Napierśniki

Klami, przecież możesz obciąć w najgorszym wypadku :P Wydaje mi się że w Auriga jest opcja, bo mam jakąś sprzączkę z przodu, ale muszę sprawdzić w stajni na 100%.
xxagaxx, wiesz,  jakos nie przekonuje mnie cięcie napierśnika za ponad 700 zł, heh. 😉
Klami, no ale kupujesz go dla siebie, więc skoro nie potrzebujesz paska to co to za problem dać do kaletnika? Śladu nie będzie.
Nie ma znaczenia ile kosztuje, ma tobie służyć, a wiem że pasek miedzy nogami u ciebie nie wchodzi w gre 😉
Klami jest taka opcja w Passierze 😉
xxagaxx, no nie wchodzi w grę, bo Smok będzie "dachował" na pierwszej z brzegu przeszkodzie.

episode, o, dzieki za info.
Moon   #kulistyzajebisty
23 września 2015 08:30
Czy poza Kentaurem i Eric Thomas'em znajdę jeszcze jakieś skórzane (czarne) napierśniki POLO?
Moon, Prestige, Equipe.
Moon   #kulistyzajebisty
25 września 2015 07:13
Klami, ooo, fenks. Prestige odpada, bo zielone gumy powodują u mnie krwawienie mózgu, ale Equipe, popaczę... 😉
Moon, Prestige nie ma zielonych gum a jak dla mnie jest najlepszy jakościowo ze wszystkich wymienionych i najładniej zrobiony. Proszę: https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/215084_177696758945767_3244253_n.jpg?oh=2cd8599023578a9aeeff4213b478f861&oe=569212C2
Moon   #kulistyzajebisty
25 września 2015 10:37
Oooo, kurdę a wszystkie które widziałam, miały zielone gumy i byłam pewna, że to Prestige tak sprofanował te napierśniki :P
Moon, haha..... to nie wiem co widziałaś, ale Prestige od hmmm.... 4 lat to na pewno, ma czarne z beżowym paskiem gumy w czarnym sprzęcie i brązowe z beżowym paskiem gumy w brązowym sprzęcie. 😉 Osobiście polecam ten napierśnik, bo jak pisałam powyżej jest najładniejszy i najlepiej wykonany moim zdaniem.
Jakby full mieścił się na smoczą szyję to na pewno bym właśnie tego uzywałą. 😉
Co mamy obecnie na rynku czarnego z GRANATOWYMI gumami? Typu "Y", nie za drogi, raczej do 400 max, chyba, że naprawdę fajny - szukam dla podopiecznej, którą ubieram w takie kolorki :-)
darolga a jaki rozmiar potrzebujesz? 😀 Widziałam jeden w ogłoszeniach na re-volcie Nowy tylko że PONY :P
Witam sie grzecznie  :kwiatek:

Ja od czasu do czasu musze uzywac napiersnikow. Jakis czas temu kupilam komplet napiersnik plus siodlo australijskie z Down Under. Bardzo podoba mi sie jak ten napiersnik lezy na karku:
Przepraszam za multiposty. Nie moglam zamiescic wiecej zdjec w jednym  😡
Skusiłam się w końcu na Passier Auriga i jestem bardzo zadowolona. Skóra i wykonanie bomba.
Koń tez się na szczęście zmieścił, na ostatnie dziurki, ale jest. 😉
Cześć!

Mam pytanie jaka jest różnica między napierśnikiem z WYTOKIEM, a z WYTOCZKIEM?
Kompletnie nie mam pojęcia, ktoś może mi to wyjaśnić ?
Olciak7, tak naprawdę  to każdy napiersnik  ma wytoczek. Wytok  to całość składająca się z paska z jednej  strony idącego do popręgu  a z drugiej rozwidlającego się i idącego  do wodzy oraz z paska wokół  szyi.  Wytoczek to dwa paski  które  dopina się  do napiersnika i do wodzy. [url=https://www.google.pl/search?q=wytok&client=ms-android-tmobile-pl&source=lnms&prmd=imvn&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjxnKnFquvJAhUij3IKHZVzC9UQ_AUIBygB&biw=360&bih=640#tbm=isch&q=wytoczek+]wytoczek[/url]
Ok, czyli tak jak myślałam.
Czyli wytoczek w napierśniku ma takie samo działanie jak normalny wytok?
Witam, nie jestem pewna czy ten wątek jest odpowiedni, ale czy wie ktoś może jaki wytok z napierśnikiem byłby dobry na konia 154 w kłębie? (rozmiar pony, cob czy full)  🤣
Ja celowała bym w cob, chociaż sama mam full na konia jakieś 156-157 w kłębie (tylko że ma dużą regulację - zakładałam go też na konia 173)
Ma ktos taki napierśnik? http://sklep.bergo.pl/p/417/9465/busse-napiersnik-solibel-napiersniki-wytoki-oglowia-i-akcesoria-kon-cob-full-xfull.html

Albo moze polecicie jakis 5cio punktowy ale delikatny (na folbluta)?
Lub typu Y z granatowymi gumami

EDIT: a moze jest jakis napierśnik z czarną skórą i brązowymi gumami?
Evson, delikatny mogę polecić. Dyon:


Wg mnie wszystkie ich modele są delikatne: [[a]]http://picador24.pl/index.php?route=product/search&search=napier%C5%9Bnik[[a]]
deborah   koń by się uśmiał...
04 stycznia 2016 19:11
anai, piękne te napierśniki. mi oczywiście podoba się najdroższy  👿
Pilnie proszę o odpowiedź na moje pytanie. A mianowicie jak wypada rozmiarówka kentaura (konkretnie model Leon) w porównania do np. daw maga (CNT) ?  :kwiatek:
anai, piękne te napierśniki. mi oczywiście podoba się najdroższy   👿

wiem coś o tym, moje typy to dwa najdroższe 😉 polecam odłożyć euro do skarbonki i przyjść do magicznej ciężarówki ze sprzętem na CSIO. Mój dy'on tam kupiłam w mocno okazyjnej cenie 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 stycznia 2016 19:19
anai podobne jeszcze chyba ma butet
czy ma ktoś zdjęcie napierśnika Kentaura Napoli Classic?
luźno poszukuje czegoś dla małej, ale rozbudowanej kobyłki, jakieś poglądowe realne zdjęcia pewnie by pomogły 🙂
no i jak rozmiarówka? aktualnie full ( nie wiem jakiej firmy) ale nie zapinany do siodła jest duzy... zastanawiam się jak wypadan cob kentaura? standardowo?

z kentaura choruje też na Palermo, ale obawiam się że kobyłka będzie za mocno "obwieszona"... no i cena powala..

o jakość pytać nie będę, bo już czytałam że powala  😍

a więc w końcu go mam  😍 napierśniki kentaur leon, zdecydowałam się w końcu na fulla i nie wiem czy trochę nie żałuje bo te pasy moim zdaniem wychodzą troszkę zbyt daleko na łopatce ale ważne że nie blokują  🙇 Potrafiłby mi ktoś ocenić (ktoś kto miał do czynienia z takimi napierśnikami) czy nie leży on zbyt wysoko ?
deborah   koń by się uśmiał...
05 lutego 2016 10:24
wg mnie jest za duży
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się