Howrse gra :)

kto pomoże przerzucić złote jabłko i krew meduzy ?
potrzebuję dla tego konia do GP 🙂
ja moge, ale za 10 minut ok ? : >
oki  🙂 dziękuję 🙂

pierwszy wyblupowany przeze mnie koń  🏇 http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=2789159
już nie będę musiała nikogo prosić o pomoc 🙂 jeszcze tylko dokończyć treningi, dać złote jabłko i krew meduzy i idzie na GP 🙂
czwarty bezróg pod rząd...  😵
ej, mam wielką prośbe, wyślecie pare pktów na limonkowa. ?   :kwiatek: :kwiatek:



zaraz podeśle jeden 🙂
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=2644088 skończyłam 🙂  🙂 😅 Teraz zabieram się za następnego.  🙂
Dunka jak z tym przerzucaniem ?
już patrze, tylko tak mi muli howrse  👿

jedną możesz na hodowcax, a drugą na koniaraa1212
oki 🙂

ta mam limit na tych kontach  👿 👿 👿 przepraszam za kłopot  😡
spoko  :kwiatek:
jupi 🙂

Zaakceptowałeś/aś wymianę przedmiotu. Do Twojego konta dodano: 1 x Zestaw Nyks!
za co ?
za 2 RO bo stwierdziłam, że nie chce mi się ich przerzucać a za zestaw Nyx z chęcią dałam 🙂
za 2 RO - Twoja propozycja wymiany została zaakceptowana. Do Twojego konta dodano: 1 x Zestaw Nyks!
Kupie jakieś stare konie powyżej 25 lat!!(tylko prosze nie o ceny z kosmosu :hihi🙂
[s]PILNE potrzebuje orchidei mogę sie odwdzięczyć chymurką lub ostrogami!![/s]
Witaj,

Brałeś udział w wielu zawodach. Wędrowny koń: Pionier przyszedł dotrzymać Ci towarzystwa przez 5 dni.
Nie przybył z pustymi rękami. Przyniósł:

■Jeden Róg Obfitości
■10 punktów dorastania
■3000 Equus
■20 jabłek
■20 rzepy

Wędrowne konie, to konie, które spędzają u Ciebie kilka dni. Możesz się niemi zajmować i je postarzać, ale nie możesz ich sprzedać i rozmnażać. Aby zobaczyć konie, które już Cię odwiedziły, sprawdź specjalną stronę.

Udanej gry,
Zespół Howrse
😅
Pomoże ktos przerzucić RO na[b] -licja-? Pilne![/b]
kupię:
-jednorożca czystej krwi[ klacz /ogier ], tylko błagam niech to nie będzie Koń achał-tekiński, najlepiej źrebaczek... za kasę, bez kuponów 🙂
-stare konie bez kamienia 🙂
-róg obfitości
Pomoże ktoś przeżucić  Ro??
Primochówna  ja też chcę więc może ty mi ja tobie?  :kwiatek:

Mam na wymiane 2 RO!
Bo przez przypadek nie na to konto co trzeba wysła łam  😵
ma ktoś na zbyciu jednorożca, byle jakiego po prostu jest potrzebny do zadania, może ktoś tanio odsprzeda (już ktoś mi się deklarował wcześniej, ale zapomniałam  😡 )
ja mogeeeeee  :kwiatek:
Poszukuje roga do zadania😉
aaaaaaaaaaaa !
Twoja propozycja wymiany została zaakceptowana. Do Twojego konta dodano: 1 x Zestaw Nyks!
Wymienie herę na coś!!! 💃
Kupię PILNIE objęcia morfeusza za eq, dam naprawdę dużo 🙂 Przy okazji potrzebuje Pioruna 🙂 PW
konik, a co chcesz za RO? :P pisz na pw jak coś, bo idę na razie z rv😉
Ile macie wędrownych koni? Ma ktoś z was wszystkie?
Ja mam tylko 1.  😫
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 kwietnia 2011 21:27
Ja mam Fortunę, 50 pkt Pioniera i na pewno będę mieć Lojalnego.
Mam Fortunę, Pioniera i na stówę będzie Lojalny. W sumie aż tak mi na nich nie zależy. 😉 Potrzebny mi Lojalny najbardziej, bo mam zadanie z Karmą.
ja będę miała wszystkie oprócz tego z GP chyba że jakoś wskoczę na 100 miejsce  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się