Końska rewia mody cz. V (2011)

szkoda ze kolekcyjne cottony sie sa tak dobrej jakosci jak limited
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
22 stycznia 2011 16:33
A masz jakiegoś limited ? Bo na fotce chyba tego royalblue, czy jak on się tam nazywa, wynalazłam. Masz może na koniu ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 stycznia 2011 16:33
idealne święto dla mnie! wpisuję na stałe do kalendarza  😁

dziewczyny widziałyście gdzies foty fire-red'a na koniu?
maigreen jest przepiękny w rzeczywistości. wcale nie taka żarówa. i podejrzewam że ten fire-red może być jeszcze ładniejszy od chilli. a zdecydowałam się na coś czerwonego. w ogóle z tych exclusive to jednam bede próbowała dokupić jeszcze lemona i może ten maigreen... chociaż tyle podobnych do siebie czapraków...
porównanie zieleni 1
porównanie zieleni 2
foty z reitforum.
wątek zamknięty
noen, na koniu niestety nie mam 🙁 ale kolor obłędny i myśle, ze dla kazdego konia bedzie pasowal
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
22 stycznia 2011 16:43
A dałabyś rade zrobić ?  :kwiatek: Byłabym bardzo wdzięczna 🙂

I poszukuje osoby która ma zdjęcie tego zielonego z limited na koniu  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 stycznia 2011 16:43
zielone sa 2 limited. limette i maigreen 😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
22 stycznia 2011 16:45
sei :kwiatek: Chyba się zdecydowałam 😁 A możesz wstawić tych dwóch zielonych fotki ? Bo ja nie wiem gdzie Ty je znajdujesz  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 stycznia 2011 16:55
maigreena jeszcze pod siodlem nie znalazłam. szukam. bo sama jestem ciekawa 😉
a tu limette.
foto
wątek zamknięty
Czy ten kantar : http://konik.com.pl/pl,product,1322240,kantar,college,collection,lamicell.html zgra mi się kolorystycznie z derką eskadrona z kolekcji Martim ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dziewczyny jak z jakością czapraków Fair Play ?  🏇
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 stycznia 2011 18:39
mam jeden fair play, ale prałam go raptem dwa razy. a mój kon sie teraz nie poci za bardzo wiec trudno cos ocenic - jakby sie dopiero, czy nie tracilby koloru itd. w samym użytkowaniu pod siodłem fajny. sztywniejszy nieco niż eskadron, ale to może za sprawą innej lamówki.

czy ktoś mógłby mi przypomnieć, który sklep ściąga rzeczy equest'a i podlinkować najlepiej katalog tejże marki?  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei, grene (www.sklep-grene.pl) ma na pewno jakieś equesty, ale nie wiem czy ściągają masowo.
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2011 18:51
sei u nas w koniu możesz dostać Equesta (czapraki, nauszniki, uwiązy, kantary, akcesoria dla psów)

FasOlka ten kantar jest jaśniejszy od granatu maritim
wątek zamknięty
pianissima2003, e to poniakowa czy tam S wisi w Końskim świecie do dziś 😉

SrokateSzczęście, lightblue 🙂
wątek zamknięty
Kamita01  ja mam opala i jestem baaaardzo zadowolona  😎
wątek zamknięty
To nie wiecie może jaki kantar pasuje do tej derki , oprócz samego kantara z kolekcji martim , którego jakoś nigdzie nie moge znaleźć  😵 , hm ?
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2011 19:04
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 stycznia 2011 19:05
vissenna, dzieki za info 😉 uwiązy widzę na stronie. kantary nie  👀 ale rozumiem ze jak sie wam powie (z katalogu) co sie chce to sciagacie?
edit: w jakiej cenie są ich kantary? pi razy drzwi, takie z podwójną regulacja?
wątek zamknięty
Bo ja się własnie zastanawiam nad Opalem a Diamond  😜
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2011 19:09
sei kantary są właśnie przygotowywane do wstawiania. Cena tych z podwójną regulacja i podszyciem 85-95zł.
Najlepiej napisać maila co konkretnie potrzebujesz - skontaktuje się ktoś z Tobą. 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 stycznia 2011 19:18
dziękuję za informacje  :kwiatek:
znalazłam katalog gdyby ktos chcial: http://www.equest-online.de/

a dla osób nielubiących uwiązy eskadrona dwie inne pasujące propozycje:
petrol-choco
obie kolekcje
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2011 19:23
hehehe sei masz oko, już jakiś czas temu się z kumpelą w pracy śmiałyśmy, że numer 3 ładniej pasuje do choco/petrol niż oryginał 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 stycznia 2011 19:34
jest ładniejszy. to prawda 🙂 jeżeli uda mi się zamówić od was łezkę chilli czy jakieś inne coś to z pewnością domówię też sobie uwiązy 😉
te everline pasuja moze gorzej, ale sa tansze a to dla mnie plus ogólnie ponieważ kupuje po dwa do kantara (wiążę na dwa uwiązy w korytarzu czasem). no i ten pasujacy do navy-green jest praktycznie cały navy. wiec sie szybko nie ubrudzi. bo jak wiaze ten kolekcyjny. i widze te biale kwadraciki na nim to aż mnie skręca  🤔wirek:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
22 stycznia 2011 19:38
bo jak wiaze ten kolekcyjny. i widze te biale kwadraciki na nim to aż mnie skręca
Hehe ja myślałam że się popłaczę jak kiedyś prowadziłam Kodera na uwiązie Maritim (który też ma elementy bieli) i gniady się ni z gruchy ni z pietruchy wytarzał, zapiaszczając cały uwiąz że nie nie wspomnę o kantarze, też Maritim  🙁  😁
wątek zamknięty
No to moje Rude mimo braku pogody doczekało sie zdjęcia 🙂

Czaprak Villa Horse heritage + owijki Villa Horse + Klaosze podszywane naturalnym futrem owczym Mustang
wątek zamknięty
Super!
wątek zamknięty
Hypnotize, ale mu pięknie w czekoladzie i te kaloszki- miód!
wątek zamknięty
Hypnotize  😍 Piękny czaprak.
wątek zamknięty
Hypnotize - Nie lubię brązów ale ładnie mu w tym zestawie  🙂
Ostatnio widziałam na ebayu, że używany czaprak z kolekcji sky poszedł za 4 euro  😵
wątek zamknięty
Hypnotize Śliiiicznny ten czaprak  😍 !!! Gdzie go kupiłaś ? Jakiej to firmy  🤔wirek: ? ( firme podałaś , nie zauważyłam )


4 euro ... ło matko  😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.