Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

equi.dream- Dziękuje Ci raz jeszcze kobieto  :kwiatek: W ogóle to byłam w ciężkim szok jak mi napisałaś że paczka będzie za kilka dni od daty złożenia zamówienia. Czasami jak czytałam w hooksowym wątku to te paczki szły tygodniami, to myślałam że to jakiś standard  😁
sei jest 😉 ale nie mam adresu Twojego  🤬
Presja nzmc  :kwiatek: zamieszania i roboty z tym jest, ale jak przychodzi paczka....  😅 😅 😅
Kurczę za późno weszłam na ten wątek bo chciałam się załapać na zamówienie🙁
Ale nic jakby ktoś jeszcze niedługo zamawiał to ja bardzo chętnie🙂
kurcze, czytajcie wątek... zbieram zamówienia do 10 marca, możliwe, że do 15 bo dużo osób o to prosi
CeraŁ   dużo dużo zmian..
03 marca 2011 13:51
equi możesz zdradzić do kogo poszły już paczki ? 🙂
dzisiaj idą już wszystkie, zaprzęgam wóz i trzy torby, idę na pocztę  🏇 będą u Was najpóźniej w poniedziałek
Dostałam dziś ochraniacze od equi 🙂 Ale są fajne! Miały być do szmacenia na co dzień, ale chyba zostaną na takie bardziej odświętne wydarzenia, do szmacenia pójdą w takim razie inne 😉
quanta mozesz wstawic zdjecie ochraniaczy?
Wrzucę w wątku o ochraniaczach, bo chcę pokazać też zakupione świeżo Horze. Ale te hooksowe są identyczne jak Eskadrony Allround, tylko trochę większe i pokryte innym materiałem (ale również takim, który da się łatwo do białości na myjce wodą opłukać).
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
04 marca 2011 11:57
a ja rozpakowałam kantar dla koleżanki jest śliczny  😍
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
05 marca 2011 11:39
Mam prośbę a za razem pytanie od miesiąca chyba już główkuje jakie ogłowie wybrać dla mojej młodej i do dnia dzisiejszego nie wiem 🙁 Każde jedno na swój sposób mi się podoba..  😵 I czy Cob Hooksa wypada tak jak Cob Eskadrona?
Czy mogę liczyć na jakieś rady?  :kwiatek:
Ogłowie ma być dla tego osiołka może dodam że dopiero zaczyna przygodę z jazdą:
Ja mam pytanie o rozmiarówkę tego http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300860&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC ogłowia, o ile ktoś miał. Czy cob wychodzi standardowy czy mniejszy/większy?

equi.dream, do 10 marca zamówienia czy już trzeba wpłacić Tobie kasę na konto? :kwiatek: Bo ja się jeszcze zastanawiam
noen   A story of a fighter of our human race
05 marca 2011 14:26
asiowe, to nie lepiej najpierw wypróbować na jakim nachrapniku chodzi najlepiej, a potem zamawiać jakies drogie i fajne ogłowie ? 🙂
CeraŁ   dużo dużo zmian..
05 marca 2011 14:32
Ja mam pytanie o rozmiarówkę tego http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300860&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC ogłowia, o ile ktoś miał. Czy cob wychodzi standardowy czy mniejszy/większy?


Będę mieć to ogłowie w poniedziałek u siebie więc mogę dać znać czy rozmiarówka jest standardowa czy jakaś .. inna 😉
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
05 marca 2011 15:06
noen na pewno ma to być klasyczny nachrapnik
kcj90, super, będę dźwięczna 😉
naciol 15-tego robię im przelew, czyli do tego czasu muszę mieć już pieniążki u siebie
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
06 marca 2011 15:37
Kolejny raz ja, przepraszam, ale potrzebuję rad i utwierdzenia mnie w przekonaniu, że to brązowe ogłowie będzie pasowało do tego konia...


Da radę to ogłowie, czy to futerko i naczółek to za dużo jak na jego mały łeb ?http://www.hooks.no/product.aspx?productid=300659&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

I czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy to futerko jest naturalne ?  😡

Dzięki !
Felinka, u mnie w stajni była kobyła z prawie takim samym łbem i w meksykańcu z futerkiem wyglądała naprawdę fajnie.
Nie mam pojęcia jakie to futro, ale ja bym brała🙂
Felinka futerko jest naturalne 😉
edit:
osóbki z trzeciego zamówienia, podeślijcie mi adresy, ( mam tylko adresy chudapigi, domcia406, Esperado) bo ja to sobie wklepuje w zeszyt i wypisuje już nadania, bo potem 2 godziny wyjęte z życiorysu i pot na czole, czy właściwy adres dla właściwej osoby 😉 Każda następna osoba dopisująca się piszcie od razu we wiadomości adres, dobrze by było gdyby był też numer tel.
Jeszcze jedna prośba, potwierdzajcie mi jak dotrze paczka, bo ja się na prawdę stresuje, czy ogarnęłam dobrze rozmiary, kolory itp 😉  :kwiatek:
CeraŁ   dużo dużo zmian..
06 marca 2011 19:36
hej Equi 😀 ja się dołączam do zamówienia, zaraz pójdzie do Ciebie PW 🙂 a co z tym ogłowiem o które pytałaś? Odpisał Ci coś hooks?
Twój adres mam z poprzedniego zamówienia jak o to chodzi 😉 Co do tych ogłowi to dostępne jest, ale czekam na potwierdzenie ile, bo spore zainteresowanie jest 😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
06 marca 2011 20:03
to daj znać co i jak z tym ogłowiem bo nie wiem na jaką kwotę by mi wyszło zamówienie 🙂 co do oglowia mam nadzieję, że byłam jedną z tych pierwszych które o nie pytali  😁  😀iabeł:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 marca 2011 20:23
o które ogłowie taki bój?  😀iabeł:

edit: przyszła paczka od equi.drem  :kwiatek: jest ogłowie to, które trzeba. wszystko się zgadza. w sobotę postaram się o przymiarkę i zdjęcia 😉
Przecież jest napisane jak byk w opcjach 'Svart' . Czytać ludziska 😉
Karutek,  :kwiatek: 😡

Czy posiada ktoś to ogłowie? Miałabym parę pytań. 😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
08 marca 2011 17:57
do mnie już wczoraj doszło ołowie od Equi  😅 jest super a nachrapnikk  😍 dzisiaj przymiarka i leży idealnie 🙂 jakieś zdjęcia są ale niezbyt dobrej jakości, wrzucę potem 🙂
do mnie też dotarło zamówienie: granatowy czaprak i granatowy kantar  😀

i chciałam bardzo podziękować Equi.Dream
cieszę się bardzo 😉  :kwiatek: wrzucajcie zdjęcia  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się