Końska Rewia Mody XIV (2020)

Amazonite to taki niebiesko- zielony w zależności od światła.  🙂
Na instagramie jest milion zdjęć na gniadoszach
wątek zamknięty
Siwaa, ja swój ES bardzo lubię. I też zastanawiam się nad jakąś zielenią, który kolor na gniadego normalnego 😉 pasuje bardziej, Forest green czy amazonite? Na tego chłopaka


Ooo ja go widzę bardzo w Forest green  💘
Jeszcze sobie myślę... A jakby zielony caball Royal? Ekonomicznie, ale czy będzie taki piękny i porządny? 😀
wątek zamknięty
A, widzę że Forest green został tylko pony, więc w sumie nie było pytania...
Mam caball Royal, inny rodzaj czapraka. Fajny, trwały, ale ES są takie puchate, a caball cieńszy i sztywniejszy.

dairoxroxi, jakiego hashtagu szukać? Nic mi na insta nie wyskakuje.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
https://www.instagram.com/p/B88Qs1FgSZW/?igshid=qc76npsswtyl jejku jaki to piękny kolor


Siwaa, ja Ci to tylko tu tak zostawię... :P Taki niespotykany kolor 😀.
Tak, to 3 różne czapraki. 😀 Z 3 różnych kolekcji i 2 różnych firm. Modny kolorek, nie ma co. 😀
wątek zamknięty
Sivrite Moim zdaniem robotę robi ta biała lamówka właśnie. W  przypadku ES to kolory różnią się trochę z tego co widziałam, no ale chyba nie ma szans na wymyślenie nowego koloru tak żeby się gdzieś nie powtarzał  🤣
wątek zamknięty
Sivrite Moim zdaniem robotę robi ta biała lamówka właśnie. W  przypadku ES to kolory różnią się trochę z tego co widziałam, no ale chyba nie ma szans na wymyślenie nowego koloru tak żeby się gdzieś nie powtarzał  🤣

No niiibyyy nieee, ale to jest kolekcja jedna po drugiej. :P
Ja akurat białych lamówek nie cierpię, nie wiem czemu. I najbardziej z tych trzech podoba mi się ten PS. Może przez siwego konia? :P
wątek zamknięty
PS to emerald?
wątek zamknięty
PS to emerald?

Podpisany jako Atlantic.
wątek zamknięty
PS to emerald?


Na pewno Atlantic, na żywo coś cudownego!  😀
wątek zamknięty
Sivrite podoba mi się nadal... Chyba trzeba nim zgrzeszyć 😀 Chciałam kiedyś ciemnozielonego azuryta Fair Play, ale wycofali ten kolor na rzecz khaki 🙁
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wątek zamknięty
jabooshko, piąteczka, już nie mogę doczekać się paczki 😁 widziałaś filmik? jestem mega ciekawa na żywo!!!
wątek zamknięty
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
15 kwietnia 2020 11:19
Oho.. nigdy mnie tu nie było, ale widzę, że nie tylko mnie ten czaprak skusił na gniady zad 😁 Z założenia (nie wiem w sumie skąd mi się to wzięło) chciałabym tylko polskich producentów wspierać jak już wróciłam do klasyki xD

E: Jak już coś napisałam to wrzucę niezadowoloną potreningową D. w Jarpolu - granat-masło orzechowe. Modelki to z niej nie będzie, a ze mnie też dupa nie fotograf.


I wyłamałam się z tego "tylko polskich" (ale w zasadzie myślałam o czaprakach głównie), bo mnie kolory zauroczyły - nie wiem kiedy jej go założę, ale mogę sobie popatrzeć przynajmniej 😁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 kwietnia 2020 11:30
Hehe, mi też się oczy zaświeciły na widok tego czapraka 😍  Niestety, nie mogę sobie teraz na niego pozwolić  🙁
wątek zamknięty
Viridila, jakiej długości jest linka od tego kantara?
wątek zamknięty
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
15 kwietnia 2020 12:35
Sivrite, 2m - świeżo zmierzone, bez karabińczyka.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
15 kwietnia 2020 12:37
Viridila, ten kantar jest mega, polecamy razem z Całusem! Poprawia humor od razu. 🙂
wątek zamknięty
jabooshko, Viridila, do mnie już dotarła Caballowa paczka, WOWOOWOWOWOW!!! Różowy Sparkle jest kozacki! Szafir też przepiękny! Jakość top! 😍


wątek zamknięty
ten różowy Caball jest przepiękny! 😍
wątek zamknięty
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
16 kwietnia 2020 09:55
emptyline, z Całusem jesteście powodem dla którego zachorowałam na niego 😁 Ogólnie do tej pory nie byłam "szmatowa", ale ten kantar jest tak inny i w moich ulubionych kolorach, że musiałam. Na 13. urodziny kobyły już nie wytrzymałam 😁
Nirv, do mnie dzisiaj ma dojść - czekam niecierpliwie 😀 Ten kolor chyba na większości maści będzie się zacnie prezentować! U Ciebie i na gniade, i na siwą ładnie siądzie  😀
wątek zamknięty
azzawa, jest sztosik! Aż nie wiem co pierwsze założyć 😁

Viridila, do mnie dotarł dzisiaj po 8 chwilkę 😀 Noo, myślę, że tak - na Sinfonie będzie sztos - ona w różach wygląda jak księżniczka, a ten chabrowy też cudo, chodził za mną taki mocno niebieski jakiś czas 😀
wątek zamknięty
Viridila, Nirv do mnie właśnie też dotarł, śliczny jest!
Fajnie zmienia kolor w zależności od ilości światła  😍
wątek zamknięty
O Boże o Boże jak tu się na coś zdecydować  😵 💘 Caball błyszczący cudo, ale jak piszecie, że jakość Royala super to nie wiem czy na jego rzecz sobie nie odpuścić Amazonite... Decisions, decisions...  🥂
wątek zamknięty
Ten Caball piękniejszy niż te wszystkie Eskadrony. A jest inny kolor jak róż?  Czekam na wasze foty na koniach.
Nirv ale ten szafir boski 😍
Ja miałam pozbyć się któregoś ze  swoich kompletów, ale że nie umiem się zdecydować to zostawiłam wszystkie  😁
wątek zamknięty
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
16 kwietnia 2020 13:51
anil22, był srebrny taki wpadający w połysku w zieleń? (jeszcze jest z tego co widzę na ich fb). To ogólnie z końcówek materiału. Ogólnie jakbym miała ciemnomaścistego zwierza to by padło na ten srebrnawy.

Dotarł i mój 😍 Nawet mój A. uznał, że bardzo ładny - a on z tych co lubią elegancką stylówkę 😁
wątek zamknięty
Siwaa, jakosciowo wyglada top! To mohe pierwsze Caballe, zobaczymy po praniu, ale nie wygladaja na takie ktorymi mialabym sie rozczarowac 😁
wątek zamknięty
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
16 kwietnia 2020 14:14
To u nie Caballe jakościowo bez zarzutu - po praniu nic się im nie działo (miałam też "kocyki" z alkantry pod siodło west). Ale też nie mam porównania z np. Eskadronami czy Schoco.


Tutaj Caball Rebel granat-malina (z 2013r. :icon_rolleyes🙂, puściłam go w świat (dla znajomej, na jej siwej też mega wyglądał) i w sumie służył kilka lat (nie wiem czy nie sprzedała go kiedyś w sumie). Chyba mój ulubiony pad do tej pory na D., może się o klona kiedyś skuszę 😁
wątek zamknięty
💘
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.