pensjonaty w okolicach trójmiasta

Bay, na bank nie to.

Hanula, a to teraz rozumiem. Co do dyskusji, to nie widzę sensu aby tak się emocjonować  😉
no też mi sie wydaje ze nie, ale lokalizacja się chyba zgadza, i nawet wymiary hali - 25x76.
ale ta stajnia, którą podlinkowałaś jest w Bolszewie, a mowa jest o tej w Czeczewie  😉
aaaaaa, kumam - zrozumiałam, że zonk chodzi o Bacha 😉
W Czeczewie jest La Scalla, ta u Bacha jest gdzieś za Wejherowem, ale właśnie nie wiem dokładnie gdzie i jak się nazywa.

edit. chodziło mi właśnie o Bacha.
[quote author=_kate link=topic=87.msg897356#msg897356 date=1297630712]
ale ta stajnia, którą podlinkowałaś jest w Bolszewie, a mowa jest o tej w Czeczewie  😉
[/quote]

wlasnie byla mowa o podlinkowaniu Bacha 😉
czyli dobrze myślałam. i ten link to CHYBA to :P nic innego nie znalazłam.
a, to sorki. Źle zrozumiałam  :kwiatek:
Moze mi ktoś powiedzieć jak na dzien dzisiejszy wygląda w Czeczewie sprawa pastwisk? 😉
I czy ktoś ma jakies informacje, albo zdjęcia stajni w Maleninie?
ALice jesteś pewna ze chcesz iść do Czeczewa??  Ja słyszałam tyle niefajnych opinii że mi to miejsce w 100% wybiło się z głowy.
Ale ja tam wcale nie chce iśc😉 zadałam tylko pytanie😉
ALice jesteś pewna ze chcesz iść do Czeczewa??  Ja słyszałam tyle niefajnych opinii że mi to miejsce w 100% wybiło się z głowy.


ja nic nie słyszałam. A co TY słyszałaś? :>
sporo niefajnych rzeczy od osób które tam stały. Odnośnie stania koni na gównie, wyłączania światła na hali itp.
Alice sprawa pastwisk wygląda tak że na razie dopóki jest śnieg czynne są tylko nieduże padoki na kilka konia duże pastwisko będzie sobie odrastać i czekać do wiosny.
xxagaxx domyślam się od kogo słyszałaś te opinie i myślę że nie powinno się wyrabiać sobie zdania na podstawie tego co mówi osoba, która była w osobistym konflikcie z właścicielami. Nasze 7 koni stoi w Czeczewie bodajże od września i wszystkie wyglądają jak pączki w maśle, w boksach jest codziennie sprzątane do czysta, oprócz ceny 😉 nie mam na co narzekać. Jak to wygląda naprawdę najlepiej jest zobaczyć samemu na żywo
Hanula nie słyszałam tego do jednej osoby, nie wiem skąd to zakładasz. Właściciel jest konfliktowy, ciężko z nim się rozwiązuje problemy. Dla mnie stajnia skreślona i tyle.
Alice sprawa pastwisk wygląda tak że na razie dopóki jest śnieg czynne są tylko nieduże padoki na kilka konia duże pastwisko będzie sobie odrastać i czekać do wiosny.


Dzięki  :kwiatek:
Czeczewo totalnie rządzi, niestety. Niestety, bo mam daleko  😕
xxagaxx więc od kogo jeszcze słyszałaś takie opinie? Ja też stoję w Czeczewie i nie mam na co narzekać, a Właściciele są zawsze pomocni, a nie konfliktowi. Polecam wpierw przejechać się do stajni i zobaczyć, a nie wypisywać plotki.
I czy ktoś ma jakies informacje, albo zdjęcia stajni w Maleninie?
a no, mam informacje, z samymi zdjęciami ciężko bo to głównie Rewir na pastwisku 😉 Co byś chciała wiedzieć?
sporo niefajnych rzeczy od osób które tam stały. Odnośnie stania koni na gównie, wyłączania światła na hali itp.

Och, ja też się niestety domyślam kto o la scalli takie niefajne rzeczy opowiada <załamka>. A tak a propos to u was w owczarni na czym konie stoją przepraszam.? NO WŁAŚNIE. postawili hale a' la balon I CO, i balonik odleciał ;(.  Wcześniej zresztą też się wasza "hala" rozwaliła.  😂 . Za jeździectwo byś się lepiej wzięła a nie takie bzdury wypisujesz, a co do właścicieli to naprawde mili ludzie,nie konfliktowi ,można ich o wszystko poprosić, i w porównaniu do "owczarniaków" nie grzeją dzień w dzień  👍 . Stajnia jest naprawdę piękna:
-boksy czyszczone codziennie 😂
-solarium
-hala (20x40)
-karuzela
-myjka zewnętrzna
-myjka wewnętrzna z ciepłą wodą
-lonżownik
-plac wysypany kwarcem
-profesjonalni instruktorzy
-przepiękne terny
-padoki i pastwiska
-hotel z restauracją (w budowie)

- i przedewszystkim MYŚLĄCY STAJENNI
Grr jak masz jakiś problem to idź do terapeuty a nie wyskakujesz w wątku o stajniach z moim jeździectwem?? Kompleksy??
Mój koń nie stoi w gównie, i mam gdzie jeździć. Nie wiem po co wrzucasz na stajnię w której stoję, widocznie nie wiesz jaka tu jest sytuacja. Ja nigdy nie napisałam że jest tu cudownie, problemy z halą raczej też nigdy tajemnicą nie były, wiec przykro mi, ameryki nie odkryłeś/aś.

Jeśli chciałaś/eś pochwalić swoją stajnię to pisząc takim żałosnym tonem raczej Ci to nie wyszło.
Anonimowo to łatwo sobie na kogoś powrzucać, nie?
nie ma potrzeby cytowac poprzedniego posta

Nooooo może masz za dużo czasu jak siedzisz i takie rzeczy wypisujesz na inną stajnie, a tam gdzie stoisz lepiej nie jest ;( A to z tym gównem to już mnie dobiło ;((((( Jak ty możesz cokolwiek o czystości mówić ,pamiętam te czasy jeżdżenia w owczarni, kiedy wychodziło się z samochodu i łaziło się po końskich kupach ;(, 
ty też najwyraźniej nie wiesz jaka sytuacja panuje u nas, zejdź na ziemię 😵

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji postow
La Scala jest stajnią czystą, ba najczystszą. Oprócz codziennego sprzątania do czysta i ścielenia, wybierane jest po południu z boksów. Konie karmione są indywidualnie, obsługa i właściciele stosują się do zaleceń właścicieli. Mało tego stajenny potrafi zadzwonić do właściciela i zapytać, np. czy koń ma stać w tej derce, bo właściciel zapomniał zdjąć.
A właściciele stajni są przesympatyczni, kompetentni i traktują właścicieli koni  jak klientów, o których należy dbać i zabiegać. W stajni jest zawsze porządnie, czysto i spokojnie. I to się chyba niektórym nie podoba 😉
Tak jest: bardzo czysto, porządnie - infrastruktura i całość obsługi bez zarzutu. W dodatku przemiła atmosfera. Niestety, takie są realia  🙂
deborah   koń by się uśmiał...
18 marca 2011 07:50
Grrr., to że bronisz stajni jest ok. ale sposób w jaki to robisz daleki jest od ideału...
to nie miejsce na osobiste wycieczki.
Jak widać xxagaxx stajni nie widziała nawet na zdjęciach ale wypisuje głupoty bo... kto wie po co.
A to że wywołało to wzburzenie u tylu osób świadczy tylko o tym że pisze po prostu nieprawdę i tyle. Jak dla mnie temat skończony.
Grrr., faktycznie netykietą się nie popisała, ale poruszyła ciekawy wątek.
Mianowicie: Owczarnie zapamiętałam niestety jako okropnie brudne miejsce z wieczną rotacją niekompetentnych pracowników. Zmieniło się coś na plus za sprawą nowego dzierżawcy?
Grr ja nie mówię że nie wiesz jak wygląda stajnia, tylko jaka jest SYTUACJA stajni.. z czytaniem też masz problem?? Co ma stajnia gdzie ja trzymam konia do twojej? Co ma moje jedziectwo do stajni? Reprezentujesz tak niski poziom robiąc wycieczki osobiste że szok. Już mówiłam jak masz problem to pisz na pw a nie śmiecisz w tym wątku.

Arwena ja napisałam co usłyszałam od znajomej osoby. Po czym ktoś zapytał dokładnie co słyszałam. Nigdy nie napisałam że byłam widziałam i to jest objawiona prawda.
Jak ktoś będzie chciał konia wstawić to i tak tam pojedzie i sam zobaczy. Ktoś ma o tej stajni złą opinię która została przedstawiona, po to jest ten wątek... Bzdury to widać ty piszesz bo kompletnie nie wiesz o co chodzi.  😵


Rewir sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana i nie będę pisać o tym na forum. Mogę Ci powiedzieć jak jest teraz: gnój nie zalega miesiącami przed stajnią, wyrzucane jest raz w tygodniu, codziennie dościelane, został jeden pracownik, dochodzi paru do wyrzucania. Stoi hala, podłoże jest bardzo dobre i systematycznie poprawiane. I to wszystko co tam można zrobić. Dalej stajnie wymagają remontu, podobnie jak większa część padoków, myjka itp. No ale tu niestety trzeba by zainteresowania właściciela.  A Ty już dobrze wiesz jaka jest w tej kwestii sytuacja.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 marca 2011 18:23
Byłam przedwczoraj w Czeczewie i stajnia wygląda super. Luksusowo, ciepło, miło, kulturalnie, właścicielka też zrobiła na mnie miłe wrażenie. Tylko placu kwarcowego nie widziałam. Widziałam plac na którym powstanie podłoże kwarcowe. Myjki wewnętrznej też nie widziałam, ale może dokładnie nie szukałam, bo byłam tylko w dwóch stajniach.
Gillian   four letter word
18 marca 2011 20:00
hehe dziś mi się nudziło i czytałam ten wątek od początku - między innymi opinię xxxagi o Owczarni, że nigdy w życiu, że masakra itd 🙂 jak to się wszystko dynamicznie zmienia z upływem czasu 😉 ale to chyba tylko dobrze świadczy o stajni, skoro na tyle podniosła poziom, że wprowadził się tak ktoś, kto wcześniej był bardzo na nie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się