Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

W Końskim Świecie promocja dla subskrybentów newslettera, 20% obniżki na niektóre kurtki i bryczesy 🙂 polecam się do niego wpisać 🙂
CeraŁ   dużo dużo zmian..
09 lutego 2011 18:43
co do wyprz w Equi, na wszystkie dralony jest - 30 % na razie, kantary wszystkie też - 30 %, polopady tez - 30 😉 powinno byc - 40 jak przyjdzie większa część nowej kolekcji.
W Deca Okęcie owijki polarowe 4 szt. za 19,99. Kolory: błękitny, czarny, czerwony; mocne rzepy, dług. 4m.

Przecenione siodło GP 300 z 949 na 699, rozstaw łęku standardowy, siedzisko 17,5, terlica syntetyczna, wg metki skóra bawola ( nubuk "groszkowany"😉. Siodło sprzedawane z osprzętem (puśliska, strzemiona syntetyczne, popręg bawełniany). Mozliwość wypożyczenia do przymiarki i testów. Dokładnie takie: http://www.decathlon.com.pl/PL/gp-300-z-osprz-tem-11193972/
co do wyprz w Equi, na wszystkie dralony jest - 30 % na razie, kantary wszystkie też - 30 %, polopady tez - 30 😉 powinno byc - 40 jak przyjdzie większa część nowej kolekcji.


Na Cottony -40% też przyjdzie czas? 😀
w gnl od piatku -20% na rozne rzeczy🙂
promocje walentykowe?  👀
CeraŁ   dużo dużo zmian..
13 lutego 2011 07:32
Amigo - 20 % na prawie wszystko 😉 i tym sposobem dorwałam czarnego fair playa onyx i owijki elast-polar do tego a kumpela Eskadrona vs green  🏇 i między innymi świetny popręg żelowy za grosze...  👀 ii takie tam.
Zamówiłam  💃 Normalnie kosztuje 450zł  😎

http://www.zebra.bydgoszcz.pl/index.php?p368,zel-obszyty-futrem-medycznym-cso
Dramka, on jest tylko obszyty na zewnątrz futrem?? Bo w sumie my mamy w ofercie żele za 340 zł i są szyte jak mattesy- z futrem pod spodem też.
decathlon?  🤔

Futro jest tylko z przodu i z tyłu
Rzeczywiście  😀 Ale Ja mam dopasowane siodlo i z tym futerkiem pod żelem może zrobić się za waskie (jak z mattesem)

Thaya Jest u nas w sklepie?
były na starym Targo i biały i brązowy, teraz są na zamowienie
Szkoda że przegapiłam i nie pomacałam  🙁
Miałam go w ręku. Był kapitalny.
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
17 lutego 2011 19:56
Info w mailu ze sklepu......w Inter Api Wielka Zimowa Wyprzedaż.....

"Ceny niższe nawet o 70%!!!
Już od dziś, aż do wyczerpania zapasów, produkty z kolekcji Eskadron, Pikeur, Tattini, Fair Play, oraz wiele innych w super atrakcyjnych cenach. "

Czy mógłby mi ktos podac nr do sklepu inter api na stronie nie moge znaleźć  :kwiatek:
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
18 lutego 2011 16:28
Czy mógłby mi ktos podac nr do sklepu inter api na stronie nie moge znaleźć  :kwiatek:


tu masz: http://www.interapi.pl/pl/firma.html
Jeśli był ktoś w Inter-Api i orientuje się jak się mają ceny związane z wyprzedażą...to proszę o kontakt na pw :kwiatek: :kwiatek:
Widział ktoś może gdzieś na wyprzedaży termobuty w rozmiarze 38-39?
Widziałam za 129 ale nie moge teraz skojarzyć gdzie  👿
Koński Świat wyprzedaje na allegro termobuty Euro Star i są w rozm. 39.
Euro Star odpada- ma za szeroką łydkę🙁
Nie mogłam dzisiaj wyjść z Gildran  😁

Kupiłam kantary euro-stara za 79zł i różne drobiazgi
Dramka, a o ile ceny ogólnie poszły w dół? zostało coś tam godnego uwagi w profilu ujeżdzeniowym?  😉
30-40%

Zostały jeszcze czapraki ujezdzeniowe euro-star
Dziewczyny z zimowej wyprzedazy w Inter-Api z tego co widziałam to stara kolekcja Eskadrona - kantary, sporo czapraków z Tattini i Fair Play'a
CeraŁ   dużo dużo zmian..
23 lutego 2011 12:31
😅  😅 Zerkajcie na allegro - lada dzień nowe kurtki Pikeura z zimowej kolekcji w cenach ok. 200-350 zł !!  😅
Tylko już nie ma rozmiarówki  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się