Kącik Małolata...:D

idziosława możemy zapłacić za wysyłke na spółke z głodnymi z Krakowa  😁

Nastraszyłyśmy Prestige trzeba mu życzyć powrotu do zdrowia bo jest w szpitalu i nie chce pisać ...
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 15:45
Pacia myślę, ze należy uznać ten temat za skończony... 🙄
Ja też, wymyślił nie odzywa się. Koniec, jego sprawa.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2010 15:48
Zgadzam się z mils.
Edit: Flygirl, historyczna jak historyczna, ja historii nie cierpię jak już wiele razy wspominałam, ale nie mogę doczekać się 3 klasy bo tam to tyko XX wiek, a mnie jakoś do tego ciągnie, zupełnie inna "historia" niż faraony i Napolełon 😉


O to, to! Ja tak samo! Mam już dosyć uczenia się o czasach, które są dla mnie totalnie abstrakcyjne. Jakby na to nie patrzeć, największy (i w sumie jedyny) wpływ na czasy obecne ma właśnie historia XX wieku, której nigdy nie udaje się przerobić w szkole, bo nie starcza czasu. Znając życie w przyszłym roku też nie dojdę do PRLu, bo powtórki do matury, bo czasu zabraknie, sraty taty... 🙄
Kucyk pijona!
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 15:50
kucyk właśnie, pijona! 🙂 Jak dla mnie te wszystkie starożytne epoki itp. to miały największy wpływ na nasz kraj. 😁
Słucham piosenek z Króla Lwa! 😍
mils już tam nie takie ważne czy miały wpływ, czy nie miały, bo pewnie tak naprawdę większa część historii miała wpływ na Polskę, nawet jak jej jeszcze nie było (ale myśl  :hihi🙂 słyszałam nawet kiedyś, że mieliśmy okazję mieć Madagaskar  😎
Mi tam chodzi o to, że nie potrafię sobie wyobrazić państwa Habsburgów za naszą granicą, ani wikingów pływających po morzach i oceanach, bo dla mnie to jakaś bajka po prostu, a XX wiek to się jeszcze spotyka za oknem...
No więc właśnie 😉 Do tego mam tak świetną historyczkę, że bardzo bym chciała zdążyć przerobić ten materiał akurat z nią. 😍
Ja mam za to tragiczną i żebym nie wiem jak bardzo chciała, potrafię skupić się tylko na 10 sekund, a potem to już tylko śpię  👿
Ja mam fajną Histe bo ona coś pyta , a odp jest w podręczniku za każdą odpowiedź jest 1 plus a 30 plusów to 6-tka no a na jednej lekcji można dostać nawet 50 plusów  😁 😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2010 15:59
Za to moja historia wygląda tak:
We wtorki i w czwartki mam na pierwszej lekcji:
Przychodzę 10 min po dzwonku, wchodzę do klasy "Dzień dobry, przepraszam za spóźnienie, ale za dobrze mi się spało"
Siadam do kogoś i albo usypiam albo rysuję karykaturę Pani 😁
Ja mam fajną babkę od polskiego , ale mam okropne lektury ( oprócz Krzyżaków  😍 ) Mieliśmy Opium w Rosole , i dostałem za to sześć . 😀 Ale nawet fajne , komunizm itd . Nie lubie książek typu " Szerlocka Holmesa " bleee .
Pre-pre-Presitge ?!
Jeszcze słówko o historii - na szczęście mam tylko 1 w tygodniu  😀
A teraz spadam do wosu, nie naprodukować za dużo do wieczora!  😉
idziosława - tak to ja . Coś nie tak ?
Nie skąd, tęskniliśmy za Tobą.
Pacia gdzie chodzisz do szkoły ?
Ja chodze do 37 na Złotym wieku  😉
Gimnazjum ? A gdzie się wybierasz do LO ?
Prestige, ty żyjesz!
A już myślałam, że w tym szpitalu wpadłeś pod wózek inwalidzki lub winda spadła czy coś w ten deseń...

W gimnazjum przeczytałam tylko jedną lekturę. I zdałam test na bardzo dobry wynik i jakoś do szczęścia mi tych lektur nie brakuje 😉
A zmierzch ktoś czytał ? Bo dla mnie ta książka jest " dziwna "
Te opisy Edzia  😁
Jego blady tors świecił w słońcu coś tam coś tam ... masakra .


cavaletti - ale śmieszne , moja babcia ma lepsze teksty (?)
Nie wiem jeszcze gdzie się wybieram  😉 Tak do gimnazjum a ty ?
Schodzę z kompa na razie dam bratu może potem wejdę pa wszystkim  💃
Prestige wróciło czucie w nogach?  😎
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2010 16:10
Prestige, i jak ci było w tym szpitalu? I co się stało, że w nim się znalazłeś?
Ja do 30 w Bieżanowie, niestety.
Idę do VI LO prawdopodobnie.
mam kąpiele w jakiejś wodzie i żele . 😀 Ale mam czucie , mam . Gdyby nie Pacia to bym nie napisał .  😜
Hermes - cały czas w nim jestem .
Prestige wróciło czucie w nogach?  😎

Prestige, i jak ci było w tym szpitalu? I co się stało, że w nim się znalazłeś?

Jesteście okropne, tyle się nacierpiał biedaczysko.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2010 16:12
Prestige, a gdzie leżysz? Ja też chcę szpital gdzie jest internet i komputer  😜
Moja mama mi przyniosła z moim notebookiem i netem bezprzewodowym . A w szpitalu też są laptopy ale 4 zł/h . Żdzierstwo . 😀
Hermes tak btw. to strasznie podoba mi się twój opis  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się