Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Isabelle , coś się tak na tą Adrianne uwzięła - daj ludziom szansę  i wybacz literówkę w ogłoszeniu może pojedź i pogadaj osobiście,  bo piszesz juz kolejną opinie na forum bez własnych doświadczeń z nowymi ludźmi w tym miejscu.
a kto tak wogóle trenuje/pracuje ? bo po opisie na stronie wyglada jakby mieli super kadrę. i młode konie robią, i naprawiają trudne i trenują.

dominoxs,  nie uwzięłam się absolutnie😉 i nigdzie nie napisałam o tym, że oceniam cokolwiek na podstawie doswiadczen, nie oceniam opieki, trenerów(nawet nie wiem kto tam działa), napisałam jedynie o hali, którą można ocenić wizualnie po wizycie, i o "słowie pisanym", które sama powiedz, nie brzmi super profi😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 października 2012 09:47
no hala tam to masakra. porównywalna z tą w ŁKJ  😁 z drugiej strony obie są lepsze od Oleńkowej
sei chyba zartujesz  😲  to cos w Adamowie trudno nazwac hala i daleko tej stodole do Olenkowej hali. Stalam tam z koniem pol roku i mialam okazje nie raz manewrowac miedzy filarami, a kazdy zakret to byla walka o zycie.
A ludzi znam i coz, do profesjonalistow to im daleko, ale moze po latach nabeda niezbednego doswiadczenia.
A konkretnie - na czym polega brak profesjonalizmu oprócz menażu w ogłoszeniach , i czy piszesz o włascicielach czy osobach zatrudnionych ?( bo to spora róznica- po to niedoswiadczony własciciel zatrudnia na ogół doswiadczonych  trenerów czy stajennych )
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 października 2012 12:03
nie, nie żartuje. filary to masakra. ale obie hale mają lepsze podłoże i w obu nie trzeba się martwić o przywalenie głową w przęsło kiedy jedziesz przy bandzie.
dominoxs to nie jest temat na forum publiczne, nie warto czasami wywlekac na swiatlo dzienne pewnych spraw z przeszlosci. W naszym swiatku jezdzieckim poruszam sie od ponad 20 lat i sporo o wielu moge powiedziec, ale po co wdawac sie w szczegoly.

sei zamiast przesel masz filary plus malenka powierzchnia obiektu, nie wiem co lepsze.
a kto tak wogóle trenuje/pracuje ? bo po opisie na stronie wyglada jakby mieli super kadrę. i młode konie robią, i naprawiają trudne i trenują.


ponawiam pytanie, kto tam pracuje??
aż z ciekawości odwiedzilam stronę internetową....cóz z opisu nic szczególnego nie wynika oprócz tego ,że to kolejne miejsce gdzie jest wszystko ze wszystkim ....pomieszanie z poplątaniem...a co do profesjonalizmu to pojecie bardzo względne....w sumie dla mnie profesjonalistami są w okregu łódzkim Golden i Champion o skokowcach się nie wypowiem bo nie mam w tym temacie zdania...a wy jak uwazacie?
Jeśli chodzi o skoki to w Łodzi nie ma za wielu tak naprawdę profesjonalnych ośrodków z pełnowymiarową halą, chyba najfajniejszym ośrodkiem w naszym województwie są Gajewniki, Bogusławice, być może Salio okaże się profesjonalną stajnią z  halą bo z tego co słychać ma to być miejsce nastawione na organizację poważnych ogólnokrajowych zawodów, hala w Klęku też jest całkiem w porządku.
W Skotnikach u pana Marchwickiego jest hala i na miejscu profesjonalni trenerzy, także można coś dla siebie znaleźć.

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
27 października 2012 20:14
Gozdów u bliźniaczek


To Feliksów wieś obok Gozdowa 😉


Mam pytanie, bo wypatrzyłam na stronie Adrianny w galerii fryzów panią blond o imieniu Agnieszka. To pracownica, czy osoba towarzysko związana ze stajnią?
Mój błąd, sorki 😉
[quote author=Equi link=topic=1096.msg1565970#msg1565970 date=1351290977]
Gozdów u bliźniaczek


To Feliksów wieś obok Gozdowa 😉


Mam pytanie, bo wypatrzyłam na stronie Adrianny w galerii fryzów panią blond o imieniu Agnieszka. To pracownica, czy osoba towarzysko związana ze stajnią?
[/quote]

właśnie też ją wypatrzyłam i zastanawia mnie to samo... ale wydaje mi się że pracownica...
A więc tak jakby napisały niektóre osoby to jestem WARIATKĄ, która jeździ/jeździła i skacze/skakała na hali w "Adriannie". Z resztą wszyscy skakali i jakoś sobie rade dawali. No cóż. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. 
Moje konie są zadowolone.. Co ja gadam! Wszystkie konie są tutaj zadowolone. Stajnia się rozwija, Pani Ada przejęła ją w lipcu także dajcie trochę czasu, a nie od razu jakieś głupie ataki... Poprzedni 'właściciel' i tak już się postarał o bardzo "dobrą" opinie.
Jak ktoś jest zainteresowany stajnią to proszę przyjechac, obejrzec a nie na forum wypisywać takie rzeczy. 🚫
A więc tak jakby napisały niektóre osoby to jestem WARIATKĄ, która jeździ/jeździła i skacze/skakała na hali w "Adriannie". Z resztą wszyscy skakali i jakoś sobie rade dawali. No cóż. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. 
Moje konie są zadowolone.. Co ja gadam! Wszystkie konie są tutaj zadowolone. Stajnia się rozwija, Pani Ada przejęła ją w lipcu także dajcie trochę czasu, a nie od razu jakieś głupie ataki... Poprzedni 'właściciel' i tak już się postarał o bardzo "dobrą" opinie.
Jak ktoś jest zainteresowany stajnią to proszę przyjechac, obejrzec a nie na forum wypisywać takie rzeczy. 🚫



póki co nikt niczego nie wygaduje, ew. stwierdza fakt budowy hali.

padło pytanie o to kto tam trenuje/ pracuje z końmi? możesz coś bliżej napisać?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 października 2012 22:03
Fufu, Ja tam uważam, że stajnię przejęła bardzo fajna osoba. Co ważne pasjonat, a nie osobnik liczący tylko na zyski. Ada jest bardzo miłą osobą, owszem dużo jeszcze musi się nauczyć (prawdę mówiąc nawet nie widziałam jej w siodle), ale jej entuzjazm do jazdy konnej po prostu zaraża 🙂 .
Stajnia dopiero się rozwija, dopiero została kupiona więc minie trochę czasu zanim inwestycja się zwróci.
Dziękuję za poparcie  😀 Dlatego też uważam temat za skończony. Kto będzie zainteresowany stajnią to przyjedzie i obejrzy.  😉
Najlepiej jechać samemu i obejrzeć, ja choć w Adriannie nie mam koni, jeździłam na tej hali,co nieco skakałam i naprawdę można spokojnie zimę przetrwać,
jeszcze w rydzynach jest stajnia z hala nową

Mam pytanie, bo wypatrzyłam na stronie Adrianny w galerii fryzów panią blond o imieniu Agnieszka. To pracownica, czy osoba towarzysko związana ze stajnią?


Odpowiedź pierwsza - pracuje.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 października 2012 19:32
Dziękuję za odpowiedź 🙂
w Campoverde też jest  naprawdę super hala
W Campoverde jest super, ale troszkę drogo  🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 października 2012 23:39
Fufu, Nawet bym powiedziała, że bardzo drogo 😁 . Za hotel niezła cena jest...
No, no 😀 Ale nie oszukujmy się - warunki są naprawde baaaardzo dobre. Ahh, gdyby było mnie stac  😜
a co ztymi zawodami 11.11 w Gajewnikach odbywaja sie? bo na stronie nic nie ma? wie ktos cos?
anil22 w Gajewnikach 10-11 listopada odbędą się drugie eliminacje do Halowego Pucharu Gajewnik 🙂 Natomiast w grudniu finał .

pati12318 polecam stajnię w Klęku , jest naprawdę dobra opieka i fajna hala
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
Witam.
Chciałabym was zapytać czy jest tu ktos na forum kto może ma przydomową stajnię w okolicach Skierniewic / Łowicza (w promieniu do 30km) z mozliwościa wstawienia konia
Proszę o info na pw lub tutaj. 😉
Czy w stajni Zbyszko organizowane są jakieś zawody?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się