo, nie wiedziałam że takie produkują. A nie masz przypadkiem takich owijek??
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
18 września 2010 18:42
http://amigo-konie.pl/product_info.php?manufacturers_id=29&products_id=2999  czemu ta derka nie jest Wasza !! jest sliczna, ale i tak najbardziej to widze w niej Piorka 😀
wątek zamknięty
drogie, drogie..
ale przynajmniej u Euro-stara jakosc jest bez zarzutu, mozna ciurac, prac, ciurac i nadal to wszystko dobrze wyglada 😉


No niestety tego bym nie powiedziala...
Moj fioletowy drobno pikowany bardzo kiepsko wyglada. Poprzecierany od spodu straszliwie, a alca pady ani fair playe nigdy czegos takiego nie mialy.
wątek zamknięty
minerwa Piękna kolekcja  🤣

Szkoda że EURO-STAR nie ma czapraków vss  🙁
wątek zamknięty
dramka
jak to nie ma? ma tylko nie z kazdego rodzaju 🙂
mam w domu 2 plumy vss 🙂

crazy zawsze sie znajdzie jakis jeden wadliwy. te ciensze czyli piping czy light cord sa na pewno delikatniejsze ale heavy czy pady nie ma co porownywac do innych marek. pierzesz, ciurasz, ciurasz pierzesz a TOTALNIE NIC SIE IM NIE DZIEJE 🙂.

ja totalnie wy.leczylam sie z anek po nowych kolekcjach i dziekuej tez za eskadronowe brullanty.. nie ta jakosc za te cene..
wątek zamknięty
a ja wzielam wlasnie wszystkie moje czapraczki ze stajni i piore...😉

czesc sie juz wyprala i powiem wam ze impuls mi sie niedopral za ładnie  😲 i podkurczyl 30 stopni + persil

a znowu tani york wypral i dporal sie jak nie wiem  😲
wątek zamknięty
zgadzam się co do es- max i stripe in, piore, cioram, piore, cioram i NIC
wątek zamknięty
minerwa

"mam w domu 2 plumy vss" Eurostara?? Biore w ciemno!
wątek zamknięty
Akurat za cene jaka za niego dalam, nie mam pretensji, aczkolwiek zdziwily mnie te przetarcia, bo w innych czaprakach tego nie znalazlam, Az sie Sigma ost mega zdziwila widzac go po roku.

POdejrzewam ze w przypadkow padow  tak sie nie dzieje, tylko ta cena ich... Gdyby tak polowe tansze byloby super.
wątek zamknięty
To ja teraz opublikuje siebie...
1 zawody, takie towarzyskie 🙂

Pad Horsage + skrocone owijki Fairplay

wątek zamknięty
conorowa obłędne  😜
wątek zamknięty
Nie lubię takich kolorów, ale w połączeniu z Twoim srokaczem wygląda świetnie! 😜
wątek zamknięty
Mam ogromną prośbe  :kwiatek:

Czy ktoś może ubrac dramke w impuls moon (szary granatowa lamówka)

Czy można u nas dostac microfaser vss??
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 września 2010 22:47
dramka, ubrałam ci kobyła. wybacz ale nie stać mnie w tej chwili na nic lepszego 😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
18 września 2010 22:51
wydaje mi się że by ładnie pasowało, ten komplet w ogóle jest bardzo ładny !
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
19 września 2010 08:41
Dramka, ponad twoje siły jest wpisanie w google "eskadron microfaser"? 🙄 Troszkę własnej inicjatywy...
wątek zamknięty
Pursat Ale chyba ponad twoje siły jest czytanie ze zrozumieniem.  🙄 

👀  microfaser VSS  👀
wątek zamknięty
Dramka ale mi się wydaje ze prawie nie ma różnicy pomiędzy VSS a VS. Zwłaszcza ze niektóre modele w ogóle nie mają wersji VSS. Jest głównie DL, VSD i VSjest już traktowany jako skokowy.
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
19 września 2010 09:26
ale np. w eskadronach jest duza roznica miedzy vs a vss
wątek zamknięty
Ja nie widzę różnicy....
wątek zamknięty
xxagaxx Jest różnica, dla mnie kolosalna  😉

Microfaser znalazłam tylko na ebay  🙄

wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
19 września 2010 09:32
Dramka w ogłoszeniach jest ten czaprak ale chyba dl 🙁

tak: w ogłoszeniu natt92 jest ten komplet i inne ale juz VS
wątek zamknięty
Dzięki Medziik  :kwiatek

Nie wiem dlaczego w polsce nie mają vss  🙄  🙁
wątek zamknięty
Dramka wybacz ale pokaż mi gdzie?? Brown VS iceblue VSS:





tutaj vss leży na czapraku VSD gdzie różnicę już widać.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
19 września 2010 10:08
wątek zamknięty
xxagaxx

Miałam cottona VS, mam brillianta vss i mam impulsa vss i wszystkie się różnią wielkością (wysokością). Brilliant VSS jest najmniejszy.

I nie widze potrzeby pokazywania Tobie gdzie. Mi pasuje pod moje siodło i na budowe mojego konia VSS. Koniec kropka.
wątek zamknięty
Tobie moze pasować co Ci się podoba, nic mi do tego i guzik nie to obchodzi, ale nie zmienia to faktu że różnicy nie widać. Może mam inne czapraki, może każdy model, kolor jest w innych rozmiarach, nie wiem... Czapraki które mam Vs i VSS są IDENTYCZNE, nie ma różnicy.
wątek zamknięty
Może to zależy od kolekcji/ modelu, bo ja też miałam i VS i VSS i nie różniły się nawet 1 cm.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
19 września 2010 11:50
Osobiście VSD,VS,VSS nie miałam od wieków ..
ale np. w dl cottonach jest różnica cm każdy jaki mam różni się o np. 1-3 cm  😉,
new cotton jest długości normalnego cottona dl,
impulsy takie średnie długościowo,
a brillanty zawsze najmniejsze w porównaniu do reszty .. nie wiem jaka to zależność ale zawsze się różnią.
chyba tylko polopady zawsze są równe.

Nawet owijki zawsze zamawiam full, a raz opakowanie mniejsze a raz ciut większe jest .. tak więc oni tak chyba po prostu mają  😁

Anky np. ze starej kolekcji pod moim siodłem wyglądała masakrycznie bo była za krótka, a co dopiero mówić o tych jeszcze krótszych z tego roku  🙁
wątek zamknięty
conorowa: obłędnie!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.