Jak zamawiać z HOOKS do Polski?


hooksowy zestaw. Napierśnik + ogłowie


kalaarepa nonono profeska 🙂
dziękuję :kwiatek:
asds   Life goes on...
02 maja 2010 11:28
Kurcze tak czytam o waszych xfullach Artemisa i z ręka na sercu teraz czekam wtorkowego pasowania na głowę konia, bo tak na sycho wyglada ze moze być ok  co do nachrapnika najwiekszy strach
Nasz napierśnik: 😉



Naska, czy wiadomo już kiedy będzie zamówienie?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
05 maja 2010 16:15
Mi mowila ze chyba pod koniec 2 tygodnia maja.  😀
Ktoś robi teraz nowe zamówienie ???
A co tu taka cisza??  😲
Ja tez jestem chętna na podleczenie do zamówienia, dajcie znać jak ktoś się zdecyduje zamawiać. 😅
odzywa się do was Naska?
Mi nie odpisuje nawet na pw  🤔

już sporo czekam na zamówienie, konisko muchy zrzerają- maska mi potrzebna...
do mnie też się nie odzywa... może ma zapchaną skrzynkę?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
08 maja 2010 08:39
Ja pisalam do niej 6 maja wieczorem, a ona byla 6 maja rano. Moze nie odczytala, mi tez nie odpisala. Bo pytalam czy podtrzymuje ze paczka bedzie jakos pod koniec 2 tygodnia maja. Ale nic. Moze ma faktycznie apchana skrzynke, a malo czasu. W koncu ma tez wlasne sprawy.  😀
była aktywna 6 maja, mogłaby chociaż tutaj coś napisać  🙄

napisałam kolejne pw, może odpisze
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
08 maja 2010 08:43
korsik ja tez dlugo czekam, napisalam wszystkim ze naska mi napisala. Paczka powinna byc pod koniec 2 tygodnia maja, ja powiem szczerze ze do tego czasu moge zyc bez wyjasnien, w koncu naska nie jest sprzedawca wiec nie zawsze odpisze na konkretne pytanie. Tyle razy zbierala zamowienia, za kazdym razem to samo i pretensje do niej jak by to ona byla sprzedawca. Powiem sczerze ze nie chciala bym byc na jej miejscu. Poczekajmy troche, malo tez nie zaplacilam, tez potrebuje kilku rzeczy na juz.  :kwiatek:
ale mi nie chodzi o żadne konkretne pytania, a o kontakt. Tylko kontakt, żebym widziała, że wszystko idzie ok.

Trochę się martwię skoro przelałam trochę kasy a nikt nawet się nie odzywa co się z nią dzieje
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
08 maja 2010 08:55
korsik uwierz mi ja tez malo nie przelalam! Ale skoro tak czesto naska robila zamowienia i bylo ok to czemu teraz mialo by nie byc? Moglam wziasc od niej numer, nie bylo by problemu. Ja powiem tylko tyle ze do 14 maja bede siedziala jak najbardziej spokojnie, bo na tyle mnie uprzedzila.  :kwiatek:
no właśnie
ciebie uprzedziła, a ja od czasu wpłacenia kasy nie dostałam żednego pw, nawet takiego czy kasa doszła

mówiła mi tylko wcześniej że w przeciągu 1.5 tyg. wszystko powinno być
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
08 maja 2010 09:14
korsik ale ja sama pisalam do niej pw. Czy kasa doszla i kiedy sie mozna spodziewac paczki. I na to mi odpowiediala, sama z siebie tez nic nie powiedziala. Mysle ze jak by nie doszlo to by napisala.  😉
ja też pisałam, czy kasa doszła i czy wszystko jest ok, ale odpowiedzi nie dostałam  🤔
korsik ale ja sama pisalam do niej pw. Czy kasa doszla i kiedy sie mozna spodziewac paczki. I na to mi odpowiediala, sama z siebie tez nic nie powiedziala. Mysle ze jak by nie doszlo to by napisala.  😉


też pytałam kila razy co z paczką i nie dostałam odpowiedzi
rozumiem, ze naska nie musi spędzać całego wolnego czasu na volcie, ale 1 pw na tydzień/półtora by się przydało (czy wszystko przebiega zgodnie z planem)
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
08 maja 2010 09:48
No w sumie fakt mogla napisac 6 maja na forum do wszystkich, nawet nie musiala na pw. No ale nie napisala, zobaczymy co odpisze.  😜
Hejka Dziewczyny!!Pieniążki poszły do Hooksa w piątek. Przepraszam za ciszę, ale miałam mały wypadek i mnóstwo spraw do załatwienia. 😉
Spokojnie nadal podtrzymuje iż paczka powinna być jakoś pod koniec II tygodnia jak wszystko się uda. Oczywiście nie obiecuję bo to nie ode mnie zależne. 😵 Mam nadzieję iż wszystko będzie oki bo obsługiwała mnie inna babka w Hooksie.
Dam wam znać jak już będę miała info czy paczka na bank wyszła od nich.I spokojnie nie musicie się martwić, bynajmniej nie jestem  osobą, która chciałaby was oszukać. 😉 😉 😉

ok, dzięki za info  :kwiatek:
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
08 maja 2010 14:45
No mowilam? Naska tez mi na pw odpisala, wszystko ok.
to super, dzięki  :kwiatek:
Proszę o kontakt osoby zamawiające rzeczy ze sklepu hooks. Proszę wpisać co było zamawiane, oraz imię i nazwisko z przelewu. Ułatwi mi to szybką identyfikację kto zapłacił, i od razu jutro z samego rana zostanie wysłana paczka!!
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
13 maja 2010 17:47
Ok jutro mamy koniec drugiego tygodnia maja, wiec powinna byc paczka a tu nie ma nawet wiadomosci....
naska daj znac co i jak. Bo ja nie wiem nawet czy zamowienie jest zlozone i czy potwierdzili Ci czas wysylki nie wiadomo nic.  :kwiatek:
Hejka Dziewczyny! Niestety z przykrością muszę poinformować iż termin dostawy paczuszki niestety będzie na przyszły tydzień. Jutro podam dokładne info i zaraz wam napiszę.Bardzo przepraszam za wszelkie opóźnienia. :kwiatek: :kwiatek:
No to czekamy cierpliwie 😉

Czy ktos to zauwazył, czy tylko model ogłowia gold medal jest taki mały-ich full po skróceniu na maxa jest jak nasz cob i o dobre 5cm z kazdej strony paski policzkowe krótsze niz u fulla Kawalkade którego mam......
Moze to jest powodem ze ostatnio na forum było kilka tych ogłowi na sprzedaz? Dobrze ze mam pare koni i na kogos na pewno pasuje....
Jak inne modele? Bo jakbym chciała nastepne zamawiac to fajnie byłoby wiedziec...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się