Howrse gra :)

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 kwietnia 2011 18:19
No nieee... będzie trzeba plany zmieniać 🙄

Gdyby nie moje ograniczenie internetu to bym wam zrobiła to 1,2 PG ale mogę dopiero w weekend :/

A z wczorajszego (?) krycia rożki---> ROŻEK!
Nasze horse jest opóźnione ;/
jakieś fajne coś dali do ang. coś z nowymi koniami.
i nowy koń Falabella.
ale szkoda że soli nie ma ;(
końmi. = będzie to na polskim. falabele też. nie wiem dokładnie co dają, ale na 99% będą w rogach i powinna być taka promocja jak rok temu na angielskim, nie pamiętam o co dokładnie chodziło, ale hoduje się jakieś jajko itd.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
05 kwietnia 2011 19:14
Ze względu na dużo wolnego czasu ( chora siedzę w domu) oferuję: 😅
-blupowanie koni,
-podwyższanie PG o 1,20
-zajmowaniem się końmi 😉
Jak coś opisać na PW 😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
05 kwietnia 2011 19:15
Ma ktoś na zamianę róg obfitości (na polskim howrse) 🙁?
Zaoferuję:
-konika morskiego
-rzepy( mam 29)
-czarna orchideę
-złote ostrogi
Ze względu na dużo wolnego czasu ( chora siedzę w domu) oferuję: 😅
-blupowanie koni,
-podwyższanie PG o 1,20
-zajmowaniem się końmi 😉
Jak coś opisać na PW 😉

Polecam ! 😀
Sprzedam ostatnią Klepsydre Kronosa za 35.000 eq 🙂 PW
Kto rano wstaje pokrywać rogi? pokryje mi ktoś? błaaagam. dam coś z cr w zamian <3
ja może  💃
Dzis wykonana przeze mnie prezentacja 🙂 
Jak się podoba?
Bo dziewczyna której robiłam mi napisała że oto najpiękniejsza prezentacja jaką miała  😀
Pliss! jak doblupować konia? jest to arabek, prędkość i ujeżdżenie pogrubione, reszta nie, ponad 20 zawodów wygranych.  Zatrzymało mi sie na 91.85 i za diabła nie rusza dalej 🤔 daje go na zawody, robie przejażdżki, lekcje i nic, jak stoi tak stoi 😵 może coś źle robię. Chce sama wiedzieć jak to robić wiec może ni ktoś konkretnie poradzi :kwiatek:
Ema_6   Liberty *22.1.2011* <3
05 kwietnia 2011 20:09
byc moze mosisz poczekac do jutra zeby przez noc sie cos tam zrobilo i bedziesz miala 100 blup jutro  😉
Dunkaa, pokrywasz? byłabym wdzięęczna <3
zaprosisz?
baia
zależy czy wstane  😂
więc ide zaraz spać  😵
Ema_6 on stoi mi już tak od kilku dni z takim blupem, codziennie nad nim pracuje i nic 🤔 dzisiaj go dwa razy postarzałam i jakby sie zaciął.
Watrusia podaj link do tego konia to zobaczymy i może coś nam się uda zadziałać 😉
zły 😁 wejdz na tego konia- potomstwo, tam bedzie "potomstwo konia xyz" to klikasz w jego imie i to bedzie link-ta str.co sie otworzy  :kwiatek:
Zestaw Hery sprzedam za 45.000 eq 😀
taak :kwiatek: 😅 ja lece spac 😉
musisz jeszcze pogrubić wytrzymałość.
ok, ale co mam z nim robić? jeżeli na zawody to jakie? bo mi sie repertuar skończył 😵 tak samo z przejażdzkami? które podnisą jego wytrzymałośc?
długie przejażdżki(obojętnie które😉 ) a z zawodów to chyba biegi przełajowe,ale nie jestem pewna.
Ja otwieram jeszcze kolejny RO i liczę na śmieci. Baliosa nie dostane na 1000000% ale może trafi się coś z CR.... choć wątpie ;|
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
05 kwietnia 2011 20:54
Watrusia, chcesz to mogę ci to jutro zrobić 😉
Legion powodzenia!  :kwiatek:
Hawana, Bay dzięki :kwiatek:, mam nadzieje że mi sie uda. Hermes jak mi sie nie uda to sie do ciebie zgłoszę  :kwiatek: dzięki.
yesad   Blondynka z mózgiem (:
05 kwietnia 2011 20:57
[s]kończe z kontem na polskim, i mam tam jednego passa... chce się ktoś za coś wymienić (daje mu na pl a on mi na ang)? :konik[/s]:
Hawana, powodzenia za śmieci? xD
i tak wiem że będą śmieci, nawet nie marzę o Baliosie bo tak samo było ze Sleipnirem , Mgłą i Snowem ;]
YEASAD ja chcęęęę!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się