Kącik Małolata...:D

naciol weź zmuś swój palec do wciśnięcia tego tajemniczego guzika "wyłącz" - potem już pójdzie z górki, jeśli chodzi o naukę. 😉
Przerażająca ;o Tylko trochę mało prawdziwa. Chciałabym mieć 3 na świadectwie, mogę sobie przepisać ocenę z pierwszego semestru na koniec roku, ale... ta historia jest tak cholernie nudna, nie zdaję jej na maturze, to po co mi ta trója?

okej, spadam. Życzcie mi szczęścia 😁
Szczęścia 😉
Ja też powinnam się wziąć za naukę.
ja też ...  😡
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 16:55
A ja nie. 😀 Trzeba było się pouczyć wcześniej, tzn. rano. 🙂
Jest tu ktoś z Łodzi? Potrzebuję pomocy w wyborze gimnazjum dla mojej siostry, bo do tego, do którego ja chodzę nie ma szans się dostać...  😵
ja nie . A tak w ogóle to macie już choinki w domach ? 😁 Ja mam .  💃
Łaaaał. U mnie zawsze ubiera się choinkę w Wigilię.
idziosława , musisz tak odddddddddddpowiadać ? jak ci nie poasuje to nie odpowiadaj 🤔
pandora   czaprakomania...XD
19 grudnia 2010 17:03
Prestige nie bądź niemiły  😕 idziosława ci przecież ładnie odpowiada
taa ...
A nie ? Przecież wypowiedziałam swoje zdanie. O co chodzi ?
idziosława - nic już .
Oj, małolaty, małolaty! Macie mega szybkie tempo, którego nie ogarniam 😉.
Jutro mam spr. z matmy i wiersz z polskiego na 1,5 strony, którego nawet nie zaczęłam się uczyć. Cała ja 😁.
Wczoraj byłam na wigilii stajennej i było naprawdę cudownie... A w szczególności jej późniejsza, nieoficjalna część w pokojach w gronie tych młodych  😁. Spałam dzisiaj może jakąś godzinę, bo o 8 rano kolega zarządził, że musimy mu pomóc nakarmić konie  😁  😵.
Patrzcie jak prestige wrócił to już ciekawiej jest  😎

Apropo " daru przekonywania ... "  😵 Poprostu jest to jedyna rzecz którą dobrze zrobie  😀 Jestem tak nieudolna że podpalając świeczke zapaliłam chusteczke i poparzyłam sobie rękę  😉 I to nie raz czy dwa albo trzy  😂

Pacia gdy byliśmy na cmentarzu z klasą to mój kolega prawie go spalił  😵
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2010 17:58
Prestige, głupie pytanie, głupia odpowiedz. Proste.
Hermes dokładnie  😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2010 18:07
Tak samo głupie pytanie tak jakby zapytał jaki kolor gaci mamy na sobie... 🙄
Haha, aporpos historii, ja jestem ostatnio zakochana w Czasie Honoru 😜
Uwielbiam książki/filmy których akcja rozgrywa się podczas II Wojny Światowej, a jak jest wątek miłosny to już w ogóle odpływam! 🤣

Vana przyjeżdżasz zwiedzać do Krakwoa czy w jakiś innych tajemniczych celach?

Wracam do biologii i historii, a potem razem z mamą pieczemy ciasteczka 😍
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
19 grudnia 2010 18:16
Haha, aporpos historii, ja jestem ostatnio zakochana w Czasie Honoru 😜
Uwielbiam książki/filmy których akcja rozgrywa się podczas II Wojny Światowej, a jak jest wątek miłosny to już w ogóle odpływam! 🤣

Vana przyjeżdżasz zwiedzać do Krakwoa czy w jakiś innych tajemniczych celach?

Wracam do biologii i historii, a potem razem z mamą pieczemy ciasteczka 😍


Ja też uwielbiam Czas Honoru i co niedziele wiernie oglądam  😍
A ja muszę się przyznać, że dziś nie wsiadłam na konia...  Za to wczoraj jak mi się cudownie jeździło, mmmm.  😍 Oby jutro (i w ogóle zawsze) mi się tak wspaniale jeździło, to już nigdy nie będę miała jeździeckiego doła.  😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2010 18:34
Caira, ja w sumie dzięki tym skokom sobotnim też jestem pozytywnie nastawiona 😀
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
19 grudnia 2010 18:38
Ja miałam jeździeckiego doła jakoś na początku listopada. Skoki na hali i same jazdy nie szły 🙁 było źle.
Ale jak spadł śnieg i można było jeździć na dworze to od razu humor wrócił  😀
a po dzisiejszej śniegowej jeździe mam wspaniałe nastawienie na całe święta!  🏇

(edit:literówka dosyć istotna)
ja również miałam z koniem fajną sobotę i również jetem pozytywnie nastawiona 😀
nightmare, ty to w ogóle masz szczęście, że masz hale. Ja całą zimę dzień w dzień trenuje bez hali i na dodatek skacze, jeżeli podłoże na to pozwala.
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
19 grudnia 2010 18:42
Caira

Ja mam halofobie,boję się cokolwiek zrobić  😲 te cztery ściany mnie przerażają,szczególnie,że nie mamy za dużej tej hali. Owszem,dobrze że jest,ale weekendy z koniem wolę spędzać na śniegu  😍
nightmare, halofobię to ja miałam, jak ze ściany szerokości 18 metrów musiałam w pełnym galopie wyjeżdżać na linię środkową na serię drążków 🤣 Wpakowałam się w nie milion razy, zanim mi się udało je sensownie przejechać 😂
Magia   Paaaadiczka xD
19 grudnia 2010 18:45
u nas też jest hala 🙂
Cudowne rozwiązanie. Byle tylko nie było zbyt wielu koni naraz, bo źle się jeździ jak za mało miejsca dla siebie i takie ograniczenie. :P
W sobotę nie jeździłam - po prostu z tego całego zimna totalny brak jakichkolwiek chęci.
nightmare, oo, a gdzie stoisz, bo wypatrzyłam u Ciebie pod nickiem, że z Wawy jesteś. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się