Młode Konie

mtl   I M Equestrian
29 kwietnia 2011 20:02
Lov a on ma oczy?  😂 więcej! więcej!
Lov   all my life is changin' every day.
29 kwietnia 2011 20:27
mtl, małe, ale są 😎



Lov
Jestem zakochana w Twoim koniu 😀 Ile bym dała żeby mój był w takim wieku 😀
Lov   all my life is changin' every day.
29 kwietnia 2011 20:39
Hypnotize, haha, widzę, że jego fanclub się powiększa 😀 on ma taki ryjek, że się nie da nie kochać 😁 muszę mu tą grzywkę obciąć, bo mu w oczy wchodzi, ale żal mi jej, tych pięknych loczków 😍

jestem przeskromna 😎
lov
ja kocham hanowery bo mój tez z tej rodziny. I uwielbiam mądrość i spokój tej rasy 😀 a poza tym to kasztan i to cudny 😀  😍 😍 😍
Lov   all my life is changin' every day.
29 kwietnia 2011 20:44
Jak na razie Gadzina spokojna, chociaż ostatnio chyba wiosna mu się udziela, bo zaczyna "szaleć". Szaleć jak na niego, bo na padoku nadal mu się nie chce, ostatnio mi piękną święcę przed karuzelą walnął, i taki jakiś podjarany chodzi. Ale na padoku czy na lonży, to się muszę nabiegać, żeby zad ruszył 🤔wirek:
lov
to norma . Mój tez lubił świeczki stawać, szczegolnie w ręce. Ale jakoś mu mineło.
I tak sadze ze pod siodłem bedziesz miala z niego dużo radochy 😀 Życze Ci żeby był tak wygdny jak mój 😀 😉
btw twój chodzi w karuzeli? Bo mój ja zawsze dupą zatrzymywał 😀
Lov   all my life is changin' every day.
29 kwietnia 2011 20:51
Chodzi, bezproblemowo 😉 wszedł, podkłusował do konia obok i potem skumał 😉
Mam nadzieję, że będzie wygodny 😁
lov
Mój sie kiedyś nauczył że można ja zatrzymać zadem i nie chciał juz niej chodzić. Jak podłaczyli prąd to w nią kopał i tak unikał roboty w karuzeli 🙂
Bedzie wygdny na pewno 🙂 Na nawet gdyby nie był to co z tego i tak jest piekny 😀
mtl   I M Equestrian
29 kwietnia 2011 20:57
zostaw grzywkę  🤬
Lov   all my life is changin' every day.
29 kwietnia 2011 20:58
Ale mu w oczy włazi! 😁
kujka   new better life mode: on
29 kwietnia 2011 21:04
Lov, jakie oczy, przeciez on nie ma oczu... 😁 a tak serio: zostaw. brzydko bedzie z krotsza, a dluzsza poza wzgledami estetycznymi pomaga opedzac sie od much... chocby tych co sie probuja kolo oczu wlasnie skitrac.
Lov   all my life is changin' every day.
29 kwietnia 2011 21:06
No w sumie masz rację 😉 i te loczki... boże, jak ja uwielbiam mojego konia, pod każdym względem 😁
mtl   I M Equestrian
29 kwietnia 2011 21:09
Ale mu w oczy włazi! 😁


będzie chodził z zamkniętymi tak jak na dwóch pierwszych zdjęciach  😂
Lov   all my life is changin' every day.
29 kwietnia 2011 21:11
Oj no, nie nabijajcie się z niego... 😁 😂

btw, mam nowy avatar, tak się domagałyście 😎
Lov, odważny krok, naprawdę jestem z Ciebie dumna, w końcu zmieniłaś avatar! No, i widzę, że nasz fanklub się powiększa, prezes jest zadowolony. 😎
A fotki cudne.  😜
Sanndy, konie same to kupy robią. Wszystko inne jest czymś sprowokowane zazwyczaj. Mocną łapą, słabą łydką, mocną łydką, krzywym siedzeniem w siodle i, oczywiście, niedoświadczeniem konia pod siodłem, ale od tego jest jeździec, żeby reagować, a nie mówić "on tak sam" i już.
Skoro nie inwestowałaś w pessoa, a koń jest na tym wypięty to co? Ktoś Ci pożyczył? Mógł ten ktoś powiedzieć Ci jak się to porządnie i prawidłowo zapina. Jak się nie wie jak coś działa i jak powinno być porządnie zapięte, to się nie zakłada.
ElaPe dobrze radzi - kup porządną książkę i poczytaj, wiedzę uzupełnij i porządnego instruktora/trenera znajdź.

Katharina, Jaki mały brykacz 🙂 Ten irokez jest większy niż jego szyja 😁

Lov Nie obcinaj grzywki! Bo będzie wyglądał jak Gracjan Roztocki!
czyli tak:
Lov Rudy jest przeboski do sześcianu!!

heh a Bonczysłw złapał jakieś grzybo-świństwo i jestem zmuszona go przymusowo wykąpać....mam nadzieję że przeżyję to i ja i on 😵


Lov a tylko spróbuj obciąć mu grzywkę, osobiście ja Tobie zetnę, jeśli ją masz 🤬
Lov   all my life is changin' every day.
30 kwietnia 2011 18:38
xxflygirlxx, na szczęście nie mam 😁 no, nie loiczyć takiej na bok... 😎
Sankaritarina, wow, prawdziwy Gracjan eR! 😀
To w takim razie zgolę cię na łyso. 😎
mtl   I M Equestrian
30 kwietnia 2011 19:13
pomogę  😎

Mój siwy skakał ostatnio pod moim chłopakiem wszystkie przeszkody crossowe jakie tylko są ustawione na parkurze i skoczył każdą bez zawahania się. Niestety nie widziałam tego, bo leżałam akurat w szpitalu...
W czasie jednej jazdy nauczył się zmieniać nogi w galopie, zdolniacha i chodzi też sam w tereny. Jestem z niego bardzo dumna 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
30 kwietnia 2011 20:08
Brzmicie groźnie 😁

A Gadzinie chyba wiosna do głowy uderza, bo się ogierzy, zwłaszcza na jedną grzejącą się kobyłę, a dzisiaj mi takie rodeo walnął na lonży że kopara mi opadła, nie wiedziałam, że tak umie 🤔wirek:
Lov, wreszcie Rudy ma nie-szwabski kantar 😎

Sankaritarina, 😂 co Ty zrobiłaś biedakowi! btw gdzieś wyczytałam, że nie jeździcie. czemu?

krysiex213, fajny młodziak. co jest nie tak z kąpielą?

Młoda ostatnio super, ćwiczymy zagalopowania i galopy. jest progres, z jazdy na jazdę jest coraz lepiej. aż mi się chce wsiadać.

dawno tu nie zaglądałam a tym czasem wiedzę ze kara107 wstawiła w końcu fotki
dawaj więcej fot tego miśka  !!
Ale dlaczego on jest w ogóle zapięty do góry, a nie między nogami? Chyba chodzi o to, żeby wyrabiał mięśnie pleców? To zapięcie jest zupełnie nie na jego poziomie. Nie rozumiem co chcesz osiągnąć wypinać tak wysoko młodego konia? przecież on nie ma żadnych mięśni! On najpierw musi ogarnąć się z plecami, rozluźnieniem. To jak kazać rozwiązywać równania 6 latkom...

haha, Strzyga czy ja skądś nie znam tego wytłuszczonego zdania?
To miłe kiedy ktoś przytacza słowo w słowo twoje myśli  😉

nie no żartuję sobie  😁
mtl   I M Equestrian
30 kwietnia 2011 21:57

Mój siwy skakał ostatnio pod moim chłopakiem wszystkie przeszkody crossowe jakie tylko są ustawione na parkurze i skoczył każdą bez zawahania się.


coś w tych siwych jest  😁
krysiex213, Nie wiem jak w Lublinie, ale u mnie na Śląsku jest dosyć ciepło, kąpiel chyba nic złego zrobić nie powinna. 🙂 Grzybopoodbne coś, czyli?

Bay, Postanowiłam rok temu konika obciąć.... i efekty widać. 😁 Ja +nożyczki to wyjątowo niewdzięczny team. Ale już na szczęście grzywka odrosła i koń nie wygląda tak źle jak na tym zdjęciu. 🙂 a nie jeździmy, bo się młody ponaciągał. Wet przyjedzie skontrolować za jakiś czas. 🙂
btw, ale fajny portret! 🙂

Lov, Ale on nie jest jajeczny, prawda? Albo jeszcze jest?

mtl, Właśnie! Zapomniałam Ci gdzieś tam w czeluściach zdjęciowych powiedzieć, że.... zazdroszczę tych waszych krosowych przeszkód! Też tak chcę! :P

777, a jak tam to Twoje ?🙂
mtl   I M Equestrian
30 kwietnia 2011 23:43
mtl, Właśnie! Zapomniałam Ci gdzieś tam w czeluściach zdjęciowych powiedzieć, że.... zazdroszczę tych waszych krosowych przeszkód! Też tak chcę! :P


przeszkody są, ale skakać nie ma jak  😤 deszczu, chcę deszczu!!!!!! żeby w UK przez kilka tygodni nie padało?!  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się