Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

noen   A story of a fighter of our human race
27 lutego 2011 19:37
kcj90, tak, dziewczyny zamawiaja z hooks.se 🙂
Przecież to jedno i to samo, tylko język się zmienia i adres a raczej końcówka z danego państwa. Na dole w hooksie macie flagi w jakich językach strona jest  😉
Król_Julian   Ach te człowieki.
28 lutego 2011 20:46
Kto robi zamówienie z HOOKSA??    🙄
Sorrki nie mam siły czytać. Pada dziś na twarz  😵




🙇 🙇
Choruję poważnie na TO:
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=390165&deptid=96&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
😜 😜

jak tam zamówienie hooksowe  👀 doszło już 😉
Doszło!!!!!!!!!!!!!!  💃 💃 💃
i za to kocham hooksa, paczki idą szybciej niż pocztą polską. Zachwyciła mnie jakość hanowera za 120 zł, rewelacja ! Cała reszta również piękna, od razu mówię, że nie mam aparatu ;( Postaram się na jutro coś wykombinować
equi.dream, możesz podlinkować tego hanowera za 120 zł?  👀
ooo ale super ze juz jest paczka  😅
CeraŁ   dużo dużo zmian..
01 marca 2011 19:01
nooo to super  😅 a jak tam moje ogłowie?  😁 mam nadzieje że tym razem nie zapomnieli  😁
no to rewelacja 😅 mam nadzieje, że doszły moje ogłowia 😎
Caira http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300309&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC  :kwiatek:
kcj90 nie zapomnieli 😉 i jest piękne
Misia ten naczółek z kosteczkami szał !!
equi naprawde? to superancko bo on chyba w okolicach 34 zl wyszedl  😁
a jak krysztalkowy?
kryształkowy mam sama i mogłabym z nim spać  😍 a ta derka czarna polarkowa ma na klacie miękkie podszycie z takiej piankowatej bawełny, żeby się kóń nie obtarł  😲 nie znam innej firmy, która tak dba  detale 😉
chudapigi Twoje jedno i wodze na pewno są, wyjęłam dopiero część paczki 😉
jutro na pewno idzie wysyłka do:
-korsik
-bjooork
-quantanamera
-zuz95
-gajara18
noen   A story of a fighter of our human race
01 marca 2011 19:33
jeśli komuś pomoże to w decyzji, to hooksowy naczółek z kryształkami wygląda tak :


mogę zmierzyć bo mam go w Norwegii 🙂
CeraŁ   dużo dużo zmian..
01 marca 2011 19:36
noen to ten:
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=390052&deptid=202&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

właśnie miałam pytać jak on na żywo wychodzi i czy jest taki bardziej opadający czy też prosty...
noen Ty masz inny. Na żywo wypada opadający:



daj koniecznie znać jak znajdziesz reszte przedmiotów, juz sobie wyobrazam jakich rozmiarow przyszla do
Ciebie paczka 😁
ledwo w drzwi weszła  😁 a wiecie jaką mam radochę ?  🏇
equi.dream, fajnie, w takim razie czekam, na paczkę 🙂
ładne te naczółki, szkoda, że mój koń musi mieć ponad pół metrowy, zeby był opadający...
noen   A story of a fighter of our human race
01 marca 2011 20:08
kcj90, mój to ten, ma więcej kryształków, i jeden rząd :
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=390051&deptid=202&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

Mogę porobić fotki samego naczółka jak chcesz, ale tutaj mam ogłowia na ''sucho'':



Ja miałam nadzieje, że będzie bardziej opadający, ale wyglada raczej jak prosty i tak sie też układa.
💘  jupii, już nie mogę się doczekać paczuszki w domu😀D
a jak drapaki boksowe? 🙂
fajne, spodziewałam się ich takich... średnich 😉 wyglądają bardzo porządnie, myślę, że konisko będzie mega zadowolone 😉
Monny   bez odbioru .
01 marca 2011 21:07
właśnie miałam pytać jak on na żywo wychodzi i czy jest taki bardziej opadający czy też prosty...


Zależy jaki łeb ma koń, bo na mojej kobyle to jest prosty jak drut ;P
Ale i tak są piekne


edit: jakie drapaki boksowe?
CeraŁ   dużo dużo zmian..
01 marca 2011 21:20
ja właśni szukam czegoś takiego ale na drzwi boksu na obdarcia  🙁 moja młoda jak się denerwuje lubi napierać na boks i się wycierać przodem o drzwi boksu i ma takie dwa wygolone placki na klacie po bokach  🤔 ale to chyba się nie sprawdzi ;p

kurcze, całkiem zapomniałam, że te drapaki to na hooksie były...
jak będzie ktoś robił zamówinie to chętnie kupię taki drapak, bo Korsyka to dawet nogą macha po ścianie jak jest spocona i ją swędzi i w połownie leży na ścianie  😁
jak już mowa o zamówieniach, to ostatnie, jakie planuje zrobić w najbliższym czasie, będzie w marcu. Od razu mówię, że chce sobie odpocząć od tego trochę i ewentualnie zrobię nie wcześniej niż na jesień. Zamówienia zbieram do 15 marca i ani dnia dłużej, bez wyjątków 😉  :kwiatek:
equi.dream- Mówiłaś o mojej derce  😁 ? Nie mogę się jej bardziej doczekać niż czapraków eskadrona albo euro stara.
o Twojej i o Stokrotkowej, bo okazało się, że jednak dali dwie i to nie omyłkowo, bo na fakturze dwie są, więc nie wiem skąd odnaleźli, ważne, że jest 😉 Szkoda, że jak zwykle nie wszystko jest, ale w sumie czas oczekiwania nawet na dosyłkę w następnym zamówieniu jest krótszy niż oczekiwanie u naski  🙄
Bardzo fajna jest też kurtka softsheel, bardzo ładnie wykończona
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 marca 2011 08:13
jest moje ogłowie? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się