Młode Konie

breakawayy przeciez mozesz sie umowic z K.Jasinska na lekcje, dojezdza.
Chętnie, tylko że mieszkam pod Lublinem, a studiuję w Łodzi (prawie 300km), więc praktycznie mnie przy koniach nie ma 🙁
wiesz, ja mieszkam w dwoch krajach jednoczesnie.... lekcje warto wykupic, nawet raz na czas. Ja zbieram na karnet, ale poki co moje finanse pozeraja moje operacje  😤
Masz rację... A orientujesz się może jak z kosztami? Może być na pw 😉. Mi póki co, cały fundusz idzie na utrzymanie się na studiach (tym bardziej, że nie pracuję póki co). Ale w przyszłości czemu nie. Pewnie bliżej wakacji, albo jakiejś dłuższej przerwy o tym pomyślę. Dzięki, dałaś mi do myślenia!
http://www.pnh.nazwa.pl/INSTRUCTOR/index.htm tu masz wszytskie informacje.

teskno mi za mloda, oj strasznie  🙁
breakawayy polecam!! my braliśmy udział z Bondziem no i...mam naturalistycznego ogiera. On to uwielbia, ja to uwielbiam bo on to uwielbia, normalnie widać radość w jego oczach i się tak niesamowicie stara żeby wykonać to o co go proszę. Już nie mogę się doczekać co będziemy robić za tydzień 🙂
Dzięki baby! 😉
Tylko na stronie wyczytałam, że nie prowadzi zajęć z udziałem ogierów. Ale Bondzio to ogier, więc da się? 😉
Nie było problemu że Bondzio to ogier...bo ogier to też koń - tylko bardziej 🙂
O, to już mi się podoba 😉. Bo u mnie zapewne jak już, to chciałabym, żeby ogiery się załapały 😉
galopada_   małoPolskie ;)
20 lutego 2012 08:18
breakawayy nasze dwa ogierki po Jasnym Poranku mają 162 i 163, a klaczka nie jest gorsza i ma 162  🤣 tylko, że chłopaki z lutego a panna z maja  😵
galopada
Pokaż dziewczynkę po Jasnym !  😜
galopada_   małoPolskie ;)
20 lutego 2012 08:25
zdjęcie z sierpnia/wrzesnia. Krzywo łajza stoi ( nie ma takich beznadziejnych tylnych nog) a to i tak cud ze ją mniej więcej w stój złapałam bo jest totalnie nieogranięta i nie dość ze mnie zdeptała to jeszcze się wieśniara wspinała 🤔



edit. jeszcze takie mam


Widać, że duża dziewczyna, z której ona jest linii ? J?
galopada_   małoPolskie ;)
20 lutego 2012 08:38
armara J  😉 i jest brzydszą wersją Jantry po Bajcie. Wysoka, długa w liniach, taki mało-małopolak  😂

swoją drogą roczniaki też są spore, szcególnie te po Huzarze. O berlince nie wspominam bo jest konusem  😁

galopada_ to mnie pocieszyłaś ;p. O ile dobrze pamiętam, to mieliście już wcześniej tak duże konie w takim wieku? Duże to to zwykle wyrastało? 😉
breakway
A z jakiego on jest miesiąca ? Nasz miał taką fazę, że przez 8 miesięcy urósł ponad 10 cm, a w ciągu ostatniego roku już tylko 5. Teraz już tak chyba Wasz siwy nie będzie "szybował"  😁
galopada_   małoPolskie ;)
20 lutego 2012 11:49
no mój jako niespełna 2 latek miał 165-6, teraz.... hm dużo  😁 Mysle ze one zatrzymają się na 172-175  😉
galopada
Bo i rodzice więksi 😉 break - Krym duży więc  😜
galopada_   małoPolskie ;)
20 lutego 2012 11:53
armara ale sam Posranek jest nieduży. Tzn jak był u nas to nie dałabym mu tych 165 ktore ma podawane oficjalnie  😉
On ma pewnie ze 162 cm bardziej 😉
No dobra, przyznaje - karmicie konie drożdżami  😂
galopada_   małoPolskie ;)
20 lutego 2012 12:00

takie mam zdjecia z nim zaraz po przyjezdzie do nas (2009r.) na pewno nie wygląda na te 165  😁





Widziałam go na ZT i po ZT, jeszcze w Bogusławicach. 165 pewnie lepiej wygląda na papierze po prostu  😁
Nasz jest z kwietnia 😉. Ciekawe  co z niego urośnie  😂.
armara no w sumie Krym wysoki... ale na Boga, niech to źrebię przestanie głupieć. Jak będziemy go sprzedawać, to drabinka gratis  😁
eee tam, tak strasznie to nie bedzie. Moja Mloda jak miala 1,5 roku - 160cm, aktualnie 3,5 roku - ponad 170cm. Tez myslalam, ze bede musiala miec drabinke do niej, ale tragedii nie ma.
To dobrze, może teraz miał okres, w którym wystrzelił do góry jak głupi? W sumie dla mnie i teraz mógłby się zatrzymać  😁
moj kon moze w gore tak strasznie nie wystrzelil jak sie obawialam, za to tramwaj z niej nieziemski  😤
Siwa zastopowała, ale był okres, że szła w górę jak dzika. Teraz idzie w coś innego, chociaż liczę jeszcze na to, że zacne 165 cm jej nie wystarczy i się poprawi.
A ja przyszłam się pochwalić 🙂😉
Jestem dumna z mojej młodej 🙂
Od kilku dni już się lonżujemy i młoda świetnie daje sobie radę 🙂😉
🤣
MonikaxD gratulacje 😉 i owocnej, dalszej pracy! 😉
breakawayy Dzięki  :kwiatek:
Niby nic wielkiego ale strasznie się cieszę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się