Młode Konie

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 marca 2011 21:29
miesiac temu straciła troche na wadze- widac to było na klacie ;] teraz jest juz okey ;]
Lov   all my life is changin' every day.
16 marca 2011 22:29
karolina_, właśnie jestem ciekawa, jak to z Gadziną będzie 😉

Ale sobie rodowodzik walnęłam 😎
http://www.allbreedpedigree.com/gallardo9
Averis   Czarny charakter
16 marca 2011 22:55
kujka, serio? 😀 Zamiast 'sto lat' będzie (w tle techno) 'Gdzie jest krzyż, gdzie jest krzyż' <3
Thilnen   Dżamal Ad-Din
17 marca 2011 14:08
Słuchajcie, ile zajęło wam przygotowanie waszych koni od zera do zajeżdżenia? Ja usłyszałam 8 tygodni. Od początkowych lonż na kantarze, przez wypięcie i siodło, po pierwsze wsiadanie. Wiadomo, że to pewnie wszystko zależy od konia, ale tak jakoś ogólnie... 😉


Ja mojego już rok przygotowuję :P I pewnie potrwa to jeszcze drugi rok, ale za to jak już wsiądę...  🏇
Lov
U nas od zera (wcześniej klacz nie była nawet lonżowana) do galopu pod jeźdzcem minęło trochę mniej niż dwa miesiące. Z tym, że klacz była przyzwyczajona do codziennej obsługi i dziwactw typu ochraniacze i ogłowie (chodziłam z nią na spacery w ręku na wedzidle odkąd skończyła 2,5 roku).
Lov   all my life is changin' every day.
17 marca 2011 20:25
armara, no tak, a Gadzina to zero obycia. No, trochę na lonży chodzi po tej kastracji, ale generalnie to w karuzeli. Z kantarem też ciężko, "zostaw moje biedne uszy" i tym podobne histerie 😉 ale nogi daje bez zarzutów 😁
Averis   Czarny charakter
17 marca 2011 20:32
Lov, ogarnie się 🙂
Ja z kolei muszę uważać na inne konie, bo Karson jest na tyle ogarnięty, że już zapomniałam, że zwierzak może się bać czegokolwiek. Niańczę go już 3,5 roku, więc miło z jego strony, że się ułożył 😁
Lov   all my life is changin' every day.
17 marca 2011 20:44
No ja myślę 😁

A czy ktoś wie, jak to jest z zagranicznymi paszportami, czy muszę znaleźć inny wątek? 😉 chodzi mi głównie o to, czy muszę jakoś paszport zmieniać na pzj-owski, bo już coś takiwego usłyszałam..
Averis   Czarny charakter
17 marca 2011 20:49
Lov, o ile się nie mylę, to chyba mamy wątek o paszportach (chyba :hihi🙂, tam powinni Ci powiedzieć. Ja nie mam pojęcia niestety.

Ma ktoś przepis na fajny torcik dla konia? Karson 10.04 kończy 4 lata, więc wypadałoby pierwszy raz mu coś jednak zrobić w te urodziny 😉
Lov   all my life is changin' every day.
17 marca 2011 20:52
Właśnie coś mi wyszukiwarka szwankuje, wr.
Ale za dwa tygodnie o tej porze będę już miała konia u siebie 😅
kujka   new better life mode: on
17 marca 2011 20:56
Averis, wejdz na pb gosi makosy - ona tam podawala przepis (z ktorego ja korzystalam miesiac temu jak Gilek mial urodziny)
Averis   Czarny charakter
17 marca 2011 21:00
kujka, dziękuję, właśnie coś kojarzyłam, ale nie byłam do końca pewna co i jak 😉
Lov, http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,3528.0.html


czy to nie jest najbardziej uroczy ślązaczek na świecie 💘 ?


Lov   all my life is changin' every day.
17 marca 2011 21:02
Averis, merci, właśnie znalazłam :merci: 😁
Ale za dwa tygodnie o tej porze będę już miała konia u siebie 😅


A ja za równo trzy tygodnie jadę w odwiedziny 😜 To prawie-prawie jak mi mieć konia u siebie 😁 Pół roku młodego nie widziałam - w październiku był już całkiem sporym chłopakiem, ciekawe, jak wyrósł do tej pory.  👀
A jaką ekipą jedziemy - poza mną jeszcze dwie voltowiczki plus trejnerkę wyciągam.
Lov   all my life is changin' every day.
17 marca 2011 21:16
quantanamera, koniecznie zdjęcia porób! Jak długo jeszcze Rudy tam zostaje?
czy to nie jest najbardziej uroczy ślązaczek na świecie 💘 ?


No ba  😍
A tak btw moja też kwietniowa  😎

quantanamera
Ale fajnie, ciekawa jestem jak się Fuchs zmienił. Nie korci Cię czasem, żeby go przywieźć i mieć pod nosem  👀 ?
Lov, no będę robić, będę, muszę mieć coś, co mi pozwoli wytrzymać tych jeszcze kilka miesięcy 😁

Wątrobiany w najgorszym 😉 tj. najdłuższym przypadku zostanie w Niemczech do końca września. W najkrótszym, to pewnie jakoś w czerwcu go się przyholuję 🙂

armara, no korci, korci, ale wiesz, jemu tam naprawdę na niczym nie zbywa, a człowiek się doskonali w cierpliwości 😉 Podobnież rudy zmężniał, zogierzał, jeszcze bardziej zdonnerhalał no i w ogóle jest go duuużo. Mam luz, bo w razie czego to go po odmianach poznam 😀
Rozumiem, rozumiem. Ale czasem serce nie sługa  😁
a propos urodzin, to moja też kwietniowa, i to dzień po Karsonie- ba, ten sam rocznik 🙂
Wspólna impreza ?  😎
dzikie party 😁 wszak te 4 lata to taki pierwszy krok w 'dorosłość' 🙂
Averis   Czarny charakter
17 marca 2011 21:49
No ba 😎 DUzo kwietniowych dzieci widzę. My z Karsonem idziemy pod krzyż a potem na lody 😉
armara, no korci, korci, ale wiesz, jemu tam naprawdę na niczym nie zbywa, a człowiek się doskonali w cierpliwości 😉 Podobnież rudy zmężniał, zogierzał, jeszcze bardziej zdonnerhalał no i w ogóle jest go duuużo. Mam luz, bo w razie czego to go po odmianach poznam 😀


Quanta, a napisalabys mi na PW u kogo on jest w treningu moze?
Averis
Kwietniowe debeściaki. Jak tam postepy "siodłowe" Karsona  👀 ?

Oczy zamknięte, uszy złożone --> zdejmujemy kantar  😁
[img][[a]]http://i560.photobucket.com/albums/ss42/armara/Wiosna%202011/arsene4.jpg?t=1300404224[[a]][/img]
Averis   Czarny charakter
17 marca 2011 23:33
armara, od jutra znowu ruszamy, bo ten tydzień miałam wycięty z życia przez szukanie pracy 😉
[quote author=karolina_ link=topic=1199.msg938126#msg938126 date=1300235786]
U mnie za 1,5 tyg pierwsze zawody z czterolatkami, w tym roku juz kilka nowych mlodych zajezdzonych. Kolko sie zamyka 😉 Zobaczymy, co ten sezon przyniesie. 🙂
Kary potwor, o ktorym juz raz pisalam, jest superkoniem. Super ruch, super charakter. Wsiadam 3 razy w tyg a on chodzi jak zegarek. Ani jednego bryka czy innych perypetii pod siodlem nie robi, a zapowiadalo sie wesolo. 🙂


Anka - powodzenia, Ty masz same maszynerie tam u siebie 😉 A kary potwor to co za stwor? Foto jakies?
[/quote]

Foty jeszcze nie mam niestety. Czekam na ladna pogode i troche czasu, aby wszystkie moje konie pofocic. To 4-letni San Schufro x Weltmeyer.
Lov   all my life is changin' every day.
18 marca 2011 21:11
Averis, a co sie stało, że Karsona sprzedajesz? 🙁
tez sie wlasnie zdziwilam! 😲
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 marca 2011 21:18
ja także 🙁
Foty jeszcze nie mam niestety. Czekam na ladna pogode i troche czasu, aby wszystkie moje konie pofocic. To 4-letni San Schufro x Weltmeyer.


Brzmi ciekawie, wstaw jak foto zdobedziesz 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się