hucuły.

Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
30 marca 2011 15:30
Wafel PRZECUDNY!
Jak wykąpie moje stwory to postaram się o zdjęcia  😁
Maddie
wafel to jest cudo :kwiatek:
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
30 marca 2011 15:41
W tatusia głupek wdany jak nic. Ciągle toto usyfione chodzi  😁
Ale jest na prawdę rewelacyjny *.*

Za to Wartka ma charakter boski - po prostu człowiek jest jej guru i koniec kropka, koń się nie odczepi.

Mamy jeszcze źrebola Primusa - takie toto dziwne, indywidualista okropny, w pierwszym tygodniu życia już potrafił od matki odejść i był gotów iść na samotny spacer (matka do stajni a źrebak powiedział, że zostaje na dworze i nie ma opcji  😁 ).
Się nam źrebaki porobiły 😉
Maddie
Fajnie że masz taką rozbrykaną gromatkę 😀
Płochacz przypomina mi Lazura z naszej stajni, normalnie strasznie podobni 🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
30 marca 2011 15:58
koniara79 a po kim Lazur? Wałach, czy ogier?  👀
Lazur to wałach (chyba z Gładyszowa)
Piaf - Lawenda

http://www.bazakoni.pl/horse_117605.html
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
30 marca 2011 16:39
Bardzo ładny koń.
Zresztą jak wszystkie 'Piafy'  😍 😍 😍 😅 😅
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
30 marca 2011 17:01
Całkiem inny 😉
I strasznie malutki. Moje to o 11.5 cm od niego większe  😁
To zdjęcia Lazura takie śmieszne jest, wyszedł jak nie on hehe
A co do wzrostu, to ty masz dużutkiego, Lazur jest z tych naszych czterech najwyższy (najmniejszy jest Piryt - 131 cm).

A co do Piafa, to po nim jest jeszcze Ciosek:

http://www.bazakoni.pl/horse_115805.html


Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 marca 2011 18:24
Maddie Wafelek cudny 💘
A Płochaty wygląda pod Tobą jak kucyk 😀 jak był w Nielepicach to był najwyższym koniem i zawsze robił wielkie woow 😁
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
30 marca 2011 18:45
Strucelka toż to mały konik jest  😁

Ale to bydle jest okropne. I nie do nauczenia niczego... Jak pod siodłem dajemy radę, trochę czasu trzeba mu dać i jest cacy, to tak jak muszę go w ciasnej stajni przeprowadzać koło grzejących się kobył...  😵 Wiadro + owies + jabłuszka + chlebuś i daję przez całą stajnię szybko, a koń leci za mną... Kobyły zadami się w boksach ustawiają, a koń za wiadrem leci  😂
Nooo i cała stajnia się śmieje jak Magda wyprowadza "napalonego ogiera"  😁
Ale ten jego ryk... Rży jak zarzynane prosie. Muszę go kiedyś przyłapać i to nagrać...
Maddie- świetna brygada. Ja mam lochę kwiczącą to możemy się dograć.
Maddie co do zabijanego prosiaka niestety się zgadzam!  😂
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
30 marca 2011 19:54
Maddie  normalnie  zakochałam  się  w Wafelku 😀  😍
więcej  zdjęć  prosimy 🙂  :kwiatek:
Kastorkowa   Szałas na hałas
30 marca 2011 20:29
Ja tak samo Płochacz i ten jego ryk toż to woła o pomste do nieba dla uszu
koniara- a Twój L-Oktet podobny z ryjka do Witki.

Te nasze małe dwa ogierki są niezłe gaduły, narazie to dźwięki chrypiące , ciekawe co będzie później. A dziś żałowałam , że aparatu nie miałam -F (ciągle bezimienny) dębował, walił z zadu z krzyża i rura przed siebie, jakieś ADHD chyba. Poranek dużo bardziej spokojny.
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
30 marca 2011 20:52
To jest piękne... Niedziela, godzina 12, Magda i Płochacz jeżdżą. Ludzie po mszy wychodzą z kościoła, patrzą: "O konik! Jaaaaki ładny!" a Płochacz dostaje w tym momencie potitańca, wali z krzyża, skacze jak opętany no i ... RŻY  😂 Miny ludzi: BEZCENNE. Tylko się rozglądają co to za bezbożnik świnię zabija w niedzielę, gdy w kościele być powinien  😁

Proszę porcję Waflowych zdjęć:




Przepraszam za tego brudasa (  😡 ), ale wtedy miał etap "wypłosz" i "nie dotykaj, nie rusz!". Teraz ma świetne, grube futerko i jak urósł!  😍 Zdjęcia z końca stycznia - miał tu prawie dwa miesiące (urodzony w Mikołaja 😉 )

Z serii Z MARCA: Dzieciak z patykiem ( wziął w pysk i latał z nim... Ostatnio porwał mi woreczek ze szczotkami i szalał z nim i nie chciał oddać  😁 ):



I Płochaty z głupim spojrzeniem niewinnego kucysia pozdrawia 😉


I już uciekam, bo zamęczę tymi zdjęciami  😡
mały ma śmieszną odmianę na czole. 🤣 jest, a jakby nie było.
dzieci brudne dzieci szczesliwe🙂 i na takiego on wyglada😀 wiec nie przepraszaj ze brudas!🙂 to jest cudne!
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
31 marca 2011 15:11
Maddie - ukradnę Ci go  😍 😍 😍


Zetknęłyście się może z którymś z tych koni? http://www.bazakoni.pl/database,op-show_siblings,horse-7603.html  (po Wabigon od Fama) . Interesuje mnie ich charakter.
marysia550 osobiście nie, jednak znam córkę Wyrwy - kl. Luba. (Zresztą to matka mojej Law). Bardzo dobry użytkowo koń, dzielny, wytrzymały i dający dobre źrebaki.  🤣
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
31 marca 2011 19:29
ja z Fatrą.
(jeśli to ta o której myślę  :cool🙂
miałam z nią styczność krótko, ale mimo pochodzenia z dzikiego stada, była bardzo łagodna.
Miła dla ludzi. Btw. ładna . Nawet posiadam jej zdj
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 marca 2011 19:39
Wyrwa była bardzo dobrą użytkową klaczą i dawała dobre źrebaki. Luba najlepsza 😎 😀iabeł:
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
31 marca 2011 20:11
Fatra rok 2008
Witam, nie wiem czy piszę w dobrym wątku, czy ktoś z Was zna może jakieś stadniny organizujące w lato rajdy na koniach huculskich i mógłby jakieś polecić? 😉
Fatalita ja Ci mogę polecić z całego serca rajdy organizowane przez SKH Nielepice. Informacje pojawiają się regularnie na ich stronie - www.nielepice.com.pl. (W sieci krąży jeszcze druga strona, nielepice.com, ale to nie jest strona TEJ stajni.)
Rajdy prowadzą tam doświadczeni ludzie, zbierają się zazwyczaj super ekipy, no i można podziwiać rewelacyjne widoki Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
SKH Gładyszó-Regetów po Beskidzie Niskim oraz BPN po Bieszczadach oczywiscie
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
02 kwietnia 2011 19:02
Żurawiejka w lubelskim po polesiu 😉
www.huculs.eu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się