Kącik Ujeżdżenia

  hehehehehe 🤣
Słuchajcie mam do was taką nietypową prośbę ale bardzo dla mnie ważną. Jestem w trakcje szycia fraczka ale nie mam nic na wzór, i potrzebuje wymiary podane na zdjeciu. Czyli długośc ogona (rozmiar 40) i na jaką zakładkę są one wszyte. Czy na tych właśnie połach, skrzydłach jest od spodu tylko skaj czy też jakieś obciążniki na dole??
Baaardzo prosze kogoś o zmierzenie napewno większość z was ma frak 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
24 kwietnia 2011 17:47
Zorilla mój fraczek był szyty z oryginału Pikeura - całe poły podszyte były skórą, która sama
w sobie jest dość ciężka i śliska - żadnych dodatkowych obciążników nie zlokalizowałam.
Długość poł w moim to 53 cm (takie 36-38) a zakład poł ma 7 cm.
ms_konik dzieki wielkie!! jak skoncze szycie to sie wam pochwale, ale narazie musze kupic skaj i nadwyraz gladko mi to idzie... podejzanie dobrze 😀
w koncu wrzucili moja galerie z niedzieli HPPA

http://swiatkoni.pl/gallery-photos/947.html
i z ZR-A na Partynicach  😍
http://www.swiatkoni.pl/gallery-photos/949.html
Pojawiły się propozycje - XVI Memoriał D. Marszałek-Waligórskiej i ZO i elim. MPMK - Swoszowice, 10-12.06
http://www.toporzysko.pl/Folwark/Sport/Articles/752_PROPOZYCJEXVI.pdf
Wybiera się ktoś?
Może tak 🙂
Odnośnie czerwcowych zawodów w Swoszowicach to zastanawia mnie fakt ze... w kalendarzu mzj jest napisane ze beda wtedy w Swoszowicach ZO i ZR a w tych propozycjach jest tylko o ZO i MPMK, czy ktos wie jak to jest w koncu.... ? 🙁 beda te regionalki?
frees, zawsze podczas ZO odbywają się ZR równolegle. Propozycje regionalek będą pewnie na stronie Toporzyska 🙂 Będą takie same, te same konkursy, godziny, tylko na listach zawodnicy są oznaczeni ZR i nie biorą udziału w klasyfikacji generalnej. 🙂
no to super🙂 i dzieki WIELKIE za doinformowanie mojej skromnej osoby 😉
A czy wpisowe jest w tej samej cenie? 200zł?
Zorilla, wpisowe w regionalkach zawsze było niższe. Nie pamiętam ile kosztowało w poprzednich latach, najlepiej kontaktować się z Darkiem Waligórskim 🙂
No to byłoby przegięcie 😲. Będą propozycje to i wpisowe bedzie 😉
Zorilla, naprawdę radzę doinformowywać się telefonicznie - w zeszłym roku propozycje ZOO i eMPMK były na mzj a propozycje ZR pojawiły się niedługo przed zawodami na stronie Toporzyska. A tak, telefonicznie dowiesz się wszystkiego, a w zgłoszeniu zaznaczysz ZR i tyle  🙂
Czy ktoś wie gdzie są listy startowe na jutrzejszy radzionków?
faraa masz może zdjęcia Bujdy z ostatnich zawodów na Partynicach?






ZR-A Partynice
Dzięki  :kwiatek:
Synuś podobny do mamusi się zrobił, tylko jaśniejszy.😍
faraa, również szukałam i niestety, nie znalazłam.
mtl   I M Equestrian
28 kwietnia 2011 23:03
Co do ZO w Swoszowicach, powiedzcie mi jeżeli jest runda Juniorów i zapisana jako OTWARTA, to a jako nie Junior moge ją jechać ale nie bede w klasyfikacji uwzględniana czy ocb z Otwarta?Chodzi mi tylko o zrobienie ,,oczek,, do licencji. Dzięki za odpowiedz z góry😉
I jedzie ktoś z Warszawy?przyczepą🙂?

I mam prośbe jeszcze jak ktoś zna jakies stajnie nastawione na ujeżdzenie w wielkopolsce to proszę o kontakt na prv🙂😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 kwietnia 2011 08:36
To znaczy, że możesz jechać i będzie osobna klasyfikacji rundy juniorskiej i rundy otwartej juniorskiej (w tej będą uwzględnieni juniorzy + cała reszta). Do licencji wyniki oczywiście się jak najbardziej będą liczyć.
bajkowa Ja prawdopodobnie będę jechać, ale jeszcze nie wiem na 100% czy będę miała wolne miejsce w przyczepie. Możesz się przypomnieć w połowie maja powinnam już dokładnie wiedzieć.

Czy ktoś może mi powiedzieć jakie są warunki, organizacja i ogólna atmosfera na zawodach w Krakowie? Wybieram się pierwszy raz i nie wiem czego się spodziewać 🙂

Dziękuje bardzo za doinformowanie :kwiatek:

to jeszcze jedno pytanie, to jeżeli w Rundzie jest po jednym konkursie na dzień, to moge równolegle też pojechać każdego dnia po jednym konkursie z ZR? 😀 Przepraszam raz jeszcze za nieogarnięcie.
Zawody są organizowane przez ,,Bór,, Toporzysko więc śmiem twierdzić że atmosfera i organizacja będzie dobra 😉)
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 kwietnia 2011 14:19
Możesz - koń może startować w 2 konkursach dziennie
Jakies wieści z Radzionkowa?
i z ZR-A na Partynicach  😍
http://www.swiatkoni.pl/gallery-photos/949.html


A są gdzies wyniki? :>
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się